Nowy Cashback Polska i World = Zarabianie i Oszczędzanie na zakupach

Od jakiegoś czasu analizuję ofertę programów cashback, o której jest coraz głośniej w naszym kraju. Okazuje się, że to pewien program lojalnościowy, który ma skłonić najlepsze sklepy, sprzedawców do nawiązania współpracy. Korzyść jest dla nich taka, że nie tracą tak wielu kosztów na reklamę swoich produktów czy usług. A korzyść dla Klientów to uzyskiwanie zwrotów ze swoich zakupów. I przy okazji możliwość dodatkowego zarabiania poprzez polecanie takiego programu cashback.

Forma zarabiania cashback jest stosowana w pewnych instytucjach bankowych, takich jak mBank czy inne, gdzie uzyskuje się zwroty z zakupów, gdy dokonujemy je za pomocą karty Visa, Mastercard, Blikiem czy w inny sposób. Również Allegro wprowadził coś podobnego, bo gdy dokonujesz przez ten portal zakupy, to możesz liczyć na uzyskanie pewnych monet, które z czasem obniżają Ci kolejne zakupy.

Cashback obejmuje sieć tysięcy partnerów handlowych oraz sklepów internetowych. Dla Ciebie to możliwość oszczędzania na zakupach i zarabiania online. Poniżej dokładnie to wyjaśniam 🙂

Wersja audio z Podcastu "Jak Się Rozwijać - Biznes online i Praca zdalna":

NowyCashback od września 2019

Ostatnio powstał w Polsce NowyCashback, który działa na podobnych zasadach, tylko z tą różnicą, że daje on znacznie większe możliwości oszczędzania i zarabiania. O tym dowiesz się w tym artykule, a zarazem w filmie poniżej.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

A jeszcze niżej w tym artykule przedstawiam kolejny film, w którym dzielę się 1 wypłatą wypłaconą z tego serwisu!

Dołączyło do niego już kilkaset różnych sklepów internetowych, takich, jak: Aliexpress, Allegro, Castorama, MediaExpert, Groupon, Home&You, Obi, Ole Ole!, Komputronik i wiele wiele innych. Razem na tą chwilę blisko 300 sklepów internetowych, więc jest na czym zaoszczędzić.

Poza zakupami można dołączyć do programu partnerskiego NowyCashback - wystarczy zaprosić znajomych za pomocą swojego linku partnerskiego i uzyskujemy 10% kwoty ich Cashbacku.

Ale na tym blogu mam tylko dla Ciebie - Czytelniku, coś specjalnego. To kod jaksierozwijac, który musisz wykorzystać, gdy utworzysz swoje konto w programie NowyCashback. Ten kod wpisujesz w to pole po prawej stronie w okienku "Kod promocyjny". W ten sposób uzyskasz jeszcze wyższą prowizję w programie lojalnościowym(+ 5%).

Już kilka osób zarejestrowało się z mojego linka, za co jestem Wam bardzo wdzięczny. Dziękuję i Tobie, jeśli i Ty czytając ten artykuł się na to decydujesz. Polecam wszystkim innym!

Program ten również ciągle testuje, więc i swoimi spostrzeżeniami niedługo podzielę się jeszcze dokładniej. Tymczasem już teraz na nim zarabiam, oszczędzając już ponad 2% na zakupach na Allegro. Niby tylko 2%, ale w moim przypadku(robię wiele zakupów online przez Allegro), daje to każdego miesiąca oszczędności w wysokości kilkunastu do kilkudziesięciu zł. A korzystam jeszcze w wielu innych sklepów internetowych.

Moje ulubione sklepy na tą chwilę to: Allegro(już wspomniane), eobuwie(szczególnie żona uwielbia, więc oszczędzam na jej zakupach butów itp.), mediaexpert, groupon(dzięki temu udaje się wyszukać jeszcze lepsze promocje, także dotyczące noclegów w Polsce i za granicą), home&you, karmimypsiaki.pl(ulubiony sklep naszego Samoyeda Lucky), obi, oleole!.

Aktualne oszczędności z mojego programu NowyCashback?

W pierwszej kolejności moje oszczędności z samego faktu, że zakupy realizowałem przez serwis NowyCashback. I tak bym dokonywał te zakupy w poszczególnych sklepach internetowych, a tak uzyskałem zwrot, więc po co przepłacać. Poniżej screen:

Moje aktualne zarobki z programu partnerskiego Nowycashback. Udało się już zachęcić blisko 20 osób z mojego linku. Im więcej oni oszczędzają na swoich zakupach, tym przy okazji i ja więcej zarabiam. Wszystkim dziękuję. Poniżej screen:

Film z kanału #JakSieRozwijac ukazujący moją 1 wypłatę z serwisu NowyCashback:

Tak wygląda moje zarabianie i oszczędzanie w tym serwisie. Natomiast to nie jedyna opcja, z której warto korzystać. Drugi program cashback przedstawiam poniżej!

Cashback World - 2 sposoby na zarabianie / oszczędzanie

A. Zarabianie na zakupach / oszczędzanie

Do programu CashBack World dołączasz w bardzo prosty sposób. Wystarczy przejść na stronę cashbackworld i tam następnie zdecydować się na zarejestrowanie nowego konta. Później potwierdzamy swoje konto, logujemy się i uzupełniamy podstawowe informacje w swoim koncie. I właśnie wtedy możesz przejść do zarabiania / oszczędzania na zakupach.

  • Po pierwsze, gdy przechodzisz do "Sklepów" to widzisz, jak wiele partnerów handlowych tam działa. Możesz więc wyszukać produkty/usługi z konkretnej kategorii. Kliknając w "Online Shop" przeglądasz ofertę promocyjną różnorodnych sklepów internetowych. Widzisz tam, ile otrzymujesz zwrotu za zakupy w danym sklepie.
  • Po drugie, gdy dokonujesz zakupów w poszczególnych sklepach tradycyjnych i online, w ramach programu CashBack World, to poza otrzymanym zwrotem, zyskujesz jeszcze specjalne punkty "Shopping Points", które później możesz wymienić na jeszcze większe zniżki. Gdy posiadasz już ciekawą ilość takich punktów, to możesz przejść do zakładki "Promocje & Deals" i tam widzisz ofertę "Shopping Points Deals". W tym miejscu otrzymujesz oferty różnych partnerów handlowych, którzy zorganizowali specjalne promocje, jeśli tylko zdecydujesz się zapewnić im nasze punkty "Shopping Points". Wymieniasz więc na to, na co byśmy chcieli i koszty naszych kolejnych zakupów są jeszcze niższe.

B. Zarabianie na polecaniu programu Cashback World

Będąc w programie Cashback World dołączasz automatycznie do programu partnerskiego. Jeśli więc ten program polecisz swoim krewnym, przyjaciołom i znajomym, to oni następnie mogą zapewniać Ci bardzo ciekawe przychody. Im większa nasza sieć polecających, tym lepiej. A im bardziej są oni zaangażowani w program CashBack World, tym więcej zarabiasz.

Gdy masz już zarejestrowane konto, to wystarczy kliknąć na samej górze w koszyk o nazwie "CB". Wtedy w menu najeżdżasz myszką w "TAK TO DZIAŁA" i wybierasz "Rekomenduj bezpłatnie online".

Nie musisz tutaj w żaden sposób naciągać naszych bliskich. Po prostu wspomnij im o tym, że mogą oszczędzać na swoich zakupach każdego miesiąca od kilkudziesięciu zł, a nawet znacznie więcej. Jeśli będą tym zainteresowani, to możesz im dokładniej to wszystko wytłumaczyć. I oczywiście warto się w tym zakresie podszkolić, czyli wcześniej przygotować 🙂

Cashback World Opinie czyli czy to oszustwo i Piramida Finansowa?

Tak może się wydawać, biorąc pod uwagę historię tej firmy, która dawniej działała w Austrii. Jej założycielem był przedsiębiorca z Austrii, Hubert Freidl, którego dawna działalność Lyoness została zamknięta przez sąd w jego kraju. Dlaczego?

"20 stycznia 2018 Lyoness dostało zakaz prowadzenia działalności w Norwegii w związku z potwierdzonym schematem działalności piramidy finansowej."

Natomiast aktualnie w Polsce działa program CashBack World, który prowadzi firma z Krakowa o nazwie "myWorld Poland Sp. z o.o. ". Uzyskuje pozytywne opinie. Zapoznałem się z całym regulaminem i nie zauważam piramidy finansowej(polegającej na wykupowaniu pewnych drogich pakietów, aby dostać się na wyższy próg, by móc zarabiać jeszcze więcej). Tutaj tylko zarabiamy na te 3 wyżej wspomniane przeze mnie sposoby.

Tą ofertę nadal prześwietlam. Dam znać o pierwszej wypłacie. Mogę wspomnieć, że kwestia przyznawania zwrotu za zakupy jak najbardziej działa. Kilku moich krewnych działa już w tym programie. Uzyskali nawet vouchery, które wykorzystują na stacjach Orlen, aby uzyskiwać jeszcze tańsze paliwo, które i tak tankują każdego miesiąca. Może i ja się do tego za jakiś czas przekonam.

Aktualnie zaufanie do firmy CashBack World i jej programu zwiększają tacy partnerzy, jak Orlen, Tesco, Aliexpress, Biedronka, Allegro i wiele więcej.

Ten program poznasz jeszcze bliżej, gdy przejdziesz do strony Cashback World i tam zjedziesz na sam dół i klikniesz w "OWU(ogólne warunki użytkowania)" oraz w "Warunki korzystania z serwisu". Polecam.

Czytałem artykuł Alexa Pietrzaka o nazwie "Cashback World (Lyoness) od środka Jednak Piramida Finansowa", który ostrzega przed CashBack World. Natomiast sporo przedstawionych tam informacji jest nieaktualnych.

Moje oszczędzanie/zarabianie na Cashback

NowyCaskBack używam szczególnie dokonując przeróżnych zakupów w sklepach internetowych. Natomiast CashBack World używam do oszczędzania w popularnych marketach(biedronka, tesco itp.), na zakupach paliwa na stacjach paliwowych oraz w innych sytuacjach.

To oszczędzanie na zakupach stanowi dla mnie idealne rozwiązanie. Każdego miesiąca oszczędności sięgają już blisko 10-100 zł, w zależności od rodzaju i wysokości danych zakupów oraz promocji w danym sklepie internetowym, który dołączył do programu NowyCashback. A to już jest dość spora suma. Nie mówiąc o programie partnerskim, na którym zarabiam dodatkowe pieniądze(o nich wspomnę innym razem.

Tobie również polecam tak oszczędzać i zarabiać!

W Polsce programy Cashback World czy NowyCashback przechodzą metamorfozę. I dlatego zamierzam je jeszcze dokładniej sprawdzić. Może i Ciebie one zainteresują. Bądź już z nich korzystasz? Daj znać.

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie będzie publiczny! Wymagane pola są oznaczone*

Pozostaw komentarz
Najnowsze artykuły