Jak korzystać z narzędzia SEO “Ubersuggest” i dostać wersję Lifetime?

Jak korzystać z narzędzia SEO Ubersuggest i dostać wersję Lifetime

Ubersuggest to jedno z moich najlepszych narzędzi SEO. Dzięki niemu można prosto i skutecznie monitorować strony WWW, także własne serwisy, blogi i sklepy internetowe. Widzimy w nim, jak wygląda pozycja naszej strony internetowej na wybrane słowa i frazy kluczowe. Dodatkowo pojawia się tam Keyword Analyzer, czyli wyszukiwarka słów kluczowych. Uwzględnia wyniki organiczne w wyszukiwarce Google. Dzięki temu łatwo jest wyszukać skuteczne słowa kluczowe, w tym long tail i zastosować je do pozycjonowania poszczególnych stron WWW. Inne opcja tego narzędzia pozwala na przeprowadzenie dokładnego audytu strony internetowej pod względem aktualnych wymagań SEO. Po nim łatwo jest ocenić, co jeszcze zmienić, aby strona WWW była szybsza i lepiej ustawiona dla użytkowników. W efekcie wprowadzenie tych zmian sprawia, że dana strona WWW zyskuje lepszą pozycję w wyszukiwarce Google.

Od ponad roku korzystam z narzędzia Ubersuggest i jestem zachwycony jego nowymi możliwościami. Zobacz, jak z niego korzystam w poniższym materiale wideo. I wyjaśniam tam również, jak niedawno uzyskałem wersję Lifetime za znacznie niższą cenę. Może i Ty będziesz tym zainteresowany!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1