Jeśli lubisz czytać i wprowadzać otrzymane wskazówki w życie, to ta lektura na temat prostego tworzenia stron WWW w technologii WordPress jest dla Ciebie idealna. Pomoże Ci dowiedzieć się, jak wygląda proces tworzenia strony WWW i co może Ci się przydać, gdy sam będziesz to robić. Dowiedz się w niej, jak prawidłowo zarządzać swoją stroną WordPress, zadbać o jej optymalizację SEO, bezpieczeństwo i skuteczną promocję. Książka „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW” pomoże Ci od A do Z stworzyć swoją pierwszą stronę WWW.

Ksiazka-Ogarnij-WordPressa-i-tworzenie-stron-WWW

Jesteś nią zainteresowany? Kup książkę „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW” w księgarni Ridero jako e-book bądź wersję drukowaną. Zapraszam!

Kim jestem i dlaczego uczę o WordPress?

W 2006 roku zainteresowałem się WordPressem i tworzeniem stron WWW. Chciałem nauczyć się zarabiać przez Internet i potrzebowałem do tego własnej strony internetowej. Uznałem, że aby zminimalizować koszty, najlepiej będzie przygotować ją samodzielnie. I właśnie wtedy z pomocą przyszedł mi WordPress. Czytałem książki, blogi, przechodziłem kursy online o tematyce WordPress i tworzeniu stron WWW. Dzięki temu udało mi się w końcu zbudować swoje pierwsze strony w technologii WP.

Od 2008 roku jestem projektantem stron WWW w technologii WordPress oraz specjalistą SEO. Od 2016 roku działam jako właściciel CopywriterExpert, gdzie regularnie z zespołem tworzymy różne strony WWW dla naszych klientów i dbamy o ich wysoką pozycję w internecie. 

Moją wieloletnią wiedzą postanowiłem podzielić się z innymi. Tak, aby każdy był w stanie nauczyć się tworzyć strony WWW w technologii WordPress. To moja misja, którą realizuje już długi czas.

To wszystko sprawiło, że udało mi się przygotować kurs online „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW„. Skorzystało z niego już setki zadowolonych osób. Także i Ty możesz skorzystać z takiego szkolenia online!

Zauważyłem jednak, że spora ilość osób uwielbia się uczyć także na podstawie czytania książek drukowanych i ebooków. Właśnie to zachęciło mnie do tego, aby wydać książkę, która stanowi pewnego rodzaju poradnik na temat SEO i pozycjonowania stron WW.

Gdzie zakupisz tą książkę?

Książkę wydałem za pomocą wydawnictwa Ridero i dodatkowo sam prowadzę jej sprzedaż. Dzięki temu jest aktualnie dostępna w wielu popularnych księgarniach internetowych. Przez cały czas jest wprowadzana do dalszej dystrybucji, więc będzie dostępna także w innych miejscach. Zobacz, gdzie możesz zakupić tę książkę:

W księgarni Ridero w formie drukowanej i e-booka.

Pamiętaj: Jeśli dołączysz do mojego kursu online „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW + sklep online” to e-book tej książki otrzymasz za darmo 🙂

Ksiazka-Ogarnij-WordPressa-i-tworzenie-stron-WWW

Książka ta zawiera przydatne wyjaśnienia i prosty język, dzięki czemu każdy jest w stanie stworzyć swoją stronę WWW w technologii WordPress. Posiada wiele ciekawych rozdziałów, zdjęć, wskazówek krok po kroku. Zdecyduj się na jej zamówienie już teraz!