Kurs online Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie

Kurs online o freelancingu czyli pracy zdalnej i rozkręcaniu biznesu online. Świetne szkolenie dla osób, które chcą pracować zdalnie w domu czy każdym innym miejscu oraz dla tych, którzy zamierzają rozkręcić własny biznes w Internecie. W kursie krok po kroku uczestnicy dowiadują się, jak mogą stać się Freelancerami w różnych kierunkach i dzięki temu zacząć zarabiać poważne pieniądze. Dodatkowo otrzymują wskazówki, jak rozwijać swój biznes, by pozyskiwać coraz lepszych Klientów i by pokonać konkurencję. W kursie dostępnych jest także wiele materiałów i narzędzi dla Freelancera, które ułatwiają mu pracę każdego dnia!

Kurs „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie?” pozwoli Ci już niedługo pracować jako freelancer i rozwinąć swój biznes online. Z tego kursu korzysta już około 300 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj. Tylko tutaj na moim blogu kupisz ten kurs w promocji czyli najtaniej!

Kim jestem?

Szymon Owedyk - autor kursu "Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie?"

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Moja historia freelancera / pracownika zdalnego

W wieku 17 lat zaczynałem zarabiać na pisaniu tekstów jako Copywriter SEO. Najpierw przechodziłem staż w pewnej agencji reklamowej. Później wysilałem się w wielu popularnych serwisach dla copywriterów. Następnie samodzielnie pozyskiwałem Klientów, współpracując z firmami i Klientami prywatnymi na podstawie umów o dzieło i zlecenie bądź wystawiając im Faktury wystawione z serwisu useme. A następnie założyłem własną działalność gospodarczą, aby dalej rozwijać swój biznes online.

W roku 2016 roku stworzyłem własną markę CopywriterExpert, która do dziś staje się popularna i pozwala mi regularnie uzyskiwać ciekawe przychody.

To, że uwielbiam pisać widać już na tym blogu i wielu innych, które prowadzę. Dzięki temu dzielę się wiedzą, która dla innych staje się przydatna. Również to zachęciło mnie do stworzenia 2 własnych książek na temat SEO i Freelancingu.

Poniżej widzisz, jakie statystyki zgromadziłem jako freelancer w serwisie useme (jak z niego korzystać dokładnie tłumaczę w kursie):

konto freelancera w serwisie useme

A tutaj moje dochody, gdy później przez 2 lata na małym ZUS-ie prowadziłem własną agencję CopywriterExpert:

Przez lata zauważyłem, że inni chcieliby krok po kroku dowiedzieć się, jak zostać freelancerem i pracować zdalnie. Uznałem, że mógłbym im pomóc, ponieważ na freelancingu w Polsce i na świecie znam bardzo dobrze!

Kurs „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie?” – co możesz uzyskać?

 • Wytłumaczę Ci krok po kroku, jak zostać freelancerem i pracować zdalnie w domu i poza nim
 • Pomogę Ci zarabiać coraz więcej bez zakładania firmy i ją zakładając
 • Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, dzięki którym rozwiniesz się jako freelancer i pracownik zdalny

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Na co możesz liczyć w tym kursie?

wysokiej jakości filmy w kursie jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu
wieczny dostęp do materiałów z kursu o copywritingu i zarabianiu na pisaniu tekstów

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania pytań dotyczących Twoich problemów i kwestii, które Cię interesują.

Nieograniczony dostęp do materiałów z kursu w formie wideo, plików PDF i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, które najbardziej Ci odpowiada!

Opinie klientów

„Dużo konkretnych wskazówek. Świetna lista z cennymi narzędziami ułatwiającymi pracę.”

(Marta)

„Bardzo dobry kurs na temat freelancingu i pracy zdalnej pomocny w różnych dziedzinach mimo, iż autor jest głównie copywriterem. Ciekawie prezentowane zagadnienia i omówione pomocne narzędzia potrzebne w pracy zdalnej twórców lub sprzedawców internetowych. Całość uzupełniają materiały wspomagające w pracy. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym pracą zdalną!”

(Wojciech Zielonka)

„Dla mnie osobiście DUŻO wiedzy i narzędzi o których wcześniej nie miałem pojęcia, część rzeczy można wychwycić za darmo z internetu ale w tym kursie jest cała podstawowa esencja bez szukania i tracenia czasu rozsianych treści po internecie. Żałuje jednego że nie trafiłem na ten kurs wcześniej i straciłem sporo czasu błądząc po internecie. BARDZO POLECAM!!!”

(Piotr)

„Wiele ciekawych informacji na temat pracy z domu. Część z nich bardzo chętnie wykorzystam na co dzień. Widać, że prowadzący ma dużą wiedzę w tym temacie i chętnie dzieli się doświadczeniem. Bardzo fajnie przygotowane listy i pliki do pobrania, które ułatwiają dostęp do potrzebnych informacji.”

(Monika)

Kurs „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie” od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o Freelanfingu czyli pracy zdalnej i rozwijania swojego biznesu online. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

 • 9 godzin filmów
 • 68 plików PDF do pobrania
 • artykuły do czytania
 • dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
 • dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • certyfikat ukończenia kursu
 • wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
 • e-book podsumowujący na koniec kursu

Cena

Na samym dole strony, zobaczysz cenę kursu. Pamiętaj, że cena obejmuje zarówno dostęp do wszystkich materiałów jak i moje wsparcie. Zakres materiałów jest obszerny, a dostęp do nich jest dożywotni.

Dodatkowo w czasie trwania kursu zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Odpowiem na Twoje pytania i pomogę, jeśli będziesz miał trudności z wdrożeniem wskazówek z jakiegoś wykładu. Jeśli masz z czymkolwiek problem, wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w ciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Aktualnie jest coraz większe zapotrzebowanie na freelancerów czyli wolnych strzelców. Poszukują ich firmy, korporacje, a zarazem osoby fizyczne. Chcą im zlecać mniejsze i większe zlecenia. Np. dostrzega się ogromne zapotrzebowanie na freelancerów z rynku IT, którzy znają się na copywritingu, grafice, tworzeniu stron www i wielu innych rzeczach. Już wkrótce i Ty możesz zostać freelancerem. A zarazem możesz podszkolić się w pracy zdalnej, aby będąc w domu czy podróży pracować i uzyskiwać z tego ciekawe dochody!

I co? Przekonałem Cię? Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się przydatne, masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!