Kurs online Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu

Kurs online o copywritingu i zarabianiu na pisaniu tekstów. Świetne szkolenie dla osób, które chciałyby pracować jako twórca tekstów (na początek jako freelancer, później zakładając własną firmę). W kursie tym dowiedzą się krok po kroku, jak mogą zostać copywriterami i zacząć zarabiać na pisaniu coraz więcej. Dodatkowo w kursie znajduje się wiele cennych materiałów i narzędzi, które ułatwiają pracę każdego copywritera.

Kurs online „Jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?” sprawi, że już niedługo i Ty staniesz się copywriterem i zaczniesz zarabiać na pisaniu tekstów. Nie wierzysz? Spróbuj, zapraszam. Z tego szkolenia skorzystało już ponad 1250 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj! Tylko tutaj na blogu najlepsza oferta!

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Zostań copywriterem i zarabiaj na pisaniu tekstów

Witaj. Od blisko 2007 roku zajmuję się copywritingiem. Od 2008 roku jestem także specjalistą SEO i projektantem stron WordPressa. W 2016 roku założyłem CopywriterExpert, codziennie dbam o pozycję stron WWW swoich klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga i kanału na YouTube #JakSieRozwijac, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej, biznesu online, copywritingu i zarabiania przez Internet.

Moja historia – copywriter

Zarabianie na pisaniu tekstów zaczynałem w wieku siedemnastu lat. Najpierw przechodziłem staż w pewnej agencji reklamowej, później aktywnie udzielałem się w różnych serwisach copywriterskich. Poznałem je wszystkie od A do Z, więc obecnie potrafię wypowiedzieć się na ich temat w sposób fachowy i udzielić ciekawych wskazówek. Współpracowałem z firmami na podstawie umów o dzieło i zlecenie, rozliczając faktury wystawione z serwisu Useme i podejmując wiele innych działań. Wiem również, jak dobrze rozliczyć się z takich przychodów, o czym wspominam w kursie. Poniżej przykłady popularnych serwisów copywriterskich, w których pracowałem (w niektórych z nich przez kilka lat).

A poniżej moje konto w serwisie Useme, które wykorzystywałem w pracy (o korzystaniu z serwisu i uzyskaniu w nim najlepszych efektów, tłumaczę w kursie):

dowód z serwisu useme Copywritera

Natomiast już w 2016 roku stworzyłem własną markę CopywriterExpert, która do dziś pozostaje popularna i pozwala mi regularnie uzyskiwać atrakcyjne przychody.

To, że uwielbiam pisać, widać już na tym i wielu innych blogach, które prowadzę. Dzięki temu dzielę się wiedzą przydatną dla innych. Również to zachęciło mnie do stworzenia dwóch własnych książek na temat SEO oraz freelancingu.

Przez lata zauważyłem, że inni chcieliby krok po kroku dowiedzieć się, jak zostać copywriterami i zarabiać na pisaniu. Uznałem więc, że mógłbym im pomóc, ponieważ zawód ten znam od podstaw!

Co możesz uzyskać?

 • Wytłumaczę Ci krok po kroku, jak zostać copywriterem, copywriterem SEO, copywriterem freelancerem itp.
 • Nauczę cię, jak pisać i zarabiać coraz więcej na pisaniu tekstów.
 • Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz się jako copywriter!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Na co możesz liczyć?

wysokiej jakości filmy w kursie jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów
stały kontakt z autorem kursu jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu
dostęp do materiałów w kursie jak zostać Copywriterem
możliwość nauki w kursie jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku.

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość zadania mu pytań dotyczących tajników zawodu copywritera.

Dożywotni dostęp do materiałów z kursu – wideo, PDF-a i e-booka podsumowującego.

Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada.

Opinie klientów

Bardzo ciekawe i przydatne informacje, ponadto przekazane w sposób logiczny i zrozumiały. Niezbędna dawka wiedzy, którą z pewnością wykorzystam. Kurs jak najbardziej godny polecenia.

(Aneta Ścibior)

Kurs copywritingu – Jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu? – jest bardzo dobrze przygotowany i z wielką chęcią słucha się prowadzącego, który jest zdecydowanie ekspertem w swojej dziedzinie! To wiedza w pigułce, jak zdobyć klientów, rozwijać się i o jakich umowach należy pomyśleć, zanim zabierzemy się do pisania. Jeśli są tutaj osoby, które interesuje kwestia „zarobkowa” i marzą o pracy zdalnej z domu jak freelancer – strzał w dziesiątkę! 🙂

(Agata Gościmska)

Pewnie, że zainteresował. Chłonę jak gąbka.

(Tilian)

Bardzo ciekawy kurs ukazujący specyfikę pracy copywritera 🙂

(Jacek Kochaniec)

Kurs „Jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?” od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem treści lekcji oraz dostępnych materiałów. Plus – korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

 • ponad 6,5 godzin filmów
 • 3 artykuły do przeczytania
 • 67 pliki PDF do pobrania
 • dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
 • dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • certyfikat ukończenia kursu
 • wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
 • e-book podsumowujący na koniec kursu

Statystyki branży

Aktualnie jest coraz większe zapotrzebowanie na copywriterów. Powstają nowe firmy, które planują skuteczne promowanie się w Internecie. W tym celu potrzebują nowych tekstów na swoje strony WWW, blogi a zarazem do kanałów w mediach społecznościowych. Dodatkowo powstają coraz lepsze serwisy dla copywriterów i narzędzia, które ułatwiają im pracę. Z tym wszystkim będziesz mógł zapoznać się podczas trwania kursu, którego przejście będzie dla Ciebie idealną inwestycją.

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu i najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się dla Ciebie przydatne, to w ciągu 30 dni możesz otrzymasz zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!