BNP Paribas Bank Polska – za konto nawet 350 zł i darmowy audiobook

BNP Paribas Bank Polska - za konto nawet 350 zł i darmowy audiobook

Za założenie konta bankowego w promocji jesteśmy w stanie otrzymać kilkaset zł i dodatkowe prezenty. Już wiele takich promocji bankowych poznaliśmy na tym blogu. Ale to nie wszystkie, ponieważ banki prześcigają się w tworzeniu nowych i ciekawszych. Chcą w ten sposób skłonić kolejnych klientów do korzystania z ich produktów finansowych. Właśnie dlatego ruszyła promocja bankowa w BNP Paribas Bank Polska. Za otwarcie nowego konta bankowego można otrzymać do 350 zł i darmowy audiobook.

Jeśli więc interesuje nas możliwość zdobycia takich środków i audiobooka, to przyjrzyjmy się tej promocji bliżej. Przekonajmy się, co należy zrobić, aby te nagrody trafiły do nas jak najszybciej.

BNP Paribas Bank Polska daje 350 zł i audiobook

Wystarczy otworzyć za darmo Konto Osobiste w BNP Paribas Bank Polska i aktywnie z niego korzystać, a dzięki temu można uzyskać do 350 zł. I już na początku otrzymujemy dostęp do darmowego audiobooka z Legimi. Wystarczy, że wypełnimy wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej w aplikacji GOmobile bądź przez Internet do 14.12.2020 r. o konto i podpiszemy umowę do 27.12.2020 r. Dodatkowo należy nadać PIN do karty najpóźniej do 27.12.2020 r. Liczba darmowych e-booków / audiobooków jest ograniczona do 2000 rejestracji, więc warto się pośpieszyć, by inni nas nie wyprzedzili.

Ta promocja na 350 zł i darmowy e-book dostępna jest dla osób fizycznych, będących obywatelami naszego kraju, pełnoletnie i posiadające dowód osobisty. Może to być osoba, która w czasie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była właściciel bądź współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jak otrzymać 350 zł i darmowych audiobook bądź e-book?

  • Do 27 grudnia 2020 r. musimy otworzyć Konto Osobiste i nadać PIN do karty. Automatycznie otrzymamy kod promocyjny Legimi, który uprawnia nas do wybrania jednego e-booka bądź audiobooka w styczniu 20201 r.
  • Musimy w styczniu 2021 roku wynikać minimum 3 transakcje bezgotówkowe Kartą oraz minimum 1 przelew w bankowości elektronicznej GOonline bądź przez aplikację mobilną GOmobile. Dzięki temu w lutym 2021 roku otrzymamy 100 zł na nasze konto.
  • W lutym 2021 roku musimy dokonać już minimum 4 przelewy w GOonline bądź w aplikacji mobilnej GOmobile, a w marcu uzyskamy następne 100 zł.
  • W marcu 2021 roku przeprowadzamy minimum 5 transakcji bezgotówkowych Kartą i zapewniamy wpływy na Konto na poziomie minimum 1000 zł, a w kwietniu uzyskamy ostatnie 150 zł.

Jak otworzyć Konto Osobiste?

  • Przez internet – wystarczy przygotować dowód, złożyć wniosek o Konto Osobiste, wpisać i sprawdzić swoje dane, załączyć zdjęcia dowodu (z telefonu bądź komputera) i podpisać umowę (podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku Autenti). Następnie możemy już korzystać ze swojego konta, bankowości elektronicznej GOonline i aplikacji mobilnej GOmobile. Login znajdziemy w umowie oraz e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji. Po kilku dniach kurier dostarczy nam jeszcze Kartę i przy okazji potwierdzi Nasze dane. My musimy następnie nadać PIN do Karty w ciągu 7 dni od jej otrzymania.
  • Przez aplikację GOmobile – przechodzimy do wniosku o otwarcie Konta Osobistego, wybieramy sposób otwarcia konta Online i następnie pobieramy na swoje urządzenie (telefon, tablet) aplikację mobilną GOmobile. Przygotowujemy nasz dowód i klikamy „Otwórz nowe konto” w aplikacji. Dalej wypełniamy wniosek i go zatwierdzamy oraz podpisujemy umowę podpisem elektronicznym (poprzez unikalny kod SMS w systemie partnera Banku Autenti). Teraz możemy korzystać już z bankowości internetowego GOonline i aplikacji mobilnej GOmobile. Login do bankowości internetowej i mobilnej odnajdziemy w Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.

Czy zainteresowała nas ta promocja bankowa? Jeśli tak, to pamiętajmy, czas jest ograniczony. Otwórzmy Konto Osobiste w BNP Paribas Bank Polska, spełnijmy wszystkie warunki, a 350 zł i e-book bądź audiobook będą nasze. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.