Dezaktywacja konta Facebook krok po kroku

Dezaktywacja konta Facebook interesuje nas, gdy nie chcemy korzystać z Facebooka przez pewien czas. I nie musimy decydować na usunięcie konta Facebook. Po pewnym czasie, kilku tygodniach, miesiącach i latach, możemy ponownie aktywować nasze konto Facebook i dalej z niego korzystać. A gdyby to nas interesowała, to zachęcam, by zajrzeć do artykułu "Jak usunąć FB".

Dezaktywacja Facebooka jest prosta i możliwa

Poniżej dokładnie dowiesz się, czym jest dezaktywacja konta Facebook. I jak możesz ją przeprowadzić krok po kroku. Na pewno sobie z tym poradzisz. Powodzenia!


Czym jest dezaktywacja Facebooka:

  1. Nie oznacza jego usunięcia. Ono nadal istnieje i zawsze można je ponownie aktywować.
  2. Konto FB nie widnieje już w wynikach wyszukiwania, a użytkownicy FB nie mogą wyświetlać osi czasu dezaktywowanego konta.
  3. Pewne informacje są widoczne, jak wysłane wiadomości.

Dezaktywacja Facebook krok po kroku:

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Artykuł dla ulubieńców tekstu i zdjęć:

1. Klikasz w trójkącik w prawym górnym rogu dowolnej strony Facebook i przechodzisz do "Ustawienia".

2. Po lewej stronie klikasz w pozycję "Ogólne".

3. Przechodzisz do sekcji "Zarządzaj kontem" i tutaj podejmujesz dalsze czynności, aby potwierdzić dezaktywację konta FB.

Jak ponownie aktywować konto Facebook?

Zaloguj się na konto FB używając poprzednich danych i to wszystko. Logując się, już automatycznie aktywujesz swoje konto na FB. Najważniejsze, abyś pamiętał adres email, na które zostało założone konto FB.

Gdy nie pamiętasz hasła to podczas logowania prosisz o przydzielenie nowego hasła. Wpisujesz adres email, na który ma zostać wysłana prośba o wygenerowanie nowego hasła.

Widzisz, że dezaktywacja konta Facebook nie jest czymś skomplikowanym. I dodatkowo nie oznacza to samo, co usunięcie konta FB. Wykorzystaj to, jeśli musisz dezaktywować Facebooka na pewien czas. Dodatkowo koniecznie poznaj moje kursy online i książki, dzięki którym możesz się rozwinąć w kierunku SEO, WordPress, Tworzenia stron www, Pracy zdalnej i Biznesu online, Amazon, YouTube i Zarabiania przez Internet. Skorzystało z nich już tysiące zadowolonych Klientów. Serdecznie zapraszam!

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie będzie publiczny! Wymagane pola są oznaczone*

Pozostaw komentarz
Najnowsze artykuły