Najlepsza cena kursów o SEO, WordPress, pracy zdalnej i biznesie

Najlepsza cena kursów o SEO, WordPress i Pracy zdalnej i Biznesie online

Promocja noworoczna na moje wszystkie kursy online. Co się stało? Zmiana zasad. Wcześniej ta niższa cena była tylko dostępna dla subskrybentów bloga. A teraz współpracuje z Udemy na innych zasadach. Oni zapewniają mi reklamę moich kursów i dzięki temu sprzedaż jest znacznie wyższa.

Ale jest jedno „ale” tej całej promocji moich kursów online…

Jeśli kupisz moje kursy online wchodząc przez linki dostępne na blogu w moim sklepie to zgarnę aż 93% z zakupu. W przeciwnym razie otrzymam tylko 50% wartości kursu. Będzie więc mi miło, jeśli skorzystasz z moich linków do tych kursów online 🙂

Promocja ta sama, więc płacisz tyle samo, a ja po prostu na tym więcej zarabiam. To tym bardziej mnie zachęca do tworzenia nowych kursów online. Przejdź więc do tych kursów online, a dodatkowo mnie wesprzesz i zachęcisz do dalszej pracy. A ja pomogę Ci się rozwijać w wielu kierunkach. Korzyści więc dla obu stron.

Dołączając do każdego kursu online możesz zawsze liczyć na moją indywidualną pomoc. Gdy masz pewne pytania co do różnych wykładów i zagadnień, to wystarczy, że mi je wysyłasz przez serwis Udemy(jest to możliwe na każdym etapie przechodzenia kursu), a ja szybko odpowiadam(odpowiedzi udzielam zawsze rano o 8.00-10.00). Dzięki temu rozwiniesz swoje skrzydła!

Moje kursy online – PROMOCJA

Są wszystkie dostępne na moim blogu, po prawej stronie w Sidebar oraz w zakładce Sklep. Skorzystaj ze specjalnych promocji, które są tylko dostępne na moim blogu, nigdzie indziej nie znajdziesz taniej!

Rozwijaj siebie i drugich przez te kursy online i książki w roku 2020, 2021 i kolejnych latach. Naprawdę warto, skorzystało z nich już tysiące zadowolonych uczestników. TY dołącz do kolejnych!

A jeśli Cię one nie interesują, to kup je na przyszłość lub dla kogoś w prezencie. A nawet udostępnij ten artykuł i daj znać swoim znajomym na Facebooku, Twitterze, Instagramie czy w innych Social Media.

Aktualnie w moim Sklepie znajduje się coraz więcej przydatnych kursów online i dodatkowo moje książki „Ogarnij SEO i WordPress” oraz „Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online„. Serdecznie polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *