Sklep – Kursy online i Książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online

Witaj na tej stronie. Interesuje Cię tematyka WordPressa, SEO, Pracy zdalnej, Biznesu online czy YouTube i chcesz się w tym kierunku dobrze rozwijać. Świetnie trafiłeś! Tutaj wszystkiego możesz nauczyć się krok po kroku!

Na tą chwilę przygotowałem profesjonalne kursy online i książki, które zawsze na Ciebie czekają i są regularnie aktualizowane. Jeśli interesuje Cię dana tematyka kursu online czy książki, to koniecznie skorzystaj. A jeśli myślisz, że przyda się Twojemu bliskiemu krewnemu czy przyjacielowi, to również i jemu daj znać(bądź kup mu w prezencie!).

Kliknij w linki moich kursów, a poznasz ich dokładne opisy, spisy treści, dostępne materiały, NAJLEPSZĄ CENĘ i pozytywne opinie klientów.

Tylko tutaj na tym blogu otrzymujesz najlepszą CENĘ na moje kursy online i książki.


Moje kursy online o SEO, WordPress, Pracy zdalnej, Biznesie online i YouTube:

Poniższe kursy są regularnie aktualizowane, więc masz zawsze dostęp do najnowszych i aktualnych materiałów. Dodatkowo możesz w nich liczyć na moje indywidualne wsparcie. Jeśli pewnej lekcji, ćwiczenia, nie w pełni rozumiesz bądź masz pytania, wysyłasz je do mnie, a ja Ci szybko odpowiadam. Tak, byś się nie zniechęcał, lecz ukończył cały kurs i dzięki temu wysilał się w danym kierunku. Jestem do Twojej dyspozycji!

Ważne: Za zakup moich kursów online na Udemy możesz otrzymać Fakturę, jeśli prowadzisz firmę. Dzięki temu wliczysz ten zakup w swoje koszty firmowe. Jak to uczynić? Po dokonaniu zakupu moich kursów wystarczy napisać maila do supportu Udemy w tej sprawie na adres support@udemy.com Po krótkim czasie odpiszą i prześlą Ci odpowiednią Fakturę. Już przetestowane(nie tylko przeze mnie).


1. Nowy Kurs online Jak zarabiać na Amazon KDP i Amazon Kindle?

Cena - 69,99 zł

Kurs online o tym, "Jak zarabiać na Amazon i Amazon Kindle?" Jak wystawiać na Amazon.com swoje produkty elektroniczne, na przykład: proste zeszyty( w linie, kratkę itp.), plannery, kalendarze, e-booki, i książki.

Nauczę Cię krok po kroku wystawiać proste i coraz bardziej skomplikowane produkty elektroniczne na Amazon.com, dzięki czemu sukcesywnie będziesz zwiększał swoje dochody. Wymagam tylko wytrwałości!

Już ponad 118 zadowolonych uczestników!

Na Amazon sprzedaję przeróżne produkty elektroniczne: proste zeszyty, plannery, kalendarze, własne e-booki i wiele innych. Dzięki temu zyskałem nowy dochód pasywny. Jeśli i Ty chcesz o to zadbać, to tym bardziej zachęcam, aby skorzystać z tego kursu!

Skorzystaj z kursu Zarabiaj na AMAZON i Amazon Kindle - Self-publishing 2020. Zapraszam!


2. Kurs online Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Cena - 99,99 zł

Idealne szkolenie o pozycjonowaniu i SEO (prostym językiem, bez specjalistycznej wiedzy i programowania), odpowiednie dla właścicieli stron www, blogerów, freelancerów i osób, które zamierzają niedługo zarabiać na pozycjonowaniu stron internetowych.

Z kursu skorzystało już ponad 457 uczestników!

Poznaj pewne materiały o tematyce SEO i Pozycjonowania, które za darmo udostępniam na tym blogu. Dostępne są w kategorii "SEO i Pozycjonowanie stron www". Tam również możesz obejrzeć wiele filmów, które już przygotowałem.

To wiele godzin nagrań wideo, ponad 20 poradników PDF ze wskazówkami, zadaniami i narzędziami, E-book podsumowujący najważniejsze materiały z kursu i wiele innych bonusów(np. gotowe bazy linków do profili, katalogów i for internetowych do skutecznego pozycjonowania swojej strony www).

Skorzystaj z kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www. Zapraszam!


3. Kurs online Ogarnij WordPress i Tworzenie stron www / bloga CMS

Cena - 99,99 zł

Wydany niedawno kurs na temat WordPress i tworzenia stron www - stron firmowych i bloga. Przeznaczony dla tych, którzy chcą poradzić sobie z opanowaniem panelu administracyjnego WordPress i lepiej zarządzać swoimi stronami. A zarazem dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć strony www CMS w technologii WordPress.

Już ponad 417 zadowolonych uczestników!

Chcesz mieć pewność, że znam się na WordPress bardzo dobrze i jako ekspert w tej dziedzinie przekażę Ci wiedzę w przystępny sposób?! Poznaj wiele darmowych materiałów dostępnych na tym blogu w kategorii "WordPress", gdzie także obejrzyj wiele filmów, które przygotowałem.

Dołącz do kursu "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga". Zapraszam!


4. Kurs online Tworzenie stron WIX - stwórz stronę www / bloga / sklep online w 1 godzinę

Cena - 69,99 zł

Kurs online przeznaczony dla osób, które chcą szybko i bez specjalistycznej wiedzy szybko stworzyć swoją stronę firmową, bloga i/lub sklep internetowy. Na platformie WIX staje się to możliwe nawet w 1 godzinę, a ten kurs na pewno Ci to umożliwi.

Już 209 zachwyconych uczestników!

Jeśli chcesz szybko stworzyć własną stronę i radzić sobie z jej dalszą rozbudową i prowadzeniem, to ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie. Dołącz do kursu "Tworzenie stron WIX - stwórz stronę ww / bloga / sklep online w 1 godzinę".


4. Kurs online Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

Cena - 99,99 zł

Najnowszy kurs 2019 na temat Freelancingu / pracy zdalnej i rozwijania biznesu online. Dzięki niemu nauczysz się pracować zdalnie, a zarazem uzyskasz dostęp do najlepszych narzędzi.

Już 119 zachwyconych uczestników!

Pracą zdalną zajmuje się od 2006 roku i dlatego chętnie dzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem. Pracowałem jako freelancer i jednoosobowy przedsiębiorca, więc chętnie nauczę Cię wszystkiego krok po kroku. Bogatą bazę wiedzy za darmo o temacie pracy zdalnej i biznesu otrzymujesz na moim blogu w kategorii "Praca zdalna i Biznes online". Możesz w ten sposób zapoznać się z artykułami i filmami, które jeszcze bardziej Ci potwierdzą, że warto skorzystać z mojego kursu.

Aktualnie zawiera blisko 100 wykładów, z których dowiesz się naprawdę wiele. Codziennie dołączają nowi uczestnicy, którzy w przeciągu kilku tygodni i miesięcy stają się Freelancerami bądź Przedsiębiorcami i rozwijają już swój biznes online. Również i Ty możesz się do nich zaliczyć.

Dołącz do kursu "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online". Zapraszam!


5. Kurs online YouTube Marketing - Jak prowadzić kanał YouTube i zarabiać na nim?

Cena - 69,99 zł

Kurs online YouTube Marketing to kompletny przewodnik po kanale YouTube. Pozwala się z nim zapoznać od A do Z. Nauczysz się tworzyć swój kanał od podstaw i dbać krok po kroku o jego większa popularność.

Już 94 zadowolonych uczestników!

Tematyką YouTube i Social Media zajmuje się od lat. Chcesz dowodów? Zwróć uwagę na moje Social, które prowadzę już od lat. Fanpage JakSieRozwijacpl ma ponad 9000 fanów, kanał YouTube #JakSieRozwijac blisko 2000 fanów(a niedługo 10 tys. i później 100 tys. i mln), a Instagram JakSieRozwijac ponad 1100 fanów i także ciągle rośnie. Dodatkowo wiele materiałów na temat YouTube i Social udostępniam za darmo na blogu w kategorii "Social Media" oraz na kanale YouTube #JakSieRozwijac.

Przez ten kurs online nauczyć się krok po kroku tworzyć swój kanał YouTube. Ale nie tylko. Dowiesz się, jak go skutecznie promować, dalej rozkręcać, a następnie jak zarabiać na kanale YouTube.

Przejdź do zakupu kursu "YouTube Marketing - Jak prowadzić kanał YouTube i zarabiać na nim?". Zapraszam!


6. Nowy Kurs online "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu?"

Cena - 144,99 zł

Copywriter od 2006 roku(czyli ja) postanowił wydać własny kurs online o Copywritingu. Ukazuję w nim krok po kroku branżę Copywritingu w Polsce i na świecie. I tłumaczę, jak krok po kroku zostać Copywriterem Freelancerem bądź jako realizować swoje usługi Copywritingu prowadząc własną firmę.

Już 173 zadowolonych uczestników!

Wyjaśniam w kursie, jak stworzyć odpowiednie miejsce pracy. Jak rozpocząć pracę jako początkujący Copywriterem, a później rozwijać się coraz bardziej. Zarabiając coraz, coraz więcej.

Jeśli więc chcesz zarabiać na pisaniu i pracować zdalnie w każdym miejscu na ziemi, to serdecznie zapraszam do udziału w kursie "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu?". Zapraszam!


Moje książki o SEO i WordPress oraz o Pracy zdalnej i Biznesie online czyli Freelancingu:

Jeśli uwielbiasz czytać, to mam dla Ciebie coś wspaniałego. Wydałem 2 książki - Ebooki oraz w wersji drukowanej, o tematyce SEO / Pozycjonowania stron www i WordPress oraz drugą książkę o Freelancingu czyli pracy zdalnej i biznesie online. To wspaniałe książki przeznaczone dla aktualnych i przyszłych Freelancerów i Przedsiębiorców. Serdecznie Polecam!

Kliknij w link książki, a w księgarni online zapoznasz się z jej dokładnym opisem, darmowym fragmentem i aktualnymi opiniami czytelników!


1. Książka Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO oraz WordPress - prosto i na temat czyli dla Każdego

Uwielbiam tematykę SEO i Promocji w Internecie oraz WordPresa, więc napisanie tej książki było dla mnie czystą przyjemnością. Postarałem się o to, aby były w niej zawarte najważniejsze informacje, przydatne dla osób początkujących w świecie online, które chcą zrozumieć, jak samodzielnie pozycjonować swoje strony www i wykorzystać przy tym też WordPress.

Ostatnio zaktualizowana w lato 2019, a zarazem rozbudowana o tematykę WordPress, więc tym bardziej zachęcam, aby się na nią zdecydować - ponad 250 stron!

Zobacz również moją "Recenzję książki Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO oraz WordPress.

Książka Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO

Ta książka jest dostępna także w sprzedaży na Allegro w formie E-booka o Tutaj za 39,99 zł oraz wersja drukowana i E-book w księgarniach internetowych, jak Ridero, Empik i w wielu innych(tam już troszkę drożej).

2. Książka Zostań Freelancerem...- pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

Ta książka to w pewnym stopniu historia mojego życia jako Freelancera, później jako Przedsiębiorcy online(zakładającego jednoosobową działalność gospodarczą). Wyjaśniam w niej, jak udało mi się pracować zdalnie i jak nadal się udaje. Krok po kroku tłumaczę w niej, jak osoba początkująca może zacząć pracować zdalnie w domu czy w każdym w innym miejscu.

To blisko 350 stron czytania o Freelancingu czyli o tym, aby pracować zdalnie i rozwijać swoje biznesy online.

Zobacz również moją "Recenzję książki Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online".

Książka Zostań Freelancerem...

Ta książka jest także dostępna w sprzedaży na Allegro w formie E-booka o Tutaj za 29,99 zł oraz w formie drukowanej i E-book w księgarniach internetowych, jak Ridero czy Empik i w wielu innych(tam już troszkę drożej).

Pamiętaj: Gdy zakupisz moje 2 książki na Allegro, to otrzymasz zniżkę 10 zł, więc tym bardziej zapraszam!


Wykorzystaj te kursy online i książki o Pracy zdalnej, Biznesie online, YouTube, SEO i Pozycjonowaniu, WordPress i Tworzeniu stron ww. Potraktuj je jako inwestycję dla siebie bądź jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Na pewno się nie zawiedziesz, a rozwój gwarantowany!

Najnowsze artykuły