Działające linki zewnętrzne na stronie WordPress – Broken Link Checker

Umieszczanie linków zewnętrznych na stronie www to coś naturalnego. Stosujemy je, aby polecić pewne produkty, narzędzia bądź informować o czymś ważnym. Zdarza się, że dużo takich linków zewnętrznych stosujemy prowadząc bloga WordPress(jak to wygląda u mnie). Zawsze warto zadbać o to, aby te linki zewnętrzne były aktualne. Czyli, gdy ktoś kliknie w taki link, to zostanie przeniesiony do poprawnej strony www. Zobacz, jaka wtyczka poinformuje Cię szybko, które linki zewnętrzne na Twojej stronie WordPress nie są już aktualne i należy je sprawdzić, uaktualnić bądź całkowicie usunąć. Ma to również pozytywne działanie pod względem SEO.

Działające linki zewnętrzne sprawdzisz wtyczką Broken Link Checker. Zobacz dalej, jak z niej korzystać!

Film z kanału #JakSierozwijac:

Jakie informacje daje wtyczka Broken Link Checker:

  • ukazuje, jakie linki zewnętrzne nie działają(zostały stworzone nowe, powstały przekierowania bądź przestały istnieć i nie są już przez nikogo dzierżawione)
  • podpowiada, które linki rzadko działają(np. poprzez zły hosting, na którym są postawione)
  • radzi, jak szybko zaktualizować linki zewnętrzne bądź je od-linkować

Chcesz lepiej poznać WordPress i SEO. Skorzystaj z mojego kursu "Ogarnij WordPress i Tworzenie stron www", w którym możesz liczyć na moje indywidualne wsparcie. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Tylko u mnie na blogu znajdują się one w najlepszej ofercie. Serdecznie Zapraszam!

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie będzie publiczny! Wymagane pola są oznaczone*

Pozostaw komentarz
Najnowsze artykuły