Książka Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron oraz WordPress

Książka "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron oraz WordPress" to dzieło pochodzące od prostego Freelancera, Szymona Owedyk, który wiele lat temu, gdy zaczął wysilać się w kierunku pracy zdalnej, musiał poznać różne tajniki SEO, marketingu internetowego i promocji swoich treści. Dodatkowo opanował Tworzenie stron www, dzięki czemu łatwiej było mu stworzyć swoje pierwsze strony i blogi. Po latach chce tą wiedzą podzielić innymi, także z Tobą.

Książka Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO oraz WordPress

Jeśli lubisz czytać i wprowadzać otrzymane wskazówki w życie, to ta lektura na temat prostego marketingu i promocji swoich stron www oraz kanałów Social w Internecie, jest dla Ciebie idealna. A zarazem umożliwi Ci dowiedzieć się, jak wygląda proces tworzenia strony czy bloga WordPress, co może Ci się przydać, gdy sam będziesz to robić. Bądź umożliwi Ci to lepsze zarządzanie swoją aktualną stroną www postawioną na silniku WP.

Ogarnij SEO, Pozycjonowanie i WordPress

Uwielbiam tematykę SEO i Promocji w Internecie oraz WordPresa, więc napisanie tej książki było dla mnie czystą przyjemnością. Postarałem się o to, aby były w niej zawarte najważniejsze informacje, przydatne dla osób początkujących w świecie online, które chcą zrozumieć, jak samodzielnie pozycjonować swoje strony www i wykorzystać przy tym też WordPress.

Ostatnio zaktualizowana w lato 2019, a zarazem rozbudowana o tematykę WordPress, więc tym bardziej zachęcam, aby się na nią zdecydować - ponad 250 stron!

Książka Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO oraz WordPress tworzenie stron www

Ta książka jest dostępna także w sprzedaży na Allegro w formie E-booka o Tutaj za 39,99 zł oraz wersja drukowana i E-book w księgarniach internetowych, jak Ridero, Empik i w wielu innych(tam już troszkę drożej).