Kanał YouTube #JakSieRozwijac

Kanał YouTube #JakSieRozwijac

Kanał YouTube #JakSieRozwijacJeszcze bliżej poznaj kanał YouTube #JakSieRozwijac. W nim zawsze cenna dawka wiedzy w tematyce: Rozwoju osobistego, Pracy zdalnej, Biznesu online, Pozycjonowania stron, WordPressa, a czasami tematy Lifestyle (np. o Sporcie i Diecie).

Nowy film w każdy poniedziałek, czwartek a czasami w sobotę, więc zachęcam do obserwowania. Dzięki temu będziesz się rozwijał razem ze mną, na bieżąco! Na kanale co jakiś czas (nie nachalnie) będę Cię zachęcał do wzięcia udziału w moich kursach online, więc jeśli i one Cię zainteresują, to serdecznie zapraszam.

Kim jest autor kanału #JakSieRozwijac

To Copywriter | Pozycjoner | Bloger | YouTuber | Sportowiec. Przez ostatnie 2 lata właściciel agencji reklamowej CopywriterExpert, a aktualnie Freelancer i Podróżnik, o czym wiele jeszcze będę mówił na tym blogu i kanale. Dodatkowo to twórca kursów online (poznaj moje kursy online).

Poniżej zapoznaj się z filmami, które szczególnie Cię zainteresują. Choć zachęcam do obejrzenia wszystkich. Będzie z tego dobre szkolenia i serial 🙂


Playlista wszystkich filmów z kanału #JakSieRozwijac:

Ta playlista umożliwia Ci obejrzenie po kolei wszystkich filmów z kanału, zaczynając od najnowszego.

 


Galeria filmów z kanału #JakSieRozwijac:

W tej galerii masz dostęp do wszystkich filmów z kanału #jaksierozwijac. Wystarczy, że klikniesz w któryś mały film, a zaraz Ci się wyświetli w większym rozmiarze.

 

Mam nadzieję, że dołączyłeś już do subskrybentów tego kanału YouTube. Jeśli nie, to kliknij tutaj, zasubskrybuj, a już zawsze dam Ci znać o nowych filmach. Na pewno Ci się spodobają 🙂

 

Kanał YouTube #JakSieRozwijac
5 (100%) 3 votes