GetInBank Promocje – Konto Proste Zasady to 2% + 50 zł i nawet 800 zł

GetInBank Promocje - Konto Proste Zasady to 2% + 50 zł lub 800 zł

Uwielbiamy promocje bankowe, szczególnie te, na których moglibyśmy zarobić bądź zaoszczędzić. Właśnie w tym kierunku powstała tygodniowa promocja – od 16.11.2020 do 22.11.2020 roku – na Konto Proste Zasady w GetInBank. Przyjrzyjmy się bliżej tej promocji i oceńmy czy weźniemy w niej udział.

Wydaje się być godna zainteresowania, bo za założenie darmowego konta otrzymujemy bon 50 zł bon na zakupy + 2% na koncie oszczędnościowym w przez cały rok. I z programu poleceń możemy uzyskać do 800 zł. Jest więc o co powalczyć!

Z Kontem Proste Zasady otrzymujemy 0zł za:

  • za wypłaty gotówki z bankomatów Getin Bank
  • za prowadzenie konta (przy jednej płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie)
  • za wydanie i prowadzenie karty debetowej
  • za krajowe przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej

Jak wziąć udział w Promocji Konta Proste Zasady?

Okazuje się to bardzo proste. Musimy tylko spełnić kilka warunków, które poznamy poniżej:

  1. Otworzmy Konto Proste Zasady
  2. Wyraźmy wszystkie Zgody marketingowe, dla Getin Noble Bank S.A.
  3. Zasilmy konto kwotą min.1000 zł w każdym z 3 kolejnych kalendarzowych miesięcy po otwarciu konta.

Konto otworzymy bez wizyty w oddziale. Wystarczy, że wypełnimy wniosek, a umowa zostanie dostarczona przez kuriera, a kartę płatniczą otrzymamy pocztą.

Dodatkowe 2% w skali roku

Załóżmy Konto Proste Zasady i aktywnie z niego korzystajmy. Polega to na tym, aby w każdy miesiąc zapewnić mu wpływy minimum 1500 zł. Pozwoli to nam zarabiać aż 2% na Koncie Oszczędnościowym.

Gdy spełnimy warunki tej promocji, to oprocentowanie nie zmieni się przez okres 12 miesięcy. Tak więc przez cały rok na koncie oszczędnościowym będziemy mogli gromadzić nasze oszczędności.

Polecajmy Konto Proste Zasady i zaróbmy do 800 zł

Polecając konto Proste Zasady możemy otrzymać nawet 800 zł w bonach podarunkowych do Allegro, Decathlon i Empiku. Jakie warunki wystarczy tutaj spełnić?

Najpierw to My musimy założyć Konto Proste Zasady i dzięki temu dołączymy do programu poleceń. Tam w bankowości elektronicznej bądź przez aplikację mobilną zostanie nam przydzielony odpowiedni kod / link którym dzielimy się z innymi.

Gdy ktoś otworzy konto z wykorzystaniem naszego kodu / linku i spełni warunki Promocji, otrzymujemy 50 zł w postaci elektronicznego bonu podarunkowego. Możemy polecić nawet kilkunastu osobom i dzięki temu zebrać do 800 zł. My decydujemy o tym, gdzie chcemy wykorzystać taki kod(na zakupy w Allegro, Decathlon czy w Empiku).

To jedna z wielu najlepszych promocji bankowych, które warto wziąć pod uwagę. Promocje GetInBank będą się z czasem zmieniać, więc wrzucę kolejne materiały na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.