O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Muzyka relaksacyjna i do snu – odgłosy natury i miły śpiew ptaków

Jak działają na Ciebie odgłosy natury, śpiew ptaków, dźwięk lasu, wiatru itp.? Jeśli kojąco, relaksująco, to podobnie, jak na mnie. To muzyka relaksacyjna, która pozwala się odprężyć, a czasami nawet szybciej zasnąć. Z taką muzyką możesz zapoznać się w poniższym materiale wideo. Została przygotowana przeze mnie osobiście. To pierwsze próby z tym związane, ale postaram się, aby takiej muzyki relaksacyjnej pojawiło się znacznie więcej. Uwielbiam nagrywać takie klimaty i postanowiłem się nimi podzielić także tutaj. Miłego słuchania.

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Muzyka relaksacyjna i do snu może zapewnić Ci wiele korzyści? Do wysłuchania masz wiele godzin, ale możliwe, że już po kilku minutach czy dłużej, poważnie się odprężysz. Tego Ci życzę. I pamiętaj, aby zapisywać sobie taką muzykę oraz regularnie do niej wracać. Wszystkie takie muzyczne nagrania dostępne są w zakładce „Muzyka„.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *