Credit Agricol promocje bankowe – nawet 200 zł premii za konto osobiste

Credit Agricol promocje bankowe - nawet 200 zł premii za konto osobiste

Założenie darmowego konta bankowe i jego zamknięcie zajmuje tylko kilka chwil. A czasami może nam zapewnić od kilkudziesięciu do kilkuset zł, w zależności od oferty danego banku. W tym momencie warto poznać promocję Credit Agricol. Oferują nawet 200 zł premii za założenie konta osobistego.

Poznajmy bliżej tą promocję Credit Agricole i oceńmy czy weźmiemy w niej udział.

Credit Agricole – Promocja bankowa

Aktualnie bank ten wprowadził na rynek ciekawe konto osobiste. Jego otworzenie i prowadzenie może odbywać się bez opłat. I dodatkowo można korzystać z nowoczesnych płatności telefonem i innymi urządzeniami (np. zegarkiem Garmin itp.). 

Ta akcja specjalna umożliwia uzyskać nawet do 200 zł za darmowe konto osobiste, gdy spełnimy proste warunki. Im przyjrzymy się za chwilę. Najpierw zobaczmy jeszcze, na jakich zasadach działa to konto osobiste.

Co oferuje konto osobiste Credit Agricole:

  • płacimy swoim smartfonem jak kartą:  przez internet i wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Możemy też wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych.
  • płacimy BLIKIEM: przez internet, w sklepie lub wypłacaj gotówkę z bankomatów.
  • płacimy jednym ruchem ręki – wszędzie tam, gdzie wybierzesz się ze swoim zegarkiem na ręce – na zakupach, treningu, spacerze, czy w podróży.

Do wyboru mamy 2 rodzaje konta osobistego:

  1. Konto dla Ciebie – korzystne pod każdym kątem. 0 zł za prowadzenie konta, za kartę wielowalutową do konta, za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jedyny wymóg miesięcznie: min. 1000 zł wpływu i 1 płatność kartą (również Google Pay i Apple Pay) lub BLIKIEM. 0 zł za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną.
  2. Konto VIP – 0 zł za prowadzenie konta, jeśli  10 000 zł wpływu lub 150 000 zł na rachunkach prowadzonych w ramach konta. 0 zł za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną, za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce, za kartę wielowalutową do konta.

Poza kontem osobistym, będziemy mogli od razu założyć Rachunek Oszczędzam, który daje ciekawe możliwości gromadzenia oszczędności. O nich poniżej.

Dodatkowo do 3% na Rachunku Oszczędzam

Nowi klienci mogą od razu skorzystać z akcji specjalnej „Na start”. To wysoko oprocentowany Rachunek Oszczędzam w złotówkach, z kwartalną kapitalizacją odsetek.

Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje do kwoty 20 000 zł, przez 3 miesiące od otworzenia konta i gdy właściciel konta wyraża wszelkie zgody marketingowe. Z takiej oferty nie mogą skorzystać klienci, którzy po 1.04.2018 roku posiadali już konto dla osób fizycznych w banku Credit Agricole. 

Do kiedy premia 200 zł za konto w Credit Agricole?

Akcja specjalna jest organizowana dla nowych klientów, którzy konto osobiste otworzoną do 30 listopada 2020 roku. Jeśli więc jeszcze nie mieliśmy konta w tym banku, a jeszcze jest listopad 2020, to wypełnijmy wniosek o nowe konto, a już niedługo zdobędziemy te 200 zł. 

Jak uzyskać 200 zł premii?

  • Przenosimy swoje obecne konto bankowe do Credit Agricole. Wystarczy złożyć upoważnienie dla banku i wniosek o przeniesienie konta. Następnie przez 3 miesiące zapewniać wpływy na konto(minimum 3000 zł by uzyskać premię do 200 zł; bądź minimum 1000 zł co miesiąc aby uzyskać premię 100 zł). Po zaakceptowaniu naszego wniosku bank od razu wypłaca nam 200 zł. 
  • Druga opcja uzyskania do 200 zł premii polega na wykorzystaniu płatności mobilnych i płatności kartą. Należy założyć konto osobiste i następnie zapewniać na nim wpływy minimum 1000 zł i co najmniej 3 płatności telefonem / zegarkiem czy kartą. Dzięki temu co miesiąc może zostać nam zwrócona premia w wysokości 16,67 zł, co przez cały rok wyniesie blisko 200 zł (16.67×12=200,4). 
  • Trzecia opcja polega na wykorzystanie premii CAsaver. Wystarczy otworzyć konto, zapewniać mu co miesiąc wpływ minimum 1000 zł i co najmniej raz w miesiącu płacić kartą. Na konto każdego miesiąca otrzymamy premię do 16,67 zł, więc przez cały rok do 200 zł. 

Czy warto wziąć udział w tej promocji bankowe. Wydaje się być interesująca, a warunki do spełnienia nie są takie trudne, więc warto próbować. Otwórzmy konto bankowe Credit Agricole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.