Jak Zostać Freelancerem? Kurs online dla początkujących

Już kilka miesięcy temu zapowiadałem, że pracuję nad nowym kursem online o freelancingu, pracy zdalnej itp. Niedawno udało się ukończyć kurs "Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO" oraz "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www". Zebrało się razem ponad 5000 uczestników moich kursów i liczba ta ciągle rośnie. Ale na tych kursach nie poprzestałem. Chciałem podzielić się także wiedzą o tym, jak zacząć pracować zdalnie i rozwijać swój biznes online.

Posiadam w temacie pracy zdalnej i freelancingu ponad 10 letnie doświadczenie. To właśnie w 2008 roku zaczynałem już pracować jako Copywriter, a później również jako Pozycjoner stron www tworząc własną markę CopywriterExpert. Przy tym na początku jako Freelancer, a później przez 2 lata prowadząc własną firmę. Teraz ponownie pracuję jako Freelancer. Znam się więc na pracy zdalnej bardzo dobrze.  I właśnie tą wiedzą chętnie dzielę się w swoim kursie. Mam nadzieję, że również i on Ciebie zainteresuje.

Zacznij więc pracować zdalnie i rozwijać swój biznes online. Pomoże Ci w tym kurs online "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online" bądź kurs "Zostań Copywriterem i zarabiaj na pisaniu tekstów", w których możesz liczyć na moje indywidualne wsparcie.


Film z kanału #JakSieRozwijac:


1. Dla kogo kurs "Jak zostać Freelancerem..."?

 • Ciebie, jeśli chcesz zostać i rozwijać się jako Freelancer, Copywriter, Bloger
 • Ciebie, jeśli zamierzasz Pracować Zdalnie i Zarabiać Przez Internet
 • Ciebie, jeśli chcesz stworzyć i skutecznie rozwijać swój własny Biznes Online

2. Co w kursie "Jak zostać Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online"?

 • Dowiesz się, jak krok po kroku zacząć pracować jako Freelancer/ Copywriter / Bloger czyli jako pracownik zdalny?
 • Poznasz i otrzymasz najlepsze narzędzia Freelancera / Copywritera / Blogera / Przedsiębiorcy online
 • Nauczysz się, jak dbać o wizerunek Freelancera / jego portfolio i stronę www
 • Nauczysz się, jak kontaktować się z Klientami i skutecznie promować swoje usługi
 • Zaczniesz coraz więcej zarabiać na swoim biznesie online

3. Przykładowe tematy omawiane podczas kursu:

 1. Jak wystartować i rozwijać jako Freelancer?
 2. Jak i gdzie pozyskiwać pierwszych Klientów?
 3. Z jakich serwisów dla Freelancerów korzystać?
 4. Jak wystawiać faktury jako Freelancer?
 5. Jak rozliczać się z przychodów bez firmy i z firmą?
 6. Jak rozwijać się w Social Media?
 7. Jak dbać o podstawowe pozycjonowanie swojej strony / bloga?

4. BONUSY dla uczestników: Najlepsze narzędzia dla Freelancera + Wzory najważniejszych Umów + Cenne poradniki PDF do wielu wykładów + Ebook Podsumowujący cały kurs (ponad 200 stron w PDF i EPUB).


Jak Zostać Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

Chciałbyś pracować zdalnie w swoim domu bądź w każdym innym miejscu?! Marzy Ci się prowadzić własny biznes online, ale nie do końca wiesz, jak zacząć i dalej się rozwijać?! Bądź chcesz mieć dostęp do najlepszych narzędzi dla Freelancera i wiedzieć, jak z nich korzystać? Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem 🙂

I pamiętaj, że nawet pracując jeszcze na etacie, możesz po godzinie uczyć się pracy zdalnej. A gdy będziesz gotowy, to już zrezygnujesz z pracy na etacie i w pełni poświęcisz się pracy zdalnej. Dlaczego? Ponieważ właśnie ona zacznie Ci przynosić znacznie więcej radości, satysfakcji, a zarazem pieniędzy.

W moim kursie online "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online" możesz się jeszcze wiele nauczyć. Skorzystaj więc z tego szkolenia i pracuj zdalnie z każdego miejsca na świecie. Serdecznie zapraszam!

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie będzie publiczny! Wymagane pola są oznaczone*

Pozostaw komentarz
Najnowsze artykuły