Genially projektowanie prezentacji i animacji bez kodowania

Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry

Kurs online o nauczalniu zdalnym, projektowaniu, grafice na platformie Genially. Tam nauczysz się prosto i szybko tworzyć interaktywne prezentacje, gry, escape roomy, wirtualne klasy i ciekawe ćwiczenia, zadania. Dzięki temu poznasz nową technologię projektowania, tworzenia grafik. A zarazem zwiększyć poziom swojego nauczania zdalnego(jeśli więc pracujesz jako nauczyciel, udzielasz korepetycji, to takie szkolenie jest dla Ciebie idealne).

Kurs online „Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry” sprawi, że już niedługo i Ty bez problemu stworzysz ciekawe prezentacje, gry, interaktywne grafiki, które wykorzystasz w celu nauczania innych bądź do rozwoju swojego biznesu.

Nie wierzysz? Spróbuj, zapraszam. Z tego szkolenia skorzystało już blisko 50 zadowolonych nauczycieli / studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj. Tylko tutaj na moim blogu kupisz ten kurs w promocji czyli najtaniej!

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Na co możesz liczyć w tym kursie?

 • Wytłumaczę Ci krok po kroku, czym jest platforma Genially i jak Ty możesz tam stworzyć swoje konto, a następnie tworzyć proste i coraz bardziej zaawansowane projekty.
 • Ukażę Ci, jak od A do Z wykorzystać możliwości Genially, aby wykonać wyjątkowe interaktywne zdjęcia, prezentacje, animacje, gry logiczne(quizy, sudoku, escape roomy) i wiele innych.
 • Otrzymasz gotowe narzędzia i wskazówki, dzięki którym rozwiniesz się jeszcze bardziej!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

W treści tego kursu

 • Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku.
 • Stały kontakt z autorem kursu, możliwość zadania mu pytań dotyczących tajników zawodu copywritera.
 • Dożywotni dostęp do materiałów z kursu – wideo, PDF-a i e-booka podsumowującego.
 • Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada.

Opinie Klientów

Ciekawe szkolenia dla nauczycieli. Wiele z niego wyniosłam. Teraz udaje mi się uczyć dzieci zdalnie jeszcze lepiej. Super materiały, zadania domowe i głos prowadzącego?

(Migota)

Następne opinie już niedługo…

Kurs „Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry

Przejdź do oferty tego kursu na Udemy bądź Eduj, a poznasz film promujący ten kurs, a zarazem kilka dodatkowych filmów. Dzięki temu nie kupisz kota w roku, poznasz opinie klientów, a zarazem jeszcze bardziej przekonasz się, że warto wziąć udział w tym szkoleniu. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

 • Ponad 7 godzin filmów(a niedługo jeszcze więcej)
 • 24 pliki PDF do pobrania
 • Dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
 • Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu i najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się dla Ciebie przydatne, to w ciągu 30 dni możesz otrzymasz zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!