O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Alior Bank dla firm promocja za konto firmowe do 1750 zł premii

Firmy są bardzo ważne dla instytucji bankowych. W tym celu Alior Bank organizuje promocje dla firm na założenie iKonta Biznes. Za założenie i prowadzenie takiego konta firma może uzyskać nawet do 1750 zł premii.

To poważna kwota, nad którą warto się zastanowić, szczególnie jeśli myślimy o założeniu własnej firmy czy zamierzamy zmienić aktualne konto firmowe na inne.

Alior Bank – promocja na iKonto Biznes do 1750 zł

Alior Bank organizuje promocję bankową za założenie i prowadzenie konta iKonto Biznes. W promocji do uzyskania 1750 zł. Przyjrzyjmy się jej bliżej i poznajmy wszelkie korzyści wynikające z iKonta Biznes.

Korzyści z założenia Ikonta Biznes:

 • Już po założeniu iKonta Biznes otrzymujemy 250 zł – promocja ważna od 19.12-31.12.2020 roku.
 • A za aktywne korzystanie z tego konta i karty można uzyskać premię do 1500 zł. Wygląda to tak, że każdego następnego miesiąca otrzymujemy premie za poszczególne działania: Przelew do ZUS i US – 20 zł; Przelew SEPA – 10 zł, transakcje kartą – 25 zł; skorzystanie z oferty kas fiskalnych – 10 zł; transakcje walutowe – 25 zł; przelew zagraniczny – 15 zł, średniomiesięczne saldo na rachunku – do 20 zł. Maksymalna kwota Premii możliwa do wypłacenia miesięcznie wynosi 125 zł. Taka premia zostanie wypłacona pod warunkiem wykonania i rozliczenia minimum 4 transakcji kartą lub kartami wydanymi do rachunku w danym miesiącu kalendarzowym. Taki warunek nie dotyczy pierwszego miesiąca uczestnictwa w Promocji.
 • Rabat do 15 gr/l na stacjach Circle K – do 30 listopada 2020 r.
 • 0 zł za konto i karta debetowa dla aktywnych – minimum 4 transakcje bezgotówkowe co miesiąc.
 • 0 zł za przelewy internetowe krajowe oraz do ZUS i US
 • 0 zł za korzystanie z bankomatów w oddziałach Alior Banku
 • 0 zł za księgowość online na portalu zafirmowani.pl
 • 0 zł za internetowe przelewy transgraniczne / SEPA
 • 0 zł za pierwszy natychmiastowy przelew internetowy typu Express Elixir w miesiącu

Jak skorzystać z promocji i uzyskać do 1750 zł:

 1. Musimy złożyć wniosek o iKonto Biznes w Alior Bank, co zajmuje tylko kilka minut. Umowę można zawrzeć online, wystarczy potwierdzić przelewem naszą tożsamość z konta prywatnego w innym banku. Należy być nowym klientem Alior Banku.
 2. Należy aktywnie korzystać z konta firmowego – np. minimum 4 transakcje bezgotówkowe co miesiąc (np. kartą), zrealizowanie przez iKonto Biznes przelewów do ZUS i US. Dodatkowa premia co miesiąc, gdy skorzystamy z oferty kas fiskalnych, realizujemy przelewy SEPA, przelewy zagraniczne i transakcje walutowe.

Widzimy więc, że Alior Bank dla firm przygotował dość ciekawą ofertę. Warto się nad nią poważniej zastanowić. Zachęcam i jeśli się zdecydujemy, to starajmy się dopełnić wszelkich warunków. Dzięki temu uzyskamy najwyższą premię.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *