Kontakt

Cześć i czołem 🙂

Zapewne chcesz się ze mną skontaktować? Cieszę się bardzo, ale pamiętaj, że mam ograniczone możliwości.

Dlaczego?! Każdego dnia otrzymuję od Was wiele maili

To bardzo miłe, ale to od kilku do kilkunastu e-maili, a zapewne niedługo jeszcze więcej. Mimo tego staram się na razie odpowiadać na wszystkie maile. Brak czasu, a dodatkowo obciążenie psychiczne może pojawić się z czasem, ale teraz o tym nie myślę. Podchodzę do czytania tych wiadomości rozsądnie, co oznacza, że nie zawsze czytam je od razu i wszystkie. Choć przypominam, że aktualnie nadal odpowiadam na wszystkie e-maile, więc tym bardziej zachęcam do kontaktu 🙂

Mój blog jest aktualnie czytany przez blisko 20 tys. osób miesięcznie. Z tego względu, aby móc skutecznie się z Wami kontaktować, skupiam się na pisaniu wartościowych artykułów na blogu, które później są czytane przez tysiące osób.

Przed napisaniem do mnie wiadomości, sprawdź dokładnie "Spis treści" bloga. W tym miejscu będziesz mógł uzyskać odpowiedź na wiele swoich pytań, np: jak zacząć pracować jako Copywriter czy Freelancer? Jak zacząć zarabiać lub oszczędzać? Jak pracować zdalnie? Jak sprzedawać online? Jak skutecznie pozycjonować strony www? i wiele innych.

Masz może pomysł na kolejny artykuł na blogu, propozycję współpracy bądź chcesz dalej zapewnić mnie, że warto prowadzić ten blog - to zapraszam do wysłania wiadomości przez poniższy formularz. Jeśli bardzo zależy Ci na skontaktowaniu się ze mną, możesz mnie również złapać na prywatnym koncie FB bądź przez e-mail kontakt@jaksierozwijac.pl. Poza blogiem jestem aktywny na Facebooku i kanale YouTube.

Serdecznie dziękuję Ci, że jesteś Czytelnikiem mojego bloga!

Najnowsze artykuły