Chcesz bliżej poznać tematykę SEO i pozycjonowania stron WWW w wyszukiwarce Google, w mapach Google i w mediach społecznościowych(np. Instagram, YouTube i Facebook)? Tego wszystkiego nauczy Cię ta książka. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy i kosztownych narzędzi, aby zrozumieć tą książkę i wykorzystać jej wskazówki. Wszystko zostało napisane w prosty i przystępny sposób.

ksiazka-Ogarnij-pozycjonowanie-stron-WWW-i-SEO

Jesteś nią zainteresowany? Zamów książkę „Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO” w księgarni Ridero jako e-book bądź książkę drukowaną. Poznaj tam jeszcze opis książki, przykładowe strony i pozytywne opinie klientów.

Dlaczego napisałem tę książkę?

W tematyce SEO i pozycjonowania stron WWW obracam się już od 2006 roku. Właśnie wtedy udało mi się już szkolić w tym zakresie, przechodzić różne kursy i czytać zagraniczne blogi. Wkrótce potem tworzyłem własne strony WWW. Z czasem zajmowałem się skutecznym pozycjonowaniem stron WWW moich znajomych i coraz to nowych klientów. To wszystko zachęcało mnie do dalszego rozwoju w temacie SEO i prowadzenia kanałów social media. Po kilku latach takiej działalności stworzyłem coś przydatnego dla sporej ilości społeczeństwa. Mowa o szkoleniu, dzięki któremu inni mogą w prosty sposób dowiedzieć się, jak samemu pozycjonować swoje strony WWW.

To wszystko sprawiło, że udało mi się przygotować kurs online „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW„. Skorzystało z niego już setki zadowolonych osób. Także i Ty możesz skorzystać z takiego szkolenia online!

Zauważyłem jednak, że spora ilość osób uwielbia się uczyć także na podstawie czytania książek drukowanych i ebooków. Właśnie to zachęciło mnie do tego, aby wydać książkę, która stanowi pewnego rodzaju poradnik na temat SEO i pozycjonowania stron WW.

Gdzie zakupisz tę książkę?

Książkę wydałem za pomocą wydawnictwa Ridero i dodatkowo sam prowadzę jej sprzedaż. Dzięki temu jest aktualnie dostępna w wielu popularnych księgarniach internetowych. Przez cały czas jest wprowadzana do dalszej dystrybucji, więc będzie dostępna także w innych miejscach. Zobacz, gdzie możesz zakupić tę książkę:

W księgarni Ridero w formie drukowanej i e-booka.

Pamiętaj: Jeśli dołączysz do mojego kursu online „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW – Szkolenie SEO / SEM” to e-book tej książki otrzymasz za darmo 🙂

ksiazka-Ogarnij-pozycjonowanie-stron-WWW-i-SEO

To książka, która w prosty sposób, za pomocą ciekawych przykładów i dostępnych narzędzi pomoże Ci opanować SEO i pozycjonowanie stron WWW.