Kurs „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie?”

Kurs „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie?”

Kurs online o freelancingu czyli pracy zdalnej i rozkręcaniu biznesu online. Świetne szkolenie dla osób, które chcą pracować zdalnie w domu czy każdym innym miejscu oraz dla tych, którzy zamierzają rozkręcić własny biznes w Internecie. W kursie krok po kroku uczestnicy dowiadują się, jak mogą stać się Freelancerami w różnych kierunkach i dzięki temu zacząć zarabiać poważne pieniądze. Dodatkowo otrzymują wskazówki, jak rozwijać swój biznes, by pozyskiwać coraz lepszych Klientów i by pokonać konkurencję. W kursie dostępnych jest także wiele materiałów i narzędzi dla Freelancera, które ułatwiają mu pracę każdego dnia!

Kurs „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie?” pozwoli Ci już niedługo pracować jako freelancer i rozwinąć swój biznes online. Z tego kursu korzysta już ponad 235 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kim jestem?

Szymon Owedyk - autor kursu "Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie?"

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Moja historia freelancera / pracownika zdalnego

W wieku 17 lat zaczynałem zarabiać na pisaniu tekstów jako Copywriter SEO. Najpierw przechodziłem staż w pewnej agencji reklamowej. Później wysilałem się w wielu popularnych serwisach dla copywriterów. Następnie samodzielnie pozyskiwałem Klientów, współpracując z firmami i Klientami prywatnymi na podstawie umów o dzieło i zlecenie bądź wystawiając im Faktury wystawione z serwisu useme. A następnie założyłem własną działalność gospodarczą, aby dalej rozwijać swój biznes online.

W roku 2016 roku stworzyłem własną markę CopywriterExpert, która do dziś staje się popularna i pozwala mi regularnie uzyskiwać ciekawe przychody.

To, że uwielbiam pisać widać już na tym blogu i wielu innych, które prowadzę. Dzięki temu dzielę się wiedzą, która dla innych staje się przydatna. Również to zachęciło mnie do stworzenia 2 własnych książek na temat SEO i Freelancingu.

Poniżej widzisz, jakie statystyki zgromadziłem jako freelancer w serwisie useme (jak z niego korzystać dokładnie tłumaczę w kursie):

konto freelancera w serwisie useme

A tutaj moje dochody, gdy później przez 2 lata na małym ZUS-ie prowadziłem własną agencję CopywriterExpert:

Przez lata zauważyłem, że inni chcieliby krok po kroku dowiedzieć się, jak zostać freelancerem i pracować zdalnie. Uznałem, że mógłbym im pomóc, ponieważ na freelancingu w Polsce i na świecie znam bardzo dobrze!

Kurs Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie?” - co możesz uzyskać?

jak zostać copywriterem i zarabiać pisząc teksty

Wytłumaczę Ci krok po kroku, jak zostać freelancerem i pracować zdalnie w domu i poza nim?

jak zarabiać na pisaniu krok po kroku jako copywriter

Pomogę Ci zarabiać coraz więcej.

jak pracować jako doświadczony Copywriter i zarabiać więcej na pisaniu tekstów

Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz się jako Freelancer!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Na co możesz liczyć w tym kursie?

wysokiej jakości filmy w kursie jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu
wieczny dostęp do materiałów z kursu o copywritingu i zarabianiu na pisaniu tekstów

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania pytań dotyczących Twoich problemów i kwestii, które Cię interesują.

Nieograniczony dostęp do materiałów z kursu w formie wideo, plików PDF i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, które najbardziej Ci odpowiada!

Opinie Klientów

„Dużo konkretnych wskazówek. Świetna lista z cennymi narzędziami ułatwiającymi pracę.”

(Marta)

„Bardzo dobry kurs na temat freelancingu i pracy zdalnej pomocny w różnych dziedzinach mimo, iż autor jest głównie copywriterem. Ciekawie prezentowane zagadnienia i omówione pomocne narzędzia potrzebne w pracy zdalnej twórców lub sprzedawców internetowych. Całość uzupełniają materiały wspomagające w pracy. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym pracą zdalną!”

(Wojciech Zielonka)

„Dla mnie osobiście DUŻO wiedzy i narzędzi o których wcześniej nie miałem pojęcia, część rzeczy można wychwycić za darmo z internetu ale w tym kursie jest cała podstawowa esencja bez szukania i tracenia czasu rozsianych treści po internecie. Żałuje jednego że nie trafiłem na ten kurs wcześniej i straciłem sporo czasu błądząc po internecie. BARDZO POLECAM!!!”

(Piotr)

„Wiele ciekawych informacji na temat pracy z domu. Część z nich bardzo chętnie wykorzystam na co dzień. Widać, że prowadzący ma dużą wiedzę w tym temacie i chętnie dzieli się doświadczeniem. Bardzo fajnie przygotowane listy i pliki do pobrania, które ułatwiają dostęp do potrzebnych informacji.”

(Monika)

Kurs „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie” od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o Freelanfingu czyli pracy zdalnej i rozwijania swojego biznesu online. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

  • Blisko 8,5 godzin filmów
  • 68 plików PDF do pobrania
  • 1 artykuł do czytania
  • Dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
  • Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
  • E-book podsumowujący na koniec kursu

Cena

Na samym dole strony, zobaczysz cenę kursu. Pamiętaj, że cena obejmuje zarówno dostęp do wszystkich materiałów jak i moje wsparcie. Zakres materiałów jest obszerny, a dostęp do nich jest dożywotni.

Dodatkowo w czasie trwania kursu zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Odpowiem na Twoje pytania i pomogę, jeśli będziesz miał trudności z wdrożeniem wskazówek z jakiegoś wykładu. Jeśli masz z czymkolwiek problem, wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w ciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Aktualnie jest coraz większe zapotrzebowanie na freelancerów czyli wolnych strzelców. Poszukują ich firmy, korporacje, a zarazem osoby fizyczne. Chcą im zlecać mniejsze i większe zlecenia. Dostrzega się ogromne zapotrzebowanie na freelancerów z rynku IT, którzy znają się na copywritingu, grafice, tworzeniu stron www i wielu innych rzeczach. Już wkrótce i Ty możesz zostać freelancerem.

I co? Przekonałem Cię? Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się przydatne, masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!