Najlepsze podcasty - polskie i angielskie o rozwoju, biznesie i życiu

Najlepsze podcasty - polskie i angielskie o rozwoju, biznesie i życiu

Regularnie szkolę i rozwijam się poprzez najlepsze podcasty. Słucham ich, gdy podróżuję samochodem, biegam (uprawiam sport), czekam w przychodni zdrowia (rzadko, ale zdarza się) i gdy się nudzę (bardzo rzadko). Zapewne i Ty znajdziesz wiele okazji, aby rozwijać się przez podcasty. Potwierdzam, że jest to możliwe, szczególnie biorąc pod uwagę najlepsze polskie i angielskie podcasty.

Dzięki podcastom wpadłem na wiele pomysłów i ciekawe idee...

Podcasty to gwarancja rozwoju, a zarazem możliwość szkolenia się w wolnym czasie, na przykład podczas jazdy samochodem czy uprawiania sportu. Poprzez podcasty wdrożyłem do swojej firmy różne działania, które zaczęły przynosić konkretne efekty. Poniżej zestawienie najlepszych podcastów. Zapraszam!


Jaka tematyka podcastów?

Tematyka podcastów jest przeróżna. Mogą dotyczyć marketingu, biznesu, zarabiania, pracy zdalnej, tematów specjalistycznych (np. programowanie), a zarazem życia osobistego, diety, sportu czy gotowania.

Zacznij więc słuchać te podcasty, które szczególnie Cię zainteresują i mogą pozytywnie wpłynąć na Twój rozwój. Poniżej najlepsze podcasty polskie i zagraniczne wedle mojej oceny 🙂

Najlepsze podcasty polskie:

Najlepsze podcasty polskie

Najlepsze podcasty angielskie:

Najlepsze podcasty angielskie i zagraniczne
  • The Minimalists Podcast – Joshua Fields Millburn & Ryan Nicodemus (podcast autorów bloga TheMinimalistits.com, który szczerze polecam. Inspirują i zachęcają do minimalizmu w życiu, czyli pozbycia się z niego niepotrzebnych rzeczy. Z poczuciem humoru, który i do Was może trafić)
  • The Chalene Show – Chalene Johnson (podcast o zdrowym stylu życia, motywacji i pewności siebie. Prowadzi kobieta z blisko 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu różnych biznesów. Chętnie odpowiada o tym, jak skutecznie prowadzić własny biznes, dbać o zdrowie i być zmotywowanym przez cały czas. Bardzo szczera, bezpośrednia i czasami śmieszna, więc miło spędzić z nią czas)
  • The Lavendaire Lifestyle (Aileen to autorka bloga, kanału na YT i podcastu, która chętnie dzieli się o tym, jak życie może być sztuką, uczy kreatywności i ciekawego podejścia do życia, przeprowadza ciekawe wywiady)
  • Smart Passive Income - Pat Flynn (wywiady, strategie i porady dotyczące budowania biznesu online)
  • The Tim Ferriss Show (podcast Tima o marketingu, biznesie, zdrowiu, zarabianiu, wywiadach, jego książkach i inspirujących wywiadach z najlepszymi gwiazdami)
  • Marketing School - świetny podcast o digital marketintu, marketingu online i pozycjonowaniu prowadzony przez świetnych fachowców, czyli Neil Patel i Eric Siu.

Może część z nich to również i Twoje najlepsze podcasty. Gdybyś chciał polecić inne, daj znać 🙂

Zobacz także: Top Książki – jakie warto przeczytać?

Jak stworzyć kurs online? Na przykładzie kursu Ogarnij Pozycjonowanie

Motywacja do nauki i pracy – 30 pomysłów

Najlepsze podcasty – polskie i angielskie o rozwoju, biznesie i życiu
5 (100%) 14 vote[s]
2 Responses
  1. The Chalene Show. Dodaję do listy do przesłuchania. Nigdy o niej nie słyszałam, a brzmi jak dobra kandydatka do przerwania mojej passy średnich doświadczeń z zagranicznym podcastami 😉 Dzięki!

    1. Cieszę się, że coś Ci się spodobało. Miłego rozwoju przez te podcasty. I duże gratulacje za podcast, który i Ty prowadzisz. Sam chcę o to zadbać już niedługo 🙂

Dodaj komentarz :)