Książka Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO Szymon Owedyk

Książka Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO

Chcesz bliżej poznać tematykę SEO czyli Pozycjonowania stron www w wyszukiwarce Google, mapach Google i w mediach społecznościowych (np. Instagram, YouTube i Facebook)? Tego wszystkiego nauczy książka „Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO„. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy i kosztownych narzędzi, aby zrozumieć tą książkę i wykorzystać jej wskazówki. Wszystko napisane w prosty i przystępny sposób.

Jesteś nią zainteresowany? Zamów książkę „Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO” w księgarni Ridero jako e-book bądź książkę drukowaną. Poznaj tam jeszcze opis książki, przykładowe strony i pozytywne opinie klientów.

Dlaczego napisałem książkę o pozycjonowaniu stron WWW i SEO?

ksiazka-Ogarnij-pozycjonowanie-stron-WWW-i-SEO

W tematyce SEO i Pozycjonowania stron www obracam się już od 2006 roku. Właśnie wtedy udało mi się szkolić, przechodzić różne kursy i czytać zagraniczne blogi. To sprawiło, że wkrótce tworzyłem własne blogi i strony WordPress. Z czasem zająłem się pozycjonowaniem stron firmowych moich znajomych i coraz to nowych Klientów. To wszystko zachęcało mnie do dalszego rozwoju w temacie SEO, prowadzenia kanałów social media i marketingu online. Dzięki temu ze swoich zleceń udało mi wywiązać się jak najlepiej. Po kilku latach takiej działalności postanowiłem stworzyć coś przydatnego dla sporej ilości społeczeństwa. Mowa o szkoleniu, dzięki któremu inni mogliby w prosty sposób dowiedzieć się, jak samemu pozycjonować swoje strony www.

To wszystko sprawiło, że udało mi się przygotować kurs online „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW„. Skorzystało z niego już setki zadowolonych studentów, którzy mogą nadal liczyć na moje wsparcie. Także i Ty możesz skorzystać z takiego szkolenia online!

Zauważyłem jednak, że spora ilość osób uwielbia się uczyć także na podstawie czytania książek drukowanych i ebooków. Właśnie to zachęciło mnie do tego, aby wydać książkę, która stanowi pewnego rodzaju poradnik na temat pracy zdalnej i rozwijania biznesu online.

Gdzie zakupisz książkę „Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO„?

Książkę wydałem za pomocą wydawnictwa Ridero i dodatkowo sam prowadzę jej sprzedaż. Dzięki temu jest aktualnie dostępna w wielu popularnych księgarniach internetowych. Przez cały czas jest wprowadzana do dalszej dystrybucji, więc będzie dostępna także w innych miejscach. Zobacz, gdzie możesz zakupić tę książkę:

W księgarni Ridero w formie drukowanej i e-booka.

ksiazka-Ogarnij-pozycjonowanie-stron-WWW-i-SEO

To książka, która w prosty sposób, za pomocą ciekawych przykładów i dostępnych narzędzi pomoże Ci opanować SEO / Pozycjonowanie stron www, w tym także blogów i sklepów online. Poznasz tajniki promocji w Internecie (wyszukiwarce Google), mapach Google oraz w mediach społecznościowych (np. Instagram, Facebook, YouTube).