Książka Zostań freelancerem, pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online to idealna lektura dla osoby, która chce poznać możliwości freelancingu w Polsce i na świecie, pracę zdalną i możliwości biznesu prowadzonego przez Internet. Jeśli więc chcesz skorzystać z takiego szkolenia, to serdecznie zapraszam do lektury. A jeśli jeszcze masz pewne wątpliwości, to zapoznaj się z poniższymi informacjami!

Ksiazka-Zostan-Freelancerem-pracuj-zdalnie-i-rozwijaj-biznes-online

Kim jest autor książki?

Od 2006 roku przez wiele lat wysilałem się jako freelancer, czyli tak zwany „wolny strzelec”. Oznacza to, że współpracowałem z różnymi firmami, na podstawie umów o dzieło i zlecenie, bez zakładania własnej firmy. W tym celu poznałem również odpowiednie narzędzia przeznaczone dla freelancerów i pracowników zdalnych, jak useme i wiele innych. Pracowałem wtedy w domu zdalnie bądź w miejscu, gdzie aktualnie przebywałem(także podróżując). Zacząłem jako copywriter SEO, później poszerzałem doświadczenie w tym kierunku. Przewinąłem się przez większość znanych serwisów copywriterskich. Wspominam o nich również w książce, więc jeśli myślisz o rozpoczęciu drogi copywritera i zarabianiu na pisaniu tekstów, to i tam otrzymasz ciekawe wskazówki.

Po kilku latach udało mi się samodzielnie pozyskiwać klientów, którym wystawiałem faktury. I wtedy po przejściu dodatkowych szkoleń, stażów copywriterskich, byłem w stanie działać jako samodzielny copywriter, zakładając markę CopywriterExpert gdzie wraz z zespołem dbamy o realizację usług copywritingu, SEO i tworzenia stron WWW.

Moja dalsza droga, to już blogowanie, zarabianie na kanale YouTube i tworzenie nowych kursów online i książek w tematach, w których bardzo dobrze się czułem.

W książce „Zostań freelancerem, pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online” otrzymasz moją dokładną historię, wskazówki, przydatne narzędzia i dokładne informacje, jak zarabiać w Internecie. Dowiedz się, jak bez firmy możesz działać legalnie jako freelancer. A zarazem wytłumaczę Ci, jak pracować zdalnie i skutecznie promować siebie i swój biznes w Internecie.

Dlaczego napisałem tę książkę?

Freelancingiem, pracą zdalną i biznesem online zajmuje się od 2006 roku, czyli zacząłem w wieku 16 lat. Najpierw wieloletnia przygoda jako freelancer copywriter, specjalista SEO, twórca stron WWW i grafik, a następnie własna firma. Uzyskałem więc doświadczenie, którym postanowiłem podzielić się z innymi.

To wszystko sprawiło, że udało mi się przygotować kurs online „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie przez Internet„. Korzysta z niego już setki zadowolonych studentów, którzy nadal mogą liczyć na moje wsparcie.

Zauważyłem jednak, że spora ilość osób uwielbia się uczyć także na podstawie czytania książek drukowanych i e-booków. Właśnie to zachęciło mnie do tego, aby wydać książkę, która stanowi pewnego rodzaju poradnik na temat freelancingu, pracy zdalnej i rozwijania biznesu online.

Gdzie zakupisz tą książkę?

Książkę wydałem za pomocą wydawnictwa Ridero i dodatkowo sam prowadzę jej sprzedaż. Dzięki temu jest aktualnie dostępna w wielu popularnych księgarniach internetowych. Przez cały czas jest wprowadzana do dalszej dystrybucji, więc będzie dostępna także w innych miejscach. Zobacz, gdzie możesz zakupić tę książkę:

W księgarni Ridero w formie drukowanej i e-booka.

Pamiętaj: Jeśli dołączysz do mojego kursu online „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie? Praca online” to e-book tej książki otrzymasz za darmo 🙂

Ksiazka-Zostan-Freelancerem-pracuj-zdalnie-i-rozwijaj-biznes-online

Jeśli chcesz się rozwinąć w kierunku freelancingu, pracy zdalnej i promocji biznesu w Internecie, to zapraszam do zakupu tej książki. Będzie idealna dla Ciebie bądź bliskiej Ci osoby. Polecam!