Kurs online Promuj biznes lokalny w Mapach Google skutecznie!

Kurs online „Promuj biznes lokalny w Mapach Google skutecznie!” to wyjątkowe szkolenie dla Ciebie, jeśli masz zamiar skutecznie promować swój biznes lokalnych w Mapach Google i w wyszukiwarce Google. Wszystko bardzo prosto i szybko, więc na pewno sobie z tym poradzisz. W kilka godzin opanujesz stworzenie takiej wizytówki Google Maps, przygotowanie darmowej strony WWW i skuteczną promocję wizytówki i strony WWW w Internecie. Serdecznie zapraszam!

Kurs „Promuj biznes lokalny w Mapach Google skutecznie!” to szkolenie, dzięki któremu łatwiej będzie Ci docierać do swoich klientów i zwiększać swoje dochody. Dołącz do niego jak najszybciej, a zwróci Ci się w mgnieniu oka. Nie wierzysz? Spróbuj, zapraszam. Z tego szkolenia korzysta już ponad 50 zadowolonych studentów. Czekam także na Ciebie!

Kup ten kurs!

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą od Google Maps, SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Na przestrzeni wielu lat zarzadzałem kilkudziesiętoma wizytókami w Mapach Google. Sprawiłem, że te wizytówki nie tylko powstały, ale stały się popularne i zapewniły moim klientom ogromne przychody. Właśnie tą wiedzą dzielę się w moim kursie, więc możesz tam na mnie liczyć!

Na co możesz liczyć w tym kursie?

 • Wytłumaczę Ci krok po kroku, czym jak stworzyć wizytókę w Mapach Google.
 • Ukażę Ci, jak od A do Z przygotować za darmo wyjątkową stronę WWW w Mapach Google.
 • Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, jak skutecznie promować swój biznes lokalny w Mapach Google, w wyszukiwarce Google oraz poprzez reklamy sponsorowane(w Facebook i Google Ads).

W treści tego kursu

 • Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku.
 • Stały kontakt z autorem kursu, możliwość zadania mu pytań dotyczących tajników zawodu copywritera.
 • Dożywotni dostęp do materiałów z kursu – wideo, PDF-a i e-booka podsumowującego.
 • Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada.

Kup ten kurs!

Opinie klientów

(Już niedługo)

(Za chwilę)

…(Wyjątkowe)

(Wspaniałe)

Kurs od środka

Przejdź do oferty tego kursu, a poznasz film promujący ten kurs, a zarazem kilka dodatkowych filmów. Dzięki temu nie kupisz kota w roku, poznasz opinie klientów, a zarazem jeszcze bardziej przekonasz się, że warto wziąć udział w tym szkoleniu. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

 • około 3 godziny filmów(a niedługo jeszcze więcej)
 • pliki PDF do pobrania
 • dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
 • dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • certyfikat ukończenia kursu
 • wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
 • dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu i najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się dla Ciebie przydatne, to w ciągu 30 dni możesz otrzymasz zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs!