Książka “Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online”

Książka "Zostań Freelancerem" - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online" to idealna lektura dla osoby, która chce poznać możliwości pracy zdalnej i nauczyć się tak pracować. A zarazem stanowi ona idealne szkolenie dla osoby, która ma zamiar dowiedzieć się, jak działa freelancing w Polsce i za granicą oraz jak można skutecznie promować siebie i swój biznes w Internecie. Jeśli więc zaliczasz się do którejś z tych grup, to koniecznie musisz ją przeczytać!

Książka Zostań Freelancerem...

Kim jest autor książki, Szymon Owedyk?

Od 2006 roku przez wiele lat wysilałem się jako Freelancer, czyli tak zwany "wolny strzelec". Oznacza to, że współpracowałem z różnymi firmami, na podstawie umów o dzieło i zlecenie. Pracowałem wtedy w domu zdalnie bądź w miejscu, gdzie aktualnie przebywałem(także więc podróżując także udało się pracować). Zacząłem jako Copywriter SEO, później poszerzałem doświadczenie w tym kierunku. Przewinąłem się przez większość znanych serwisów Copywriterskich w Polsce i na świecie, jak Setugo, GoodContent, Textbroker i wiele innych. Wspominam o nich również w książce, więc jeśli myślisz o rozpoczęciu drogi Copywritera i zarabianiu na pisaniu tekstów, to i tam otrzymasz ciekawe wskazówki(a jeszcze więcej w moim kursie na temat Copywritingu).

Po kilku latach udało mi się samodzielnie pozyskiwać Klientów, którym wystawiałem Faktury. I wtedy po przejściu dodatkowych szkoleń, stażów copywriterskich, byłem w stanie działać jako samodzielny Copywriterów. I tworzyłem wtedy nie tylko proste teksty SEO, ale już teksty na strony www, opisy produktów do sklepów internetowych i teksty reklamowe. Pisałem więc mniej, a zarabiałem więcej.

Dodatkowo uczyłem się od samej styczności z praca zdalną, skutecznym marketingiem i promocją swoich treści w Internecie. Dzięki temu po różnych kursach i szkoleniach, działałem jako Specjalista SEO. Potwierdzają to również aktualne usługi pozycjonowania, które kieruję do różnych swoich Klientów. To sprawiło, że łatwiej było mi wypromować moje strony internetowe, bloga i kanał YouTube. Uznałem, że wiedzą o SEO i marketingu w Internecie warto podzielić się z innymi, więc stworzyłem kurs online "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www".

Z czasem wyszkoliłem się jeszcze w Tworzeniu stron internetowych, więc również takie usługi realizowałem dla aktualnych i nowych Klientów. Opanowałem tworzenie stron w technologii WordPress, za pomocą kreatora stron WIX i wielu innych narzędzi. Dzięki temu aktualnie prowadzę specjalistyczne kursy online na temat tworzenia stron w temat Tworzenia stron www.

Tak w skrócie wyglądała moja droga Freelancera, którą bardzo dokładnie opisuje w książce. Dzielę się w niej praktycznymi wskazówkami, przydatnymi narzędziami. To wszystko może sprawić, że i Ty rozwiniesz się jako Freelancer bądź będziesz lepiej promować swój biznes w Internecie.

Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

Ta książka to w pewnym stopniu historia mojego życia jako Freelancera, później jako Przedsiębiorcy online(zakładającego jednoosobową działalność gospodarczą). Wyjaśniam w niej, jak udało mi się pracować zdalnie i jak nadal się udaje. Krok po kroku tłumaczę w niej, jak osoba początkująca może zacząć pracować zdalnie w domu czy w każdym w innym miejscu.

To blisko 350 stron czytania o Freelancingu czyli o tym, aby pracować zdalnie i rozwijać swoje biznesy online.

Książka Zostań Freelancerem...

Ta książka jest także dostępna w sprzedaży na Allegro w formie E-booka o Tutaj za 29,99 zł oraz w formie drukowanej i E-book w księgarniach internetowych, jak Ridero czy Empik i w wielu innych(tam już troszkę drożej).

Najnowsze artykuły