Kurs online Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie?

Kurs online o Freelancingu czyli pracy zdalnej i rozkręcaniu biznesu online. Świetne szkolenie dla osób, które chcą pracować zdalnie w domu czy każdym innym miejscu oraz dla tych, którzy zamierzają rozkręcić własny biznes w Internecie. W kursie krok po kroku uczestnicy dowiadują się, jak mogą stać się Freelancerami w różnych kierunkach i dzięki temu zacząć zarabiać poważne pieniądze. Dodatkowo otrzymują wskazówki, jak rozwijać swój biznes, by pozyskiwać coraz lepszych Klientów i by pokonać konkurencję. W kursie dostępnych jest także wiele materiałów i narzędzi dla Freelancera, które ułatwiają mu pracę każdego dnia!

Kurs "Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie?" pozwoli Ci już niedługo pracować jako Freelancer i rozwinie Twój biznes online. Z tego kursu korzysta już 131 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kim jestem?

Szymon Owedyk - autor kursu "Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie?"
Szymon Owedyk - autor kursu "Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie?"

Witaj. Od blisko 2006 wysilam się jako Copywriter. Od 2008 roku jestem także Specjalistą SEO, Projektantem stron WordPress. W 2016 rok stałem się autorem i właścicielem CopywriterExpert, więc z moim zespołem codziennie dbam o pozycję stron www naszych Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga i kanału YouTube #JakSieRozwijac, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Moja historia Freelancera / Pracownika zdalnego

W wieku 16 lat zaczynałem zarabiać na pisaniu tekstów jako Copywriter SEO. Najpierw przechodziłem staż w pewnej agencji reklamowej. Później wysilałem się w wielu popularnych serwisach dla copywriterów. Następnie samodzielnie pozyskiwałem Klientów, współpracując z firmami i Klientami prywatnymi na podstawie umów o dzieło i zlecenie bądź wystawiając im Faktury wystawione z serwisu useme. A następnie założyłem własną działalność gospodarczą, aby dalej rozwijać swój biznes online.

W roku 2016 roku stworzyłem własną markę CopywriterExpert, która do dziś staje się popularna i pozwala mi regularnie uzyskiwać ciekawe przychody.

To, że uwielbiam pisać widać już na tym blogu i wielu innych, które prowadzę. Dzięki temu dzielę się wiedzą, która dla innych staje się przydatna. Również to zachęciło mnie do stworzenia 2 własnych książek na temat SEO i Freelancingu.

Poniżej widzisz, jakie statystyki zgromadziłem jako Freelancer w serwisie Useme(jak z niego korzystać dokładnie tłumaczę w kursie):

konto freelancera w serwisie useme

A tutaj moje dochody, gdy później przez 2 lata na małym ZUS-ie prowadziłem własną agencję CopywriterExpert(która dalej istnieje i dobrze się ma):

Przez lata zauważyłem, że inni chcieliby krok po kroku dowiedzieć się, jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie. Uznałem, że mógłbym im pomóc, ponieważ na Freelancingu w Polsce i na świecie znam bardzo dobrze!

Co Ci da kurs "Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie"?

jak zostać copywriterem i zarabiać pisząc teksty

Wytłumaczę Ci krok po kroku, jak zostać Freelancerem?

jak zarabiać na pisaniu krok po kroku jako copywriter

Pomogę Ci zarabiać coraz więcej

jak pracować jako doświadczony Copywriter i zarabiać więcej na pisaniu tekstów

Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz się jako Freelancer!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Na co możesz liczyć w tym kursie?!

wysokiej jakości filmy w kursie jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu
wieczny dostęp do materiałów z kursu o copywritingu i zarabianiu na pisaniu tekstów

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania mu pytać dotyczących Twoich problemów i pytań w sprawie Copywritingu i zarabiania na pisaniu.

Wieczny dostęp do materiałów z kursu - wideo, pdf i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada!

Opinie Klientów / Studentów

"Dużo konkretnych wskazówek. Świetna lista z cennymi narzędziami ułatwiającymi pracę. "

(Marta)

"Bardzo dobry kurs na temat freelancingu i pracy zdalnej pomocny w różnych dziedzinach mimo, iż autor jest głównie copywriterem. Ciekawie prezentowane zagadnienia i omówione pomocne narzędzia potrzebne w pracy zdalnej twórców lub sprzedawców internetowych. Całość uzupełniają materiały wspomagające w pracy. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym pracą zdalną! "

(Wojciech Zielonka)

"Dla mnie osobiście DUŻO wiedzy i narzędzi o których wcześniej nie miałem pojęcia, część rzeczy można wychwycić za darmo z internetu ale w tym kursie jest cała podstawowa esencja bez szukania i tracenia czasu rozsianych treści po internecie. Żałuje jednego że nie trafiłem na ten kurs wcześniej i straciłem sporo czasu błądząc po internecie. BARDZO POLECAM!!! "

(Piotr)

"Wiele ciekawych informacji na temat pracy z domu. Część z nich bardzo chętnie wykorzystam na co dzień. Widać, że prowadzący ma dużą wiedzę w tym temacie i chętnie dzieli się doświadczeniem. Bardzo fajnie przygotowane listy i pliki do pobrania, które ułatwiają dostęp do potrzebnych informacji."

(Monika)

Kurs "Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie" od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o Freelanfingu czyli pracy zdalnej i rozwijania swojego biznesu online. Zapraszam!

Co się stanie, gdy kupisz ten kurs online?

 • Dowiesz się, jak pracować jako Freelancer, Copywriter, Bloger, YouTuber i Przedsiębiorca online
 • Nauczysz się dbać o wizerunek swojej strony www i biznesu online
 • Otrzymasz najlepsze narzędzia Freelancera, Copywritera, Blogera i Przedsiębiorcy online
 • Nauczysz kontaktować z Klientami i skutecznie promować swoje usługi
 • Dowiesz się, w jaki sposób uzyskiwać różne źródła przychodów
 • Zaczniesz coraz więcej zarabiać online

Co wchodzi w skład kursu?

 1. Blisko 10 godzin filmów na życzenie
 2. Wielezasobów PDF do pobrania
 3. Całkowity dożywotni dostęp
 4. Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i telewizorach
 5. Certyfikat ukończenia po przejściu całego kursu
 6. Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas przechodzenia kursu - przy każdym filmie możesz mi wysłać pewne pytanie, na które ja i inni szybko odpowiadają!
 7. Ebook podsumowujący na koniec kursu

Wyjaśnienie ceny?

Na samym dole tej strony otrzymujesz najlepszą cenę kursu "Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie". Wysokość tej ceny wynika z wielu czynników. Płacisz za dostęp do wszystkich materiałów tego kursu, a powyżej dowiedziałeś się, że jest tego dość sporo.

Dodatkowo w czasie przechodzenia kursu zawsze możesz liczyć na wsparcie Instruktora(gdy masz pytanie bądź pewne trudności z wdrożeniem wskazówek z danego wykładu), to wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w przeciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Aktualnie jest coraz większe zapotrzebowanie na Freelancerów. Poszukują ich firmy, korporacje, a zarazem osoby fizyczne. Chcą im zlecać mniejsze i większe zlecenia. Dostrzega się ogromne zapotrzebowanie na Freelancerów z rynku IT, którzy znają się na Copywritingu, Grafice, Tworzeniu stron www i wielu innych rzeczach.

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: Jeżeli ten kurs nie okaże Ci się przydatny, to masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!