Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry

Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry

Kurs online o nauczalniu zdalnym, projektowaniu, grafice na platformie Genially. Tam nauczysz się prosto i szybko tworzyć interaktywne prezentacje, gry, escape roomy, wirtualne klasy i ciekawe ćwiczenia, zadania. Dzięki temu poznasz nową technologię projektowania, tworzenia grafik. A zarazem zwiększyć poziom swojego nauczania zdalnego(jeśli więc pracujesz jako nauczyciel, udzielasz korepetycji, to takie szkolenie jest dla Ciebie idealne).

Kurs online „Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry” sprawi, że już niedługo i Ty bez problemu stworzysz ciekawe prezentacje, gry, interaktywne grafiki, które wykorzystasz w celu nauczania innych bądź do rozwoju swojego biznesu.

Nie wierzysz? Spróbuj, zapraszam. Z tego szkolenia skorzystało już wielu zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Na co możesz liczyć w tym kursie?

 • Wytłumaczę Ci krok po kroku, czym jest platforma Genially i jak Ty możesz tam stworzyć swoje konto, a następnie tworzyć proste i coraz bardziej zaawansowane projekty.
 • Ukażę Ci, jak od A do Z wykorzystać możliwości Genially, aby wykonać wyjątkowe interaktywne zdjęcia, prezentacje, animacje, gry logiczne(quizy, sudoku, escape roomy) i wiele innych.
 • Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, dzięki którym rozwiniesz się jeszcze bardziej!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

W treści tego kursu

 • Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku.
 • Stały kontakt z autorem kursu, możliwość zadania mu pytań dotyczących tajników zawodu copywritera.
 • Dożywotni dostęp do materiałów z kursu – wideo, PDF-a i e-booka podsumowującego.
 • Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada.

Opinie Klientów

Bardzo ciekawe szkolenie dla nauczycieli, którzy chcą znacznie lepiej uczyć dzieci zdalnie. Dzięki niemu rozwijał swoje umiejętności i korzystają na tym moi uczniowie. Wspaniałe szkolenie. Godne polecenia...

(Barbara)

Kurs o Genially, dzięki któremu poznałam tą platformę jeszcze lepiej. Dodatkowo podobały mi się dodatkowe materiały i zadania domowe, a zarazem dobrej jakości materiały wideo. Dzięki temu wiele zapamiętałem i wdrażam w życie...

(Krzysztof)

Kurs ten pomógł mi tworzyć wyjątkowe prezentacje w Genially, co sprawia, że teraz udaje mi się tworzyć wyjątkowe szkolenia online i materiały wideo do mojego kanał YouTube. Polecam...

(Hanna)

Bardzo mi się podoba to szkolenie. Wysokiej jakości materiały wideo, pdf, a do tego jeszcze super kontakt z prowadzącym i grupa wsparcia na Facebooku. Dalej dzięki temu poznaję platformę Genially. Cieszę się, że znalazłam taki kurs...

(Zofia)

Kurs „Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry

Przejdź do oferty tego kursu na Udemy bądź Eduj, a poznasz film promujący ten kurs, a zarazem kilka dodatkowych filmów. Dzięki temu nie kupisz kota w roku, poznasz opinie klientów, a zarazem jeszcze bardziej przekonasz się, że warto wziąć udział w tym szkoleniu. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

 • Ponad 6 godzin filmów(a niedługo jeszcze więcej)
 • pliki PDF do pobrania
 • Dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
 • Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu i najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się dla Ciebie przydatne, to w ciągu 30 dni możesz otrzymasz zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!