Helium 10 – opinia o programie zwiększającym sprzedaż na Amazon

Helium 10 – opinia o programie zwiększającym moją sprzedaż na Amazon

Helium 10 to program, o którym już słyszałem już wiele dobrego od innych sprzedawców na Amazon FBA i Amazon KDP. Gdy i ja coraz bardziej wciągnąłem się w sprzedaż swoich prostych produktów(zeszytów, planerów, kalendarzy itp.) oraz e-booków i książek, pomyślałem że w końcu muszę go wypróbować. Posiadałem już wtedy własne produkty, które się sprzedawały.

Ale dopiero Helium 10 sprawiło, że nie działam teraz po omacku, lecz konkretnie. Dokładnie wiem, jaki produkt muszę następny przygotować i dlaczego jest duże prawdopodobieństwo, że się on sprzeda. Wiem dzięki niemu, jak wyszukać ciekawą niszę i co dla nich przygotować. A zarazem dzięki Helium udało mi się zaktualizować moje produkty i zapewnić im lepsze opisy oraz słowa kluczowe, co pozytywnie wpłynęło na zwiększenie sprzedaży. O tym programie wspominam również uczestnikom mojego kursu „Biznes online i zarabianie w domu przez Amazon KDP„. Moi kursanci chętnie korzystają z tego narzędzi i sami zauważają, że ono również pomaga im uzyskiwać lepsze efekty sprzedażowe. Postanowiłem opinią o tym narzędziu podzielić się także na tym blogu.

Zobacz więc poniżej, co daje Ci to Helium 10 i jak wygląda założenie konta krok po kroku. I specjalnie ode mnie możesz otrzymać wysoki kod rabatowy -50%. A na koniec obejrzyj materiał wideo z mojego kanału na YouTube jaksierozwijac, w którym przedstawiam jedno z narzędzi Helium 10 do wyszukiwania słów kluczowych. Zapraszam!

Helium 10 – co posiada?

A. Znajdź swój opłacalny produkt

Szybko znajduj produkty, które budują Twój biznes i generują stałe przychody dzięki zaawansowanym narzędziom analitycznym i zaawansowanym inteligentnym filtrom. Do tego masz dostępne takie narzędzia, jak: 

 • Black Box – przeszukuj ponad 450 milionów produktów w kilka sekund. Poznaj w ten sposób konkurencję, ich dokładne wyniki i ustal, w jakim kierunku Ty możesz zmierzać. 
 • Trendster – wyświetlaj trendy sprzedaży, popyt i sezonowość produktu na jednym inteligentnym wyświetlaczu. Dzięki temu łatwiej Ci ustalić, co stworzyć i jak krok po kroku. 
 • X-Ray – wybierz produkt z pewnością, korzystając z przejrzystych informacji, w tym szacunków przychodów, trendów sprzedaży i ceny.
 • Profitability Calculator – oszacuj rentowność swojego produktu za pomocą integralnych danych produktu, takich jak wymiary, opłaty FBA i koszty transportu.
 • Review Insights – szybko agreguj statystyki klientów dzięki pobieraniu natychmiastowych recenzji.
 • ASIN Grabber – natychmiastowe pobieranie setek numerów ASIN produktów do dogłębnych badań produktów.

B. Badanie słów kluczowych

Odkryj słowa kluczowe o dużej liczbie i wysokiej pozycji w rankingu, które umieszczają Cię na szczycie wyników wyszukiwania dzięki zaawansowanej agregacji słów kluczowych i szczegółowym danym konkurencji. Dostępne to badanie słów kluczowych przez 3 narzędzia: 

 • Cerebro – jednym kliknięciem odkryj strategię słów kluczowych swojej konkurencji
 • Magnes – znajdź tysiące najlepszych słów kluczowych z jednego słowa kluczowego w ciągu zaledwie kilku sekund
 • Misspellinator – zdobądź przewagę nad konkurencją w wyszukiwaniach z błędami pisowni dzięki gotowym do użycia listom terminów z błędami pisowni.

C. Optymalizacja aukcji

Twórz wysokiej jakości, konwertujące aukcje dzięki intuicyjnym i prostym narzędziom do pisania oraz weryfikacji wyników wyszukiwania. Do optymalizacji aukcji masz dostępne 3 przybory: 

 • Frankenstein – błyskawicznie organizuj i przetwarzaj słowa kluczowe w gotowe do użycia listy, które pomogą Ci szybko pisać listy
 • Scribbles – nigdy nie przegap żadnego ważnego słowa kluczowego dzięki automatycznemu śledzeniu wprowadzanych danych.
 • Index Checker – zapewnij widoczność wyszukiwania dzięki automatycznej weryfikacji wyników wyszukiwania słów kluczowych.

D. Operacje – prowadź swoją firmę bez wysiłku

Uprość swoje codzienne zadania i zmaksymalizuj swój czas dzięki płynnej automatyzacji, przypomnieniom o oszczędzaniu pieniędzy i danym w czasie rzeczywistym. W tym celu wykorzystasz takie narzędzia, jak: 

 • Refund Genie – szybciej otrzymuj zwroty pieniędzy od Amazon dzięki automatycznym żądaniom sprzedawcy.
 • Inventory Protector – chroń swoje zapasy, ograniczając liczbę jednostek dozwolonych w zamówieniu.
 • Alerts – otrzymuj powiadomienia o wszelkich podejrzanych działaniach na Twoim koncie.
 • Follow-Up – zachęcaj do organicznych recenzji i poprawiaj rankingi dzięki przyjaznej obsłudze klienta.
 • Mobile App – dzięki zyskom i alertom w dłoniach otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o wszelkich podejrzanych działaniach na koncie i szybko sprawdzaj swoje zyski na pierwszy rzut oka.

E. Co jeszcze otrzymujesz w Helium 10:

 • Support chat dostępny 24 godziny na dobę, więc zawsze możesz zadawać im pytania w sprawie działania różnych narzędzi dostępnych w Helium 10. 
 • Do dyspozycji masz również społeczność ekspertów, z którymi możesz się wymieniać różnymi informacjami, doświadczeniami i uczyć się nawzajem. 

Sporo tych praktycznych narzędzi i wsparcie od specjalistów, więc jeśli już myślisz o założeniu konta w Helium 10, to zobacz dalej, jak się to odbywa!

Helium 10 założenie konta

Przechodzisz do Helium 10 i tworzysz własne konto korzystając z mojego kodu rabatowego -50% na pierwszy miesiąc konta Premium(polecam na początek Platinum, w promocji zamiast 97$ płacisz tylko 48$).

Helium 10 kod promocyjny dla czytelników bloga o Amazon KDP i rozwoju, pracy zdalnej i biznesie online

Skopiuj sobie mój kod rabatowy JAKSIEROZWIJAC50 i uzyskaj -50% na pierwszy miesiąc konta Premium bądź kod rabatowy JAKSIEROZWIJAC10 i skorzystaj z rabatu -10% na niższe opłaty konta Premium w Helium 10 przez cały czas.

Teraz klikasz tam w „Get Started Today” i następnie przechodzisz do miejsca, gdzie tworzysz swoje nowe konto w Helium 10, które wygląda podobnie, jak poniżej:

utworzenie konta w helium 10 do sprzedaży na amazonie

Wypełniasz więc swoje konto wprowadzając odpowiednią nazwę, adres email oraz hasło i zgadzają się na politykę prywatności i warunki korzystania z serwisu Helium 10. Na koniec potwierdzasz klikając w niebieski przycisk „Sign up”.

Po utworzeniu konta pojawisz się na nim i tam otrzymasz kilka pytań na początek. Helium 10 pyta tam, czy już sprzedajesz na Amazon, a jeśli tak, to czy nie chcesz może podpiąc do Helium 10 swojego konta author central, by móc analizować swoje produkty i ich sprzedaż. Ale ważne jest następne pytanie, gdzie zachęcają Cię do subskrypcji:

Kilka pytań o konto helium 10

W tym celu najlepiej, gdy wybierzesz niebieski przycisk „Upgrade Now”. Wtedy przejdziesz do miejsca związanego z wyborem planu subskrypcji, co pozwoli Ci otrzymać dostęp do wszelkich narzędzi w Helium(a one na pewno poprawią Twoją sprzedaż na Amazon). Tak to będzie wyglądać:

Zniżka na konto premium helium 10 do sprzedaży na amazon kdp i amazon kindle

I widziesz, że gdy wprowadzisz mój kod rabatowy, np. JAKSIEROZWIJAC50 to otrzymasz zniżkę w wysokości -50%. Polecam więc, aby ją wykorzystać klikając przy ofercie np. Platinum w niebieski przycisk „Subscribe”. Wtedy musisz podpiąc swoją kartę bankomatową bądź inną i podać z niej odpowiednie dane. Dzięki temu z karty zostanie pobrana płatność.

Udogodnienie: Pamiętaj, że Helium 10 daje Ci 30 dni na testowanie swojego zakupu. Gdyby Ci się nie spodobal Helium 10 i nie chcesz z niego już dalej korzystać, to przed końcem tych 30 dni skontaktuj się z Helium 10. Zaloguj się na swoje konto i tam na samym dole pojawia się opcja chatu. Kliknij i następnie wyłoni się okienko czatu, a to możesz wybrać „Send us a message”.

kontakt z helium 10

Dzięki temu wysyłasz im wiadomość, że rezygnujesz z subskrypcji i chcesz zwrotu pieniędzy. Ale zapewne do tego nie dojdzie, bo poznasz narzędzia w Helium 10, które zwiększą Twoją sprzedaż w Amazon(jeśli tylko je dobrze wykorzystasz, a są proste do ogarnięcia, na co zwracam uwagę w moim kursie o Amazon KDP).

Helium 10 – wyszukaj idealne słowa kluczowe:

Wykorzystaj możliwości, które drzemią w Helium 10. Sam to czynię i muszę przyznać, że sprzedaż na Amazon poprawia się znacząco. Szczególnie gdy udało mi się zaktualizować pewne produkty i uzupełnić je o lepsze słowa kluczowe. Powodzenia i Tobie życzę!

KDP przychody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *