Kurs o CANVA

Kurs o CANVA

Kurs online o CANVA to świetne szkolenie dla każdego, kto chciałby poznać podstawy tworzenia wyjątkowych zdjęć, grafik, prezentacji, plakatów, okładek do książek, zaproszeń i wielu innych projektów. Dzięki niemu poznasz program CANVA od A do Z, czyli od podstaw, do spraw średnio i bardziej zaawansowanych.

Kurs o CANVA

Kurs o CANVA” sprawi, że już niedługo i Ty bez problemu stworzysz ciekawe zdjęcia, grafiki, prezentacje, zaproszenia, okładki, strony WWW i wiele innych projektów. Od A do Z poznasz wszelkie możliwości programu graficznego CANVA, co ułatwi Ci pracę i przyśpieszy realizację każdego zadania. Świetne szkolenie dla tych, którzy chcą rozwinąć się jako graficy i Ci, którzy chcą w prosty sposób tworzyć wyjątkowe zdjęcia, grafiki i inne projekty by korzystać z nich na własny użytek(także do promocji swojego biznesu w Internecie).

Nie wierzysz? Spróbuj, zapraszam. Z tego szkolenia skorzystało już blisko 100 zadowolonych studentów. Czekam także na Ciebie!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj. Tylko tutaj na moim blogu kupisz ten kurs w promocji czyli najtaniej!

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Na co możesz liczyć w tym kursie?

 • Wytłumaczę Ci krok po kroku, czym jest program graficzny CANVA i jak Ty możesz w nim stworzyć swoje konto, a następnie tworzyć proste i coraz bardziej zaawansowane projekty.
 • Ukażę Ci, jak od A do Z wykorzystać możliwości CANVA, aby wykonać wyjątkowe zdjęcia, grafiki, prezentacje, zaproszenia, okładki, strony WWW, interaktywne animacje i prezentacje i wiele innych ciekawych rzeczy.
 • Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, dzięki którym rozwiniesz się jeszcze bardziej!

W treści tego kursu

 • Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku.
 • Stały kontakt z autorem kursu, możliwość zadania mu pytań dotyczących tajników zawodu copywritera.
 • Dożywotni dostęp do materiałów z kursu – wideo, PDF-a i e-booka podsumowującego.
 • Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada.

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Opinie Klientów

Uwielbiam to szkolenie. Podoba mi się dobra jakość materiałów wideo, super dźwięk autora kursu i dodatkowe zadania domowe…(Szymon)

Kurs ten pomógł mi jeszcze lepiej poznać program CANVA. Teraz już lepij znam jego wszelkie możliwości i ułatwia mi to codzienną pracę. Pieniądze za ten kurs zwróciły mi się bardzo szybko. Polecam…(Agata)

Pewnie, że kurs zainteresował. Chłonę go jak gąbka. Krótkie, zazwyczaj maksymalnie 10 minutowe lekcje i super materiały PDF sprawiają, że łatwiej mi od razu otrzymane wskazówki wdrożyć w życie. Polecam!…(Adrian)

Bardzo zainteresował…(Monika)

Kurs o CANVA

Przejdź do oferty tego kursu na Udemy bądź Eduj, a poznasz film promujący ten kurs, a zarazem kilka dodatkowych filmów. Dzięki temu nie kupisz kota w roku, poznasz opinie klientów, a zarazem jeszcze bardziej przekonasz się, że warto wziąć udział w tym szkoleniu. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

 • Blisko 5,5 godziny filmów(a niedługo jeszcze więcej)
 • 3 pliki PDF do pobrania
 • Dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
 • Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu i najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się dla Ciebie przydatne, to w ciągu 30 dni możesz otrzymasz zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!