Alior Bank Promocje – za konto Jakże Osobiste do 400 zł premii

Alior Bank Promocje - za konto Jakże Osobiste do 400 zł premii

Im ciekawsza promocja bankowa, tym lepiej. Ale przy tym ważne jest dla nas to, aby skorzystanie z niej nie okazało się takie trudne. W tym celu przyjrzymy się teraz promocji Alior Bank. Widać, że zależy mu na pozyskaniu nowych klientów i dlatego za założenie konta osobistego Jakże Osobiste oferuje do 400 zł premii.

400 zł to już ciekawa kwota, więc przekonajmy się, co musielibyśmy uczynić, aby stała się naszą własnością.

Alior Bank rozdaje 400 zł – zobaczmy jak?

Alior Bank przygotował ciekawą ofertę dla nowych klientów, którzy zdecydują się na założenie konta osobistego „Jakże Osobiste”. 

Jak uzyskać 400 zł premii:

 • 120 zł za aktywne korzystanie z konta z karty
 • 180 zł za skorzystanie z minimum 1 produktu kredytowego (może być to mały kredyt)
 • 100 zł za skorzystanie z programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

Dodatkowo Alior Bank gwarantuje 11 korzyści do wyboru wynikających z posiadania tego konta osobistego. Przyjrzyjmy się temu bliżej. 

 • 0 zł za prowadzenie konta – gdy co miesiąc wpłynie minimum 1500 zł
 • 0 zł  za obsługę karty do konta – jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobimy nią transakcje bezgotówkowe na łącznie minimum 300 zł. 

Następnie mamy do wyboru jeszcze 11 korzyści. 2 pierwsze z nich za 0 zł. Natomiast każda kolejna korzyść dodatkowo płatna 3.5 zł. Ale możemy ustalić czy chcemy z nich korzystać. I zawsze możemy zrezygnować i zmieniać swoje konto, aby było zawsze dopasowane do naszych potrzeb. Oto korzyści, które mamy do wyboru:

 • Korzyść punkty dla graczy! Co miesiąc możliwość zdobycia aż 1380 Riot Points do League of Legends
 • Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/mies.)
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł)
 • Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,04%.)
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • Pomoc w nagłych wypadkach – assistance: samochodowe, domowe i medyczne
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu

Aby skorzystać z promocji i zdobyć do 400 zł wystarczy

 1. Wejść na promocję konta Jakże Osobiste Alior Bank i wypełnić wniosek o konto osobiste online z kartą do 31.12.2020 r. 
 2. Musimy być nowym klientem tego banku – 2 lata przed momentem złożenia wniosku nie mogliśmy posiadać żadnego produktu z Alior Banku. 
 3. Należy spełnić warunki oferty specjalnej, aby skorzystać z promocji, czyli: co miesiąc zapewnić wpływ minimum 1500 zł, wykonać 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta, minimum 1 raz zalogować się do aplikacji Alior Mobile. Dzięki temu każdego miesiąca trafi do nas 10 zł przez cały rok, czyli mamy do zgarnięcia 120 zł
 4. Aby uzyskać kolejne 180 zł, należy spełnić powyższe warunki, a zarazem skorzystać z minimum 1 produktu kredytowego(z wyłączeniem kredytu ratalnego). Najlepiej, gdy taki produkt kredytowy zapewnimy sobie na 15 miesięcy. Dzięki temu Alior Bank co miesiąc zapewni nam dodatkowe 15 zł przez cały rok. W sumie aż 180 zł. 
 5. Aby zdobyć jeszcze 100 zł, wystarczy dołączyć do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Następnie musimy w ciągu 30 dni zapłacić 5 razy kartą debetową Mastercard na łączną kwotę minimum 10 zł. Dzięki temu uzyskamy 6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które stanowią równowartość 100 zł. Warto zauważyć, że podczas rejestracji do programu musimy wyrazić zgodę na wykorzystanie do celów marketingowych przez Mastercard i jego partnerów Twoich danych kontaktowych oraz dotyczących udziału w programie. Z promocji możemy skorzystać, jeśli nie uczestniczyliśmy w programie Mastercard Bezcenne Chwile przed dniem jej rozpoczęcia tj. 28.09.2020 r. Promocja ta trwa do 31.12.2020 r. 

Promocja Alior Bank na konto osobiste wydaje się być ciekawa, a warunki nie są trudne do spełnienia. Dodatkowo sama oferta konta osobistego dopasowanego do naszych potrzeb jest czymś wyjątkowym. Jeśli więc chcemy uzyskać dodatkową gotówkę i wypróbować to nowoczesne konto, to tym bardziej musimy spróbować. Z czasem zawsze możemy je zamknąć bądź dalej z niego korzystać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.