Kurs WordPressa Ogarnij WordPress i tworzenie stron www bloga

Interesuje Cię WordPress? Chcesz nauczyć się od podstaw tworzyć stronę www lub bloga w technologii WordPress? A może zamierzasz zostać projektantem stron WordPress? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiesz twierdząco, to mój kurs „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga” jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zachęcam, aby zapoznać się z jego wszelkimi możliwościami!

Kurs „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW” dla Ciebie pod okiem specjalisty od WP. Z tego kursu korzysta już ponad 550 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj. Tylko tutaj na moim blogu kupisz ten kurs w promocji czyli najtaniej!

Kurs WordPressa dla CIEBIE!

Kim jestem?

Szymon Owedyk - Autor kursu Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Moja historia z WordPressem

W 2006 roku zainteresowałem się WordPressem i tworzeniem stron www. Chciałem nauczyć się zarabiać przez Internet i potrzebowałem do tego własnej strony internetowej. Uznałem, że aby zminimalizować koszty, najlepiej będzie przygotować ją samodzielnie. I właśnie wtedy z pomocą przyszedł mi WordPress.

Czytałem książki, blogi, przechodziłem także kursy online o tematyce WordPress i tworzenia stron www. Dzięki temu udało mi się w końcu zbudować swoje pierwsze strony www i blogi w technologii WP.

To sprawiło, że aktualnie samemu jestem w stanie budować nowe strony WordPress i dobrze nimi zarządzać. Poniżej kilka moich prostych realizacji dla różnych Klientów!

Postanowiłem moją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem podzielić się także z innymi. Tak, aby niemalże każdy był w stanie nauczyć się tworzyć swoje pierwsze strony internetowe i blogi w technologii WordPress. To moja misja, którą realizuje już długi czas!

Co możesz uzyskać przez ten kurs?

 • Lepiej poznasz WordPresa.
 • Stworzysz swoją 1 stronę WWW oraz kolejne.
 • Dowiesz się, jak zoptymalizować swoją stronę WordPress
 • Poznasz najlepsze wtyczki WordPress i nauczysz się z nich korzystać
 • Zadbasz o skuteczną promocję swojej strony WWW w Internecie

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Na co możesz liczyć w tym kursie?

stały kontakt z autorem kursu Tworzenie stron www i bloga WordPress
możliwość nauki w kursie tworzenie stron www bloga WordPress krok po kroku

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania pytań dotyczących Twoich problemów i kwestii, które Cię interesują.

Nieograniczony dostęp do materiałów z kursu w formie wideo, plików PDF i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, które najbardziej Ci odpowiada!

Opinie klientów

„Ten kurs WordPress to kombajn przydatnej wiedzy. Polecam jak najbardziej dla osób stawiających pierwsze kroki w WordPress, jak i dla osób które już poznały ten system CMS. Nawet jak wiesz już wiele, to zawsze znajdzie się coś nowego, dzięki czemu można doszlifować wiedzę o WordPress. Duży plus za bazę wiedzy o pozycjonowaniu, na pewno się przyda. Ze wszystkich kursów o WordPressie, śmiało mogę polecić ten kurs, bo jest w nim omówione wszystko to, co przydatne i w prostym języku. Polecam!!”

(Ewelina Mackiewicz)

„Przystępnie podana treść wykładów. Dla mnie bardzo wartościowa, abym mogła dobrze ustawić i dostosować do własnych potrzeb wszystkie niezbędne elementy strony na WP. W trakcie wykładów wprowadzam na bieżąco niektóre rozwiązania na swoją stronę, to co wydaje mi się ważne a o czym nie wiedziałam wcześniej.”

(Elżbieta Kuźnia)

„Ciekawie prezentowany kurs. Dużo porad i trików związanych z WordPressem. Polecam.”

(Wojciech Zielonka)

„Kurs jest interesujący i zawiera praktyczne informacje.”

(Zoja Żak)

Kurs „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW” od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o WordPress i tworzeniu stron www. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

 • 10,5 godziny filmów
 • 25 plików PDF do pobrania
 • dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
 • dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • certyfikat ukończenia kursu
 • wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
 • e-book podsumowujący na zakończenie kursu

Cena

Na samym dole strony, zobaczysz cenę kursu. Pamiętaj, że cena obejmuje zarówno dostęp do wszystkich materiałów jak i moje wsparcie. Zakres materiałów jest obszerny, a dostęp do nich jest dożywotni.

Dodatkowo w czasie trwania kursu zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Odpowiem na Twoje pytania i pomogę, jeśli będziesz miał trudności z wdrożeniem wskazówek z jakiegoś wykładu. Jeśli masz z czymkolwiek problem, wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w ciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Statystyki pokazują, że aktualnie ponad 90% stron internetowych jest zbudowana za pomocą systemu CRM o nazwie WordPress. Im wcześniej więc poznasz pełne możliwości WordPressa i nauczysz się z niego korzystać, tym więcej na tym skorzystasz. Dzięki niemu tworzenie stron www / blogów i zarządzanie nimi okazuje się bardzo proste oraz bezpieczne.

I co? Przekonałem Cię? Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się przydatne, masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!