Kurs online Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów

Kurs online o Copywritingu i zarabianiu na pisaniu tekstów. Świetne szkolenie dla osób, które chciałby pracować jako Copywriter(jako Freelancer bądź później zakładając własną firmę). W kursie tym dokładnie dowiedzą się, jak mogą stać się Copywriterem krok po kroku, jak zacząć zarabiać na pisaniu tekstów coraz więcej. Dodatkowo w kursie znajduje się wiele cennych materiałów i narzędzi, które ułatwiają pracę każdego Copywritera!

Kurs online "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu?" sprawi, że już niedługo i Ty staniesz się Copywriterem i zaczniesz zarabiać na pisaniu tekstów. Nie wierzysz? Spróbuj, zapraszam. Z tego kursu korzysta już 243 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Zostań copywriterem i zarabiaj na pisaniu tekstów
Szymon Owedyk - autor kursu "Zostań Copywriterem i zarabiaj na pisaniu tekstów"

Witaj. Od blisko 2006 wysilam się jako Copywriter. Od 2008 roku jestem także Specjalistą SEO, Projektantem stron WordPress. W 2016 rok stałem się autorem i właścicielem CopywriterExpert codziennie dbam o pozycję stron www swoich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga i kanału YouTube #JakSieRozwijac, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Moja historia Copywritera

W wieku 16 lat zaczynałem zarabiać na pisaniu tekstów. Najpierw przechodziłem staż w pewnej agencji reklamowej. Później wysilałem się w różnych serwisach copywriterskich. Poznałem je wszystkie od A do Z, więc jestem w stanie aktualnie dobrze się wypowiadać na ich temat(w kursie przedstawiam ciekawe wskazówki na ten temat). Jako Copywriter wysilałem się poprzez współpracę z firmami na podstawie umów o dzieło i zlecenie, rozliczając Faktury wystawione z serwisu useme i podejmując wiele innych działań. Wiem również, jak dobrze rozliczyć się z takich przychodów(o tym również wspominam w kursie). Poniżej przykłady popularnych serwisów Copywriterskich, w których pracowałem(w pewnych z nich przez kilka lat).

A tutaj moje konto w serwisie Useme, które wykorzystywałem także, gdy pracowałem jako Copywriter(jak korzystać z tego serwisu i uzyskać w nim najlepsze efekty, tłumaczę w kursie):

dowód z serwisu useme Copywritera

Natomiast już w 2016 roku stworzyłem własną markę CopywriterExpert, która do dziś staje się popularna i pozwala mi regularnie uzyskiwać ciekawe przychody.

To, że uwielbiam pisać widać już na tym blogu i wielu innych, które prowadzę. Dzięki temu dzielę się wiedzą, która dla innych staje się przydatna. Również to zachęciło mnie do stworzenia 2 własnych książek na temat SEO oraz Freelancingu.

Przez lata zauważyłem, że inni chcieliby krok po kroku dowiedzieć się, jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu. Uznałem więc, że mógłbym im pomóc, ponieważ copywriting znam od podstaw!

Co Ci da kurs "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu"?

jak zostać copywriterem i zarabiać pisząc teksty

Wytłumaczę Ci krok po kroku, jak zostać Copywriterem?

jak zarabiać na pisaniu krok po kroku jako copywriter

Pomogę Ci zarabiać coraz więcej na pisaniu tekstów

jak pracować jako doświadczony Copywriter i zarabiać więcej na pisaniu tekstów

Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz się jako Copywriter!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kurs "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu?" - na co możesz liczyć?!

wysokiej jakości filmy w kursie jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów
stały kontakt z autorem kursu jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu
dostęp do materiałów w kursie jak zostać Copywriterem
możliwość nauki w kursie jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania mu pytać dotyczących Twoich problemów i pytań w sprawie Copywritingu i zarabiania na pisaniu.

Wieczny dostęp do materiałów z kursu - wideo, pdf i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada!

Opinie Klientów / Studentów

"Bardzo ciekawe i przydatne informacje, ponad to przekazane w sposób logiczny i zrozumiały. Niezbędna dawka wiedzy, którą z pewnością wykorzystam. Kurs jak najbardziej godny polecenia.
"

(Aneta Ścibior)

"Kurs "Copywriting - Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu" jest bardzo dobrze przygotowany i wielką chęcią słucha się prowadzącego, który jest zdecydowanie ekspertem w swojej dziedzinie! To wiedza w pigułce jak zdobyć Klientów, rozwijać się i o jakich umowach należy pomyśleć, zanim zabierzemy się do pisania. Jeśli są tutaj osoby, które interesuje kwestia "zarobkowa" i marzą o pracy zdalnej z domu jak freelancer - strzał w 10!:)"

(Agata Gościmska)

Pewnie, że zainteresował. Chłonę jak gąbka.

(Tilian)

Bardzo ciekawy kurs ukazujący specyfikę pracy copywritera 🙂

(Jacek Kochaniec)

Kurs "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu" od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o Copywritingu i zarabianiu na pisaniu tekstów. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

  1. Ponad 5 godzin filmów na życzenie
  2. 4 artykuły
  3. 50 zasobów PDF do pobrania
  4. Całkowity dożywotni dostęp
  5. Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i telewizorach
  6. Certyfikat ukończenia po przejściu całego kursu
  7. Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas przechodzenia kursu - przy każdym filmie możesz mi wysłać pewne pytanie, na które ja i inni szybko odpowiadają!
  8. Ebook podsumowujący na koniec kursu

Statystyki branży

Aktualnie jest coraz większe zapotrzebowanie na Copywriterów. Powstają nowe firmy, które zamierzają się skutecznie promować w Internecie. W tym celu potrzebują nowych tekstów, na swoje strony www, blogi, a zarazem do kanałów Social Media. Dodatkowo powstają coraz lepsze serwisy dla Copywriterów i narzędzia, które ułatwiają im pracę. Z tym wszystkim będziesz mógł zapoznać się podczas trwania całego kursu. Przejście tego szkolenia o SEO stanowi dla Ciebie idealną inwestycję.

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: Jeżeli ten kurs nie okaże Ci się przydatny, to masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!