Jak ukryć swoją aktywność na FB? Poradnik!

Jak ukryć swoją aktywność na FB Poradnik!

Posiadasz swoje konto na Facebooku i chcesz nim jak najlepiej zarządzać? W takim razie zobacz także, jak ukryć swoją aktywność na FB. Oznacza to, że możesz decydować o tym, kto widzi Twoje posty, komentarze i pozostałą aktywność na Facebooku. Może czasami warto ograniczyć swoją aktywność na FB przed pewnymi osobami. Zobacz, jak to zrobić w kilku krokach!

Film z kanału #JakSierozwijac:

Kiedy ukryć aktywność na FB?

Może być kilka różnych powodów, dla których warto zabezpieczyć swoją aktywność na FB przed pewnymi osobami(np. przed pracodawcą czy konkurencją). Mógłbyś także ograniczyć swoją aktywność na FB w taki sposób, aby Twoi najbliżsi znajomi nie widzieli, co robisz na Facebooku. Może nie masz nic specjalnego do ukrycia. Ale nie chcesz, by ciągle otrzymywali powiadomienia, co nowego wrzuciłeś na FB.

A tutaj zdjęcie, które obrazuje Ci, gdzie ukryć swoją aktywność na Facebooku:

prywatność postów na Facebooku

Należy więc przejść do „Ustawień” Twojego konta Facebook i następnie do zakładki z lewej strony „Prywatność”. Tam możesz ustawić, „kto zobaczy Twoje przyszłe posty”(publiczne, znajomi, znajomi z wyjątkiem konkretnych osób, wybrani znajomi). Powodzenia!

Wiesz już, jak ukryć swoją aktywność na FB. Wykorzystaj tę opcję, jeśli zajdzie u Ciebie taka potrzeba. Powodzenia! I poznaj moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Pomogłem dzięki nim już tysiącom zadowolonych uczestników, którzy mogą liczyć na moje indywidualne wsparcie i pozytywnie oceniają moje produkty. Serdecznie Zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.