Alior Bank dla firm organizuje promocję na iKonto Biznes do 1750 zł premii

Alior Bank dla firm promocja za konto firmowe do 1750 zł premii

Firmy są bardzo ważne dla instytucji bankowych. W tym celu Alior Bank organizuje promocje dla firm na założenie iKonta Biznes. Za założenie i prowadzenie takiego konta firma może uzyskać nawet do 1750 zł premii.

To poważna kwota, nad którą warto się zastanowić, szczególnie jeśli myślimy o założeniu własnej firmy czy zamierzamy zmienić aktualne konto firmowe na inne.

Alior Bank – promocja na iKonto Biznes do 1750 zł

Alior Bank organizuje promocję bankową za założenie i prowadzenie konta iKonto Biznes. W promocji do uzyskania 1750 zł. Przyjrzyjmy się jej bliżej i poznajmy wszelkie korzyści wynikające z iKonta Biznes.

Korzyści z założenia Ikonta Biznes:

 • Już po założeniu iKonta Biznes otrzymujemy 250 zł – promocja ważna od 19.12-31.12.2020 roku.
 • A za aktywne korzystanie z tego konta i karty można uzyskać premię do 1500 zł. Wygląda to tak, że każdego następnego miesiąca otrzymujemy premie za poszczególne działania: Przelew do ZUS i US – 20 zł; Przelew SEPA – 10 zł, transakcje kartą – 25 zł; skorzystanie z oferty kas fiskalnych – 10 zł; transakcje walutowe – 25 zł; przelew zagraniczny – 15 zł, średniomiesięczne saldo na rachunku – do 20 zł. Maksymalna kwota Premii możliwa do wypłacenia miesięcznie wynosi 125 zł. Taka premia zostanie wypłacona pod warunkiem wykonania i rozliczenia minimum 4 transakcji kartą lub kartami wydanymi do rachunku w danym miesiącu kalendarzowym. Taki warunek nie dotyczy pierwszego miesiąca uczestnictwa w Promocji.
 • Rabat do 15 gr/l na stacjach Circle K – do 30 listopada 2020 r.
 • 0 zł za konto i karta debetowa dla aktywnych – minimum 4 transakcje bezgotówkowe co miesiąc.
 • 0 zł za przelewy internetowe krajowe oraz do ZUS i US
 • 0 zł za korzystanie z bankomatów w oddziałach Alior Banku
 • 0 zł za księgowość online na portalu zafirmowani.pl
 • 0 zł za internetowe przelewy transgraniczne / SEPA
 • 0 zł za pierwszy natychmiastowy przelew internetowy typu Express Elixir w miesiącu

Jak skorzystać z promocji i uzyskać do 1750 zł:

 1. Musimy złożyć wniosek o iKonto Biznes w Alior Bank, co zajmuje tylko kilka minut. Umowę można zawrzeć online, wystarczy potwierdzić przelewem naszą tożsamość z konta prywatnego w innym banku. Należy być nowym klientem Alior Banku.
 2. Należy aktywnie korzystać z konta firmowego – np. minimum 4 transakcje bezgotówkowe co miesiąc (np. kartą), zrealizowanie przez iKonto Biznes przelewów do ZUS i US. Dodatkowa premia co miesiąc, gdy skorzystamy z oferty kas fiskalnych, realizujemy przelewy SEPA, przelewy zagraniczne i transakcje walutowe.

Widzimy więc, że Alior Bank dla firm przygotował dość ciekawą ofertę. Warto się nad nią poważniej zastanowić. Zachęcam i jeśli się zdecydujemy, to starajmy się dopełnić wszelkich warunków. Dzięki temu uzyskamy najwyższą premię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.