Cash Back World = Zarabianie na zakupach!

Cash Back World = Zarabianie na zakupach!

Od jakiegoś czasu prześwietlam ofertę Cash Back World, o której jest coraz głośniej w naszym kraju. Okazuje się, że to pewien program lojalnościowy, który ma skłonić najlepsze sklepy, sprzedawców do nawiązania współpracy. Korzyść jest dla nich taka, że nie tracą tak wielu kosztów na reklamę swoich produktów czy usług. A korzyść dla Klientów to uzyskiwanie zwrotów z zakupów.

Forma zarabiania Cash Back jest stosowana w pewnych instytucjach bankowych, jak mBank czy inne, gdzie uzyskuje się zwroty, gdy dokonuje się zakupy przez karty Visa, Mastercard, Blikiem czy w inny sposób. Również Allegro wprowadził coś podobnego. Gdy dokonujemy przez ten portal zakupy, to możemy również liczyć na uzyskanie pewnych monet, które z czasem obniżają nasze kolejne zakupy.

Cash Back World obejmuje sieć 120 tys. partnerów handlowych

CashBack World - 2 sposoby na zarabianie / oszczędzanie

A. Zarabianie na zakupach / oszczędzanie

Do programu Cash Back World dołączamy w bardzo prosty sposób. Wystarczy przejść na stronę cashbackworld.com i tam następnie zdecydować się na zarejestrowanie nowego konta. Później potwierdzamy swoje konto, logujemy się i uzupełniamy podstawowe informacje w swoim koncie. I właśnie wtedy możemy przejść do zarabiania / oszczędzania na zakupach.

Cash Back World ustawienia i zakładanie konta
 • Po pierwsze, gdy przechodzimy do "Sklepów" to widzimy, jak wiele partnerów handlowych tam działa. Możemy więc wyszukać produkty/usługi z konkretnej kategorii. Możemy tam także kliknąć w "Online Shop" i dzięki temu przeglądamy ofertę promocyjną różnorodnych sklepów internetowych. Widzimy tam, ile otrzymujemy zwrotu za zakupy w danym sklepie.
 • Po drugie, gdy dokonujemy zakupów w poszczególnych sklepach tradycyjnych i online, w ramach programu Cash Back World, to poza otrzymanym zwrotem, zyskujemy jeszcze specjalne punkty "Shopping Points", które później możemy wymienić na jeszcze większe zniżki. Gdy posiadamy już ciekawą ilość takich punktów, to możemy przejść do zakładki "Promocje&Deals" i tam widzimy ofertę "Shopping Points Deals". W tym miejscu otrzymujemy oferty różnych partnerów handlowych, którzy zorganizowali specjalne promocje, jeśli tylko zdecydujemy się zapewnić im nasze punkty "Shopping Points". Wymieniamy więc na to, na co byśmy chcieli i koszty naszych kolejnych zakupów są jeszcze niższe.

B. Zarabianie na poleceniu programu Cash Back World

Będąc w programie Cash Back World dołączyliśmy automatycznie do programu partnerskiego. Jeśli więc ten program polecimy swoim krewnym, przyjaciołom i znajomym, to oni następnie mogą zapewniać nam bardzo ciekawe przychody. Im większa nasza sieć polecających. I im bardziej są oni zaangażowani w program Cash Back World, tym więcej zarabiamy.

Gdy mamy już zarejestrowane konto, to wystarczy kliknąć na samej górze w koszyk o nazwie "CB". Wtedy w menu najeżdżamy myszką w "TAK TO DZIAŁA" i wybieramy "Rekomenduj bezpłatnie online".

Nie musimy tutaj w żaden sposób naciągać naszych bliskich. Po prostu wspomnijmy im o tym, że mogliby oszczędzać na swoich zakupach każdego miesiąca do kilkudziesięciu zł, a nawet jeszcze więcej. Jeśli będą tym zainteresowani, to możemy im dokładniej to wszystko wytłumaczyć. I oczywiście warto się w tym zakresie podszkolić, czyli wcześniej przygotować 🙂

CashBack World Opinie czyli czy to oszustwo i Piramida Finansowa?

Tak może się wydawać, biorąc pod uwagę historię tej firmy, która dawniej działała w Austrii. Jej założycielem był przedsiębiorca z Austrii, Hubert Freidl, którego dawna działalność Lyoness została zamknięta przez sąd w jego kraju. Dlaczego?

"20 stycznia 2018 Lyoness dostało zakaz prowadzenia działalności w Norwegii w związku z potwierdzonym schematem działalności piramidy finansowej."

Natomiast aktualnie w Polsce działa program Cash Back World, który prowadzi firma z Krakowa o nazwie "myWorld Poland Sp. z o.o. ". Uzyskuje pozytywne opinie. Zapoznałem się z całym regulaminem i nie zauważam piramidy finansowej(polegającej na wykupowaniu pewnych drogich pakietów, aby dostać się na wyższy próg, by móc zarabiać jeszcze więcej). Tutaj tylko zarabiamy na te 3 wyżej wspomniane przeze mnie sposoby.

Tą ofertę nadal prześwietlam. Dam znać o pierwszej wypłacie. Mogę wspomnieć, że kwestia przyznawania zwrotu za zakupy jak najbardziej działa. Kilku moich krewnych działa już w tym programie. Uzyskali nawet vouchery, które wykorzystują na stacjach Orlen, aby uzyskiwać jeszcze tańsze paliwo, które i tak tankują każdego miesiąca. Może i ja się do tego za jakiś czas przekonam.

Aktualnie zaufanie do firmy Cash Back World i jej programu zwiększają tacy partnerzy, jak Orlen, Tesco, Aliexpress, Biedronka, Allegro i wiele więcej.

Ten program poznasz jeszcze bliżej, gdy przejdziesz do strony Cashback World i tam zjedziesz na sam dół i klikniesz w "OWU(ogólne warunki użytkowania)" oraz w "Warunki korzystania z serwisu". Polecam.

Czytałem artykuł Alexa Pietrzaka o nazwie Cashback World (Lyoness) od środka Jednak Piramida Finansowa., który ostrzega przed Cash Back World. Natomiast sporo przedstawionych tam informacji jest nieaktualnych.

W Polsce ten program Cash Back World przeszedł metamorfozę. I dlatego zamierzam go jeszcze dokładniej sprawdzić. Może i Ciebie on zainteresuje. Bądź już z niego korzystasz? Daj znać 🙂

Cash Back World = Zarabianie na zakupach!
4.1 (81.82%) 11 vote[s]
6 Responses
 1. Cześć. Szymon wiele nieścisłości. Poznaj najpierw lepiej program zanim zaczniesz go przedstawiać i oceniać. Jeżeli chcesz służę pomocą i informacją. Natomiast pamiętaj jeżeli CBW jest świetny ( a uwierz mi jest , znam go i buduje ponad 9 lat i przeszedłem wszystkie momenty zmian i ewolucji ) to pisanie nieprawdy ( a to Ci się przytrafiło ) możesz kogoś skrzywdzić
  Jakby co to w kontakcie
  Marcin

  1. To będę wdzięczny Marcin, gdy dokładnie określisz, gdzie pojawiły się nieścisłości w tym artykule. Sam wiesz, że ten program nie jest jeszcze dobrze znany w Polsce. A pojawiły się różnorodne opinie na jego temat. Ja w artykule nie oceniłem go negatywnie, lecz wykazałem, jakie pewne opinie o nim krążą. Sam z niego korzystam, dalej testuje i do tego zachęcam innych 🙂

 2. Witaj Szymon . Faktycznie jest kilka nieścisłości w Twojej relacji . Jestem w programie już jakiś czas , zostałem Lyconet Marketerem, jesli chcesz poznać dobrze program i zarabiać nawet na 12 sposobów – zapraszam do mojej grupy. Informacje , jakie zamieszczasz świadczą o tym , ze osoba , która Cie rekomendowała do tego programu nie otacza Cie opieką , nie przekazuje pełnych i bieżących informacji , Zawsze możesz mienić osobę rekomendującą. Służę swoją osobą , zapewnię Ci bieżące informacje i pomogę w zarabianiu pieniędzy w tym programie . Miałem okazję poznać osobiście Huberta Freidla oraz nr 1 w marketingu sieciowym Erica Woore. Jesli jesteś zainteresowany – odezwij sie na maila

  1. Dzięki Waldek. Nie jestem zainteresowany, ponieważ aktualnie rozbudowuje własne biznesy 🙂 Ale, jeśli zauważasz pewne nieścisłości w artykule, to będę wdzięczny za wyjaśnienie w komentarzu, co mógłbym w nim poprawić.

  1. Na tą chwilę nie. Sam zbytnio jeszcze w pełni nie korzystam. Nie przetestowałem też tak, aby móc szczerze polecić. Natomiast moi bliscy krewni – szwagier i inni – korzystając i dzięki temu płacą kilka % mniej za paliwo na stacjach Orlen czy robiąc zakupy w marketach. Jak znajdę czas, to także się tym zajmę 🙂

Dodaj komentarz :)