Książka Ogarnij SEO i WordPress - prosto i na temat dla Każdego!

Książka Ogarnij SEO i WordPress

Chcesz bliżej poznać tematykę SEO czyli Pozycjonowania stron www w wyszukiwarce Google, Social Media oraz Google Maps? A dodatkowo chcesz nauczyć się tworzyć proste strony w technologii WordPress? Tego wszystkiego nauczy Cię ta książka. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy i kosztownych narzędzi, aby zrozumieć tą książkę i wykorzystać jej wskazówki. Wszystko napisane w prosty i przystępny sposób.

Niedawno zaktualizowano, a zarazem rozbudowano o tematykę WordPress, więc tym bardziej zachęcam, aby się na nią zdecydować - ponad 250 stron!

Dlaczego napisałem książkę o SEO i WordPress?

Książka Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO

W tematyce SEO i WordPress obracam się już od 2006 roku. Właśnie wtedy udało mi się szkolić, przechodzić różne kursy i czytać zagraniczne blogi. To sprawiło, że wkrótce tworzyłem własne blogi i strony WordPress. Z czasem zająłem się pozycjonowaniem stron firmowych moich znajomych i coraz to nowych Klientów. To wszystko zachęcało mnie do dalszego rozwoju w temacie pozycjonowania stron i WordPressa. Dzięki temu ze swoich zleceń udało mi wywiązać się jak najlepiej. Po kilku latach takiej działalności postanowiłem stworzyć coś przydatnego dla sporej ilości społeczeństwa. Mowa o szkoleniu, dzięki któremu inni mogliby w prosty sposób dowiedzieć się, jak samemu pozycjonować swoje strony www.

To wszystko sprawiło, że udało mi się przygotować kurs online "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www". Skorzystało z niego już setki zadowolonych studentów, którzy mogą nadal liczyć na moje wsparcie. Także i Ty możesz skorzystać z takiego szkolenia online!

Zauważyłem jednak, że spora ilość osób uwielbia się uczyć także na podstawie czytania książek drukowanych i ebooków. Właśnie to zachęciło mnie do tego, aby wydać książkę, która stanowi pewnego rodzaju poradnik na temat pracy zdalnej i rozwijania biznesu online.

Gdzie zakupisz książkę "Ogarnij SEO i WordPress "?

Książkę wydałem za pomocą wydawnictwa Ridero i dodatkowo sam prowadzę jej sprzedaż. Dzięki temu jest aktualnie dostępna w wielu popularnych księgarniach internetowych. Przez cały czas jest wprowadzana do dalszej dystrybucji, więc będzie dostępna także w innych miejscach. Zobacz, gdzie możesz zakupić tę książkę:

W księgarni Ridero w formie drukowanej i ebooka

Na Allegro lub w Empiku w formie ebooka

Ebook w innych księgarniach internetowych

Książka Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO

To książka, która w prosty sposób, za pomocą ciekawych przykładów i dostępnych narzędzi pomoże Ci opanować SEO / Pozycjonowanie stron www, w tym także blogów i sklepów online. Poznasz tajniki promocji w Internecie, Social Media i Mapach Google.

Dzięki niej dowiesz się także, jak stworzyć swoją pierwszą stronę / bloga w technologii WordPress i dalej dbać o promocję i optymalizację takiej strony www. Zapraszam do składania zamówień dla siebie bądź bliskiej Ci osoby!