O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak działa KUP TERAZ w CENEO czyli jak oszczędzać i kupować tanio

Zakupy przez Internet to coś, co wykorzystujemy coraz częściej. Aktualnie osoby w każdym wieku, w tym dzieci i dziadkowie, dokonują zakupów online. Ale, co warto uczynić, aby te zakupy okazały się tańsze? Oszczędzanie na zakupach umożliwia nam dość popularny serwis CENEO. Właściciel serwisu Allegro to aktualnie także właściciel serwisu CENEO(dlatego ten serwis wygląda bardzo podobnie). Niedawno w CENEO wdrożono coś takiego, jak „Kup Teraz„. Zobacz, na czym to polega i jak możesz tanio kupować w tym serwisie. Wszystko tłumaczę w poniższym materiale wideo. Miłego oglądania!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Dzięki temu jeszcze lepiej wiesz, jak oszczędzać i dokonywać bezpiecznych zakupów w CENEO. Pamiętaj jednak, że możesz również dołączyć do programu partnerskiego CENEO i na nim zarabiać. Gdy przez Twój link ktoś dokona zakupu konkretnego produktu w CENEO, to Ty otrzymujesz prowizję. Powodzenia!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *