O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Dlaczego zamawiać kursy online na Udemy i Eduj Poznaj 10 zalet!

Edukacja przez kursy online to standard w XXI wieku. Zapewne już udało się nam korzystać z pewnch kursów bądź przynajmniej o tym myśleliśmy. Setki tysiące kursów(a niedługo miliony) są dostępne na takich platformach, jak Udemy(dostępna na całym świecie) oraz Eduj(nowość dostępna w Polsce). Może zastanawiasz się czy warto korzystać z kursów, które się tam znajdują, ponieważ krążą na ten temat różne opinie.

Moje wszystkie kursy są dostępne zarówno na platformie Udemy i Eduj i dlatego postanowiłem ukazać Ci, dlaczego warto z nich skorzystać. W internecie krąży wiele negatywnych informacji, natomiast większość z nich nie pokrywa się z rzeczywistością. Sam przeszedłem już kilkanaście kursów na Udemy(zamierzam przechodzić kolejne) i z 90% z nich jestem w pełni zadowolony. Mam nadzieję, że poniższe zalety rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości!

10 zalet zamawiania kursów na Udemy i Eduj

Do wyboru masz materiał wideo z kanału na YouTube #jaksierozwijac oraz tekst.

 1. Ciągły rozwój tych platform dzięki czemu korzystanie z kursów jest coraz bardziej komfortowe. Np. nowy wygląd platformy, coraz nowszy edytor do odtwarzania filmów, możliwość tworzenia notatek, wysyłania pytań, platformy dostosowane do urządzeń mobilnych(Eduj już niedługo, alternatywa na teraz to odtwarzanie na telefonie poprzez przeglądarkę Chrome – wtedy warto jest wybrać opcję „Edytuj jak na komputerze”. Udemy ma od lat aplikację, która świetnie działa na komputerze).
 2. Nowoczesne formy płatności – przelewy, Apple App Store i Google Play, za pośrednictwem takich kart jak Visa, MasterCard, American Express, JCB czy Discover. Na Eduj też płatności Twisto(kursy możesz zakupić teraz, a opłacić w przeciągu 30 dni).
 3. 30 dniowa gwarancja zwrotu – jeśli dany kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, to w przeciągu 30 dni(nawet ostatniego dnia), możesz wysłać informację do Udemy czy Eduj, że chcesz dokonać zwrot. Rozpatrują to w kilka dni, zwracają Ci pieniądze i nie masz wtedy dostępu do kursu.
 4. Wszystkie opinie klientów widoczne w opisie kursów – nie ma tak, że autor kursu decyduje o tym, jakie opinie pojawią się na jego stronie sprzedażowej. Na Udemy i Eduj masz wszystkie opinie pochodzące od klientów, żadnej selekcji.
 5. Dobry kontakt z autorem kursu – jest możliwość wysyłania pytań, na które autorzy najczęściej odpowiadają w przeciągu 24 godzin.
 6. Ciągłe aktualizacje kursów – autorzy analizują regularnie swoje kursy i jeśli dostrzegają potrzebę ich aktualizacji, to chętnie decydują się na ten krok. Pewne pomysły otrzymują w tym kierunku od swoich kursantów. Autorzy chcą w ten sposób utrzymać wysoki poziom swoich kursów i nadal uzyskiwać jak najlepsze opinie.
 7. Kursy z napisami – włączenie napisów podczas korzystania z kursów to przydatna opcja. Dzięki temu odbieramy dany kurs za pomocą różnych zmysłów. A dodatkowo także, gdy nie możemy w pewnym momencie włączyć dźwięku, to nadal jesteśmy w stanie przejść dany kurs. Na tych platformach większość kursów posiada polskie i zagraniczne napisy. W moich wszystkich kursach również są dostępne napisy.
 8. Promocje – autorzy kursów mogą realizować specjalne promocje dla swoich potencjalnych klientów. Tak również czynię i ja. Najlepsze promocje na moje kursy otrzymasz na blogu jaksierozwijac.pl na stronie głównej a zarazem w zakładce „SKLEP”. A jeśli dołączysz do subskrybentów tego bloga, to czasami otrzymasz jeszcze lepszą promocję na moje wybrane kursy.
 9. Stały dostęp – żadnych ograniczeń, możesz się zapisać teraz, a przejść później. I zawsze możesz wracać do tych kursów, nawet gdy udało Ci się je ukończyć w 100%.
 10. Faktura – jeśli chcesz zakup kursu zaliczyć do kosztów firmowych, to jak najbardziej masz taką możliwość. Na Udemy wystarczy wysłać wiadomość do właścicieli tej platformy, z informacją, aby wystawili nam fakturę na konkretny kurs. Natomiast w Eduj już podczas składania zamówienia możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać fakturę.

To nie wszystkie zalety wynikające z zamawiania kursów online na Udemy czy Eduj. Są również inne. Na przykład możesz z czasem pozwolić sobie na zostanie instruktorem na tych platformach. Wtedy to Ty zajmiesz się przygotowaniem i sprzedażą swoich kursów. Powodzenia więc Ci życzę w dalszym rozwoju!

Podobne wpisy

2 thoughts on “Dlaczego zamawiać kursy online na Udemy i Eduj? Poznaj 10 zalet!

 1. Hej,

  Tłukę się z supportem Udemy (chyba zbazowanym w Manilii 😉 ) już 3 dzień o wystawienie faktury na zamówione kursy.
  Faktura, którą otrzymałem automatycznie zawiera tylko moje imię i nazwisko, po prośbie o fakturę zaś przysłali mi tylko dokument o nazwie receipt z nagłówkiem Order Details…
  Udało Ci się rzeczywiście bezproblemowo uzyskać od nich jakąś fakturę od ręki?

  1. Witaj. W Udemy tak wygląda sprawa związana z Faktura. Wystawiają, ale nie zawsze tak, jak powinni. Widocznie uznali, że chcesz fakturę na osobę fizyczną(na dane, które znajdują się na Twoim koncie Udemy). Musisz próbować jeszcze do nich napisać czy to zmienią bądź zapytaj się księgowej czy taka FV by wystarczyła. Na Eduj teraz wygląda to prościej, bo już podczas zakupu wystawiają Fakturę, a Ty dajesz znać, jakie dane mają się tam pojawić itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *