Jak zmienić lub usunąć datę urodzenia na Facebooku?

Data urodzenia na Facebooku jest ustawiona na Twoim koncie. Ty jednak możesz decydować o tym, czy jest ona dokładna i kto ją widzi. Zobacz więc, jak zmienić datę urodzenia na Facebooku prosto i bardzo szybko.

Spraw, by data urodzenia na Facebooku była taka, jaką Ty chcesz.

ps. Pamiętaj, że gdy dokonujesz zmian w dacie urodzenia na Facebooku(zmieniasz/usuwasz), to Twoi znajomi mogą nie otrzymać informacji o Twoich urodzinach co roku, by złożyć Ci życzenia.

Obejrzyj film z kanału #JakSieRozwijac "Jak zmienić datę urodzenia na Facebooku":

Udało Ci się zmienić lub usunąć datę urodzenia na Facebooku? Zapewne tak, jeśli Ci na tym zależało. Jeszcze więcej o Facebooku i przeróżnych ustawieniach, które się tam pojawiają, dowiesz się w zakładce "Social Media", do której zapraszam.

Pamiętaj, że mogą Cię zainteresować także moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online. Dzięki nim pomagam już tysiącom zadowolonym Klientom rozwijać się w wielu kierunkach. Tobie również chętnie pomogę. Serdecznie Zapraszam!

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.