YouTube bez reklam za darmo czyli jak usunąć rekomendacje YT?

Jak usunąć rekomendacje polecane filmy na YouTube

Chcesz, aby również i Twoja tablica na YouTube nie przedstawiała żadnych rekomendacji i reklam. Po co? Abyś mógł skupić się na najważniejszych subskrypcjach. Bądź na prowadzeniu swojego kanału YouTube. Inne filmy i reklamy YouTube nie muszą się pojawiać, jeśli tylko dobrze to ustawisz.

Nie jest to takie trudne, lecz bardzo proste

Z pomocą przychodzi wtyczka Remove Recommendations YouTube VK Facebook. Poznaj jej możliwości 🙂


Usuń rekomendacje / polecane filmy na YouTube

usuń rekomendacje youtube przez wtyczkę chrome i firefox remove recommendations youtube
  • Teraz w prawym górnym rogu pojawia się ta wtyczka w przeglądarce. Klikasz w nią i wysuwa się pewne okienko. Tam przechodzisz do ikony YouTube i wybierasz, co ma Ci ukazywać główna strona YouTube(jakie informacje i filmy). Tak, jak poniżej.
usuń rekomendacje youtube przez wtyczkę chrome i firefox remove recommendations youtube - część 2
  • Co teraz? Teraz odznacz tam, jakie informacje nie chcesz otrzymywać na stronie YouTube. Pozostaw włączone “Comments” i “Playlists”, jeśli chcesz. To wszystko! Teraz przejdź do kanału YouTube, a już nie zobaczysz tam na stronie głównej i podstronach polecanych filmów, kanałów YT i pewnych reklam czy dodatkowych informacji.

Ważne: Ta wtyczka jednak nie działa dobrze na kanale Facebook. Jeśli więc chcesz wyczyścić sobie tablicę na FB(z postów i zdjęć znajomych, osób zapisanych w naszych grupach itp.), aby Cię nie rozpraszała, to zajrzyj do artykułu “Jak usunąć News Feed Facebook – Tablicę FB?“.

Czy warto? Dzięki takim wtyczkom nie masz dostępu do tak dużej ilości informacji, polecanych postów na FB czy filmów na YouTube. Możesz więc skupić się na tym, co jest w danej chwili dla Ciebie najważniejsze. Powodzenia w upraszczaniu swojego życia, w drodze do jeszcze większej efektywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1