Książka Zostań Freelancerem pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

Książka Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

Książka "Zostań Freelancerem" - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online" to idealna lektura dla osoby, która chce poznać możliwości pracy zdalnej i nauczyć się tak pracować. A zarazem pomoże Ci skutecznie promować siebie i swój biznes w Internecie. Jeśli więc chcesz skorzystać z takiego szkolenia, to serdecznie zapraszam do lektury. A jeśli jeszcze masz pewne wątpliwości, to zapoznaj się z poniższymi informacjami!

Kim jest autor książki?

Od 2006 roku przez wiele lat wysilałem się jako Freelancer, czyli tak zwany "wolny strzelec". Oznacza to, że współpracowałem z różnymi firmami, na podstawie umów o dzieło i zlecenie. Pracowałem wtedy w domu zdalnie bądź w miejscu, gdzie aktualnie przebywałem(także więc podróżując także udało się pracować). Zacząłem jako Copywriter SEO, później poszerzałem doświadczenie w tym kierunku. Przewinąłem się przez większość znanych serwisów Copywriterskich. Wspominam o nich również w książce, więc jeśli myślisz o rozpoczęciu drogi Copywritera i zarabianiu na pisaniu tekstów, to i tam otrzymasz ciekawe wskazówki(więcej w moim kursie online "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?".

Książka Zostań Freelancerem...

Po kilku latach udało mi się samodzielnie pozyskiwać Klientów, którym wystawiałem Faktury. I wtedy po przejściu dodatkowych szkoleń, stażów copywriterskich, byłem w stanie działać jako samodzielny Copywriter, zakładając CopywriterExpert.pl. I tworzyłem wtedy nie tylko proste teksty SEO, ale już teksty na strony www, opisy produktów do sklepów internetowych i teksty reklamowe. Pisałem więc mniej, a zarabiałem więcej.

Moja dalsza droga, to już blogowanie, zarabianie na kanale YouTube i tworzenie nowych kursów online i książek w tematach, w których bardzo dobrze się czułem.

W książce "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online" otrzymasz moją dokładną historię, wskazówki, przydatne narzędzia i dokładne informacje, jak zarabiać w Internecie. Dowiedz się, jak bez firmy możesz działać legalnie jako Freelancer. A zarazem wytłumaczę Ci, jak musisz skutecznie promować siebie i swój biznes w Internecie.

Dlaczego napisałem książkę o pracy zdalnej i biznesie online?

Pracą zdalną i biznesem online zajmuje się od 2006 roku, czyli zacząłem w wieku 16 lat. Najpierw wieloletnia przygoda jako Copywriter, Pozycjoner, a następnie kilka lat własnej działalności. W tym czasie poznanie wszelkich tajników freelancingu w Polsce i za granicą.

To wszystko sprawiło, że udało mi się przygotować kurs online "Jak zostać Freelancerem - praca zdalna i biznes online". Skorzystało z niego już setki zadowolonych studentów, którzy mogą nadal liczyć na moje wsparcie.

Zauważyłem jednak, że spora ilość osób uwielbia się uczyć także na podstawie czytania książek drukowanych i ebooków. Właśnie to zachęciło mnie do tego, aby wydać książkę, która stanowi pewnego rodzaju poradnik na temat pracy zdalnej i rozwijania biznesu online.

Gdzie zakupisz książkę "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online"?

Książkę wydałem za pomocą wydawnictwa Ridero i dodatkowo sam prowadzę jej sprzedaż. Dzięki temu jest aktualnie dostępna w wielu popularnych księgarniach internetowych. Przez cały czas jest wprowadzana do dalszej dystrybucji, więc będzie dostępna także w innych miejscach. Zobacz, gdzie możesz ją zakupić w atrakcyjnych cenach:

W księgarni Ridero w formie drukowanej i ebooka

Na Allegro lub w Empiku w formie ebooka

W innych księgarniach internetowych w formie ebooka

Książka Zostań Freelancerem...

To książka, która przeniesie Cię w świat pracy zdalnej, nauczy Cię wszystkiego krok po kroku. A zarazem ukaże Ci, jak możesz skutecznie promować w Internecie każdy biznes.

Jeśli chcesz się rozwinąć w kierunku pracy zdalnej i promocji biznesu w Internecie, zarabiania online, to zapraszam do zakupu tej książki. Będzie idealna dla Ciebie bądź bliskiej Ci osoby. Polecam!