O blogu

Witaj - z tej strony Szymon. Jestem mężem, dawnym właścicielem agencji reklamowej CopywriterExpert(którą po 2 latach nadal prowadzę, ale teraz jako Freelancer). Od kilku lat jestem także Autorem wielu kursów online i książek. Jak do tego doszło?!

Od 2010 roku utrzymuje się z pracy zdalnej, blogowania i gromadzonych oszczędności. Mieszkam w okolicy Torunia i Bydgoszczy i nawiązując do tematu bloga - lubię się rozwijać pod względem osobistym i zawodowym. Daje mi to wiele radości, szczęścia, a zarazem stałe dochody, dzięki którym śpię spokojnie. Dzięki temu o wiele łatwiej jest mi patrzeć w przyszłość, troszcząc się o moją rodzinę i krewnych w jak najlepszy sposób.

Od niedawno z żoną posiadamy jeszcze pieska Luckiego. To nasz wymarzony pies - Samoyed, z którym spędzamy najpiękniejsze chwile w swoim życiu.

Moje tematyczne oczka w głowie, które często poruszam na blogu to:

 • Praca zdalna i Biznes online
 • Pozycjonowanie stron www i SEO
 • WordPress i tworzenie stron www
 • Oszczędzanie i zarabianie przez Internet

Od kilku lat skrupulatnie zapisuję swoje sposoby na rozwój, oszczędzanie, zarabianie i wiele innych. Moi krewni, przyjaciele i Klienci często uważają mnie za osobę kreatywną, która chętnie dzieli się swoją wiedzą. I to coś sprawia, że rozwijam się na bieżąco oraz bezpiecznie inwestuje.

Jesteś tu pierwszy raz?! Zacznij czytać blog >>> TUTAJ<<<


Dlaczego warto czytać ten blog?

Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie pytania:

 • Jak rozwijać się osobiście?
 • Jak rozwijać się zawodowo?
 • Jak więcej oszczędzać?
 • Jak więcej zarabiać?
 • Jak rozwinąć firmę?
 • Jak pracować zdalnie?
 • Jak pozycjonować strony www i opanować SEO?
 • Jak ogarnąć WordPress i tworzenie stron www?
 • Jak uprawiać sport?

...to ten blog jest dla Ciebie. Odnajdziesz tutaj wiele cennych wskazówek i inspiracji, które zmienią Twoje życie na lepsze!

Sam wiem, że konkretne i rozbudowane artykuły, dokładne liczby, to coś, co nas przekonuje. I właśnie z czymś takim dzielę się na blogu.

Jeśli chcesz otrzymać komplet 9 narzędzi przydatnych w rozwoju, pracy zdalnej i prowadzeniu biznesu online oraz raz w tygodniu informację o każdym nowym artykule pojawiającym się na blogu, to zapisz się na newsletter. Deklaruję, że nie otrzymasz nic więcej (ja także nienawidzę spamu).


Dlaczego prowadzę blog o rozwoju?

Może ciekawi Cię to, dlaczego piszę ten blog i poświęcam mu aż tyle czasu. Powodów jest wiele i możliwe, że również o tym niedługo napiszę. Poniżej podzielę się tymi najważniejszymi.

Kilka powodów prowadzenia bloga:

 1. Brakuje w Internecie praktycznej wiedzy o rozwoju osobistym, pracy zdalnej i biznesie online. Jest wiele blogów na ten temat, ale rzadko zwracają uwagę na konkretną wiedzę, wskazówki, liczby.
 2. Nie mam zamiaru po czasie "żałować" że nie podzieliłem się swoją wiedzą i doświadczeniem
 3. Robię to dla siebie, swojej rodziny i znajomych...a przy okazji może i Ty na tym skorzystasz. Po latach wiem, że ten blog prowadzę również dla Ciebie.
 4. Od września 2016 roku przybył jeszcze inny powód - blog okazał się moją pracą 🙂
 5. Blog daje mi również lepszą kontrolę nad swoim życiem. Dzielę się wiedzą, pośrednio na tym zarabiam. A dodatkowo otrzymuję od Was dowody, że wprowadzenie tej wiedzy w praktyce przynosi realne korzyści. Czy jest coś piękniejszego, niż pomaganie innym? Nie i właśnie ta świadomość trzyma mnie w ryzach. Dziękuję Ci bardzo, że mi w tym pomagasz 🙂
 6. Poprzez blog pomagam coraz to nowym osobom rozwijać się w temacie SEO, WordPress, Tworzenia stron, Pracy zdalnej i Biznesie online. Również dla nich przygotowałem moje kursy online i książki na ten temat. Korzysta nich już tysiące zadowolonych Klientów. Ty także możesz do nich dołączyć. Serdecznie Zapraszam!

I mam jeszcze wielką prośbę do Ciebie: gdyby cokolwiek przeczytanego na tym blogu okazało się wartościowe, to POWIEDZ mi o tym. Wszyscy potrzebują motywacji - ja również 🙂 i znacznie łatwiej będzie mi zabrać się do stworzenia kolejnego artykułu mając świadomość, że Tobie również się to przydaje.

Na koniec: nie jestem nikim ważnym, ja również się mylę. Nie mówię Ci jak masz żyć, rozwijać się, pracować, zarabiać i uprawiać sport. Jestem zwykłym człowiekiem, który podejmuje te dobre i złe decyzje. Z błędów zawsze staram się wyciągać wnioski i już nigdy do nich nie wracać. Opisuje na blogu przeróżne zagadnienia, które mogą odbiegać od Twojej sytuacji. Gdybyś więc odnalazł tutaj pewne patenty na poprawę swojego życia, to staraj się je odnieść do swojej sytuacji. Jeśli okażą się pomocne, to wspaniale 🙂

Dziękuję Ci, że dobrnąłeś do samego końca tego wstępu i mam nadzieję, że wielokrotnie spotkamy się na moim blogu.

Przypomnienie: Warto, być wiedział, że wszelkie treści na blogu stanowią tylko wyraz osobistych poglądów autora i nie stanowią "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że sam ponosisz odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne i wszelkie pozostałe.

Najnowsze artykuły