Kurs „Wideokonferencje i szkolenia przez ZOOM, Skype i Google Meet”

Wideokonferencje i szkolenia przez ZOOM, Skype i Google Meet

Kurs „Wideokonferencje i szkolenia przez ZOOM, Skype i Google Meet”

Kurs online o wideokonferencjach i szkoleniach organizowanych przez popularne aplikacje, jak ZOOM, Skype i Google Meet. Idealny kurs dla osób, które chciałyby nauczyć się korzystać z tych aplikacji na komputerze i telefonie. Tak, aby uczestniczyć w takich wideokonferencjach i szkoleniach online, a nawet by samodzielnie je organizować.

W kursie krok po kroku tłumaczę, jak obsługiwać poszczególne aplikacje(ZOOM, Skype i Google Meet) na komputerze i telefonie. Wyjaśniam wszelkie funkcje i możliwości tych aplikacji, aby ich używanie okazało się banalnie proste.

Kurs online „Wideokonferencje i szkolenia przez ZOOM, Skype i Google Meetem i zarabiać na pisaniu tekstów?” sprawi, że już niedługo i Ty bez problemu dołączysz do wideokonferencji i spotkań online, a nawet poradzisz sobie z ich organizowaniem.

Nie wierzysz? Spróbuj, zapraszam. Z tego szkolenia skorzystało już blisko 50 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj. Tylko tutaj na moim blogu kupisz ten kurs w promocji czyli najtaniej!

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Zostań copywriterem i zarabiaj na pisaniu tekstów

Witaj. Od 2008 roku zajmuję się SEO, projektowaniem stron WWW, copywritingiem i prowadzeniem bloga. Od 2016 roku jako właściciel CopywriterExpert wraz z moim zespołem codziennie dbam o pozycjonowanie stron WWW naszych Klientów. Ale to nie wszystko.

Jestem autorem bloga i kanału na YouTube JakSieRozwijac, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat freelancingu, copywritringu, SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online oraz finansów. Zapraszam do subskrypcji bloga i kanału na YT.

Co uzyskasz w tym kursie?

jak zostać copywriterem i zarabiać pisząc teksty

Wytłumaczę Ci krok po kroku, jak zostać zainstalować, ustawić i obsługiwać aplikacje ZOOM, Skype i Google Meet na komputerze i telefonie.

jak zarabiać na pisaniu krok po kroku jako copywriter

Ukażę Ci, jak szybko dołączać do wideokonferencji i jak samemu je organizować dla innych.

jak pracować jako doświadczony Copywriter i zarabiać więcej na pisaniu tekstów

Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, dzięki którym rozwiniesz się jeszcze bardziej!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Na co możesz liczyć w kursie?

wysokiej jakości filmy w kursie jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów
stały kontakt z autorem kursu jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu
dostęp do materiałów w kursie jak zostać Copywriterem
możliwość nauki w kursie jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku.

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość zadania mu pytań dotyczących tajników zawodu copywritera.

Dożywotni dostęp do materiałów z kursu – wideo, PDF-a i e-booka podsumowującego.

Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada.

Opinie Klientów

Bardzo ciekawe…

()

Kurs…

()

Pewnie, że zainteresował…

()

Bardzo…

()

Kurs Wideokonferencje i szkolenia przez ZOOM, Skype i Google Meet

Przejdź do oferty tego kursu na Udemy bądź Eduj, a poznasz film promujący ten kurs, a zarazem kilka dodatkowych filmów. Dzięki temu nie kupisz kota w roku, poznasz opinie klientów, a zarazem jeszcze bardziej przekonasz się, że warto wziąć udział w tym szkoleniu. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

  • Ponad 3 godziny filmów(i dostęp do nowych aktualizajci, które będą się pojawiać)
  • 3 pliki PDF do pobrania
  • Dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
  • Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
  • E-book podsumowujący na koniec kursu
  • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku

Statystyki branży

Aktualnie jest coraz większe zapotrzebowanie na wideokonferencje. Szkoły korzystają z takiej opcji, aby móc organizować lekcje dla dzieci. Rodziny mieszkające daleko od siebie poprzez wideokonferencje mogą nadal utrzymywać ze sobą dobry kontakt. A szkoleniowcy i inni nauczyciele są w stanie organizować wideokonferencje, by móc uczyć innych i na tym zarabiać. Najbliższe lata na pewno zmuszą nas jeszcze bardziej do tego, aby korzystać z wideokonferencji, więc tym bardziej warto uzyskać w tym kierunku cenne kwalifikacje.

Na pewno więc masz zamiar dołączać do pewnych wideokonferencji, bo ktoś Cię zaprasza. Albo sam chcesz takie spotkania online organizować. Jeśli tak, to ten kurs będzie idealny dla Ciebie. Dzięki niemu każdy senior i nie tylko, będzie w stanie dobrze poznać aplikację ZOOM, Skype i Google Meet!

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu i najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się dla Ciebie przydatne, to w ciągu 30 dni możesz otrzymasz zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!