Artykuły sponsorowane co to jest? Przykłady, moc SEO + Oferta!

Artykuły sponsorowane są to artykuły dotyczące promowanej strony www, o podobnej tematyce i bogate w odpowiednie słowa kluczowe. Są umieszczone w popularnych serwisach tematycznych. Okazuje się, że artykuły sponsorowane mogą w szybkim czasie poprawić pozycję naszej strony internetowej w Google. Z czego to wynika? Serwisy tematyczne, na których pojawiają się artykuły sponsorowane, są bardzo pozytywnie odebrane przez wyszukiwarkę Google.

Pojawia się na nich unikalny Content, o konkretnej tematyce(np. biznes, finanse, medycyna, uroda, sport, marketing, it, lifestyle, moda, kulinaria, motoryzacja itp.). Serwisy te dbają o to, aby takie artykuły sponsorowane tylko w minimalnym stopniu nawiązywały i promowały pewną stronę internetową. Zazwyczaj ograniczają się do umieszczenia w takim artykule sponsorowanym 1-2 linków zewnętrznych. Dzięki temu posiadają one silną moc SEO.

Poznaj więc bliżej te artykuły sponsorowane i ich dużą moc SEO.

Wiele wyjaśniam w poniższym filmie, który dokładnie zwróci Ci uwagę na kilka przykłady artykułów sponsorowanych i serwisów tematycznych. Zobaczysz, jak one wyglądają i dlaczego są tak cenne.

Film z kanału #JakSieRozwijac "Artykuły sponsorowane - co to jest, przykłady i ich moc SEO":

Zachęciłem Cię do tego, by stosować artykuły sponsorowane do skutecznego pozycjonowania swoich stron www?! Jeśli tak, to pozwól, że polecę Ci atrakcyjny Cennik / Ofertę na Artykuły Sponsorowane. Masz tam do dyspozycji 316 serwisów tematycznych do wyboru o tematyce: Elektronika / Gry / Technologia / RTV / AGD; Motoryzacja; Marketing / IT; Turystyka; Dziecko / Ciąża / Mama; Dom / Ogród / Budownictwo; Biznes / Finanse; Zdrowie / Uroda oraz Ogólnotematyczne.

Przechodząc do powyższej oferty artykułów sponsorowanych możesz dokładnie poznać historię tych serwisów, ich backlinki i wiele innych parametrów. Nie kupujesz więc kota w worku. Naprawdę polecam!

I pamiętaj, że więcej o SEO i Pozycjonowaniu wyjaśnię Ci w moim kursie online "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www". Korzysta z niego już kilkaset zadowolonych uczestników, którzy mogą liczyć na moje indywidualne wsparcie. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy online i książki o WordPress, Pracy zdalnej, Biznesie online czy YouTube. Serdecznie Zapraszam!

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.