O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak znaleźć pracę zdalną i swoich marzeń w OLX Poradnik dla każdego!

Poszukiwanie pracy nie jest takie proste, szczególnie takiej pracy, która spełni Twoje oczekiwania. Coraz częściej wykorzystuje się taki serwis ogłoszeniowy, jak OLX. W nim znajduje się specjalna kategoria PRACA. Można dzięki niej przeglądać aktualne ogłoszenia pracy w całej Polsce oraz w konkretnej lokalizacji. Tam również dostępna jest praca zdalna. Zobacz, z jakich filtrów wyszukiwania warto korzystać i opcji Szukam Pracy, która niedawno pojawiła się w OLX. Wszystko wyjaśniam w poniższym materiale wideo. Miłego oglądania!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Już wiesz, jak znaleźć pracę zdalną i każdą inną w serwisie OLX. A możliwe, że dzięki temu łatwiej będzie Ci poszukiwać pracowników do swojej firmy. Powodzenia!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *