Promocje PKO BP – Konto za zero i 300 zł na telewizję CANAL+

PKO BP Promocje - Konto za zero i 300 zł na telewizję CANAL+

Lubimy telewizję, programy sportowe bądź filmy? A przy tym zależy nam, aby zaoszczędzić? Jeśli tak, to musimy dokładniej przyjrzeć się promocji banku PKO BP – Konto za zero + 300 zł na telewizję Canal+. Zakładając w pełni darmowe konto osobiste będziemy mogli otrzymać pół roku telewizji Canal+ za darmo. A nawet, gdy już teraz mamy podstawową telewizję Canal+, to możemy na pół roku wykupić bezpłatny pakiet Canal+ Film. Promocje PKO BP potrafią pozytywnie zaskakiwać.

Poznajmy tę promocje PKO BP, aby ocenić czy się nam spodoba i jak możemy spełnić jej warunki. Zapraszam!

Nagroda za założenie konta za zero w PKO BP

Promocja organizowana jest przez PKO Bank Polski SA w terminie od 21 września do 30 listopada 2020 roku do godziny 23:59 bądź do wcześniejszego wyczerpania puli 1000 nagród(nadal ta pula nie została osiągnięta, więc promocja dalej aktualna).

Nagrodą okazuje się bon o wartości nominalnej 300 zł brutto, który uprawnia do dostępu przez okres 6 miesięcy do kanałów sportowych lub filmowych w Canal+ OTT, dostępnych na stronie canalplus.com/pl. Należy jednak pamiętać, że skorzystanie z pozostałych promocji w serwisie Canal+ OTT(w tym także z 30 dni nieodpłatnego dostępu do serwisu dla nowych użytkowników) uniemożliwia wykorzystanie przyznanego bonu.

Uczestnikiem promocji może okazać się każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która mieszka na terytorium Polski. Nie może być właścicielem bądź współwłaścicielem konta osobistego(tzw. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego) prowadzonego w banku PKO BP, w tym także konta Inteligo(w dowolnym czasie od 1 stycznia 2019 roku do momentu złożenia wniosku o nowe Konto).

W ramach tej promocji można otrzymać kartę debetową wydaną do Konta z wizerunkiem jednego z 16 klubów Ekstraklasy bądź ogólnym wizerunkiem Ekstraklasy. Wydanie takiej karty kosztuje 14,90 zł co umożliwia realne wspieranie ulubionego klubu. Ale można podczas otwierania Konta zero wybrać również podstawową kartę za 0 zł.

Gdy posiadamy już Pakiet Sport w Canal+ telewizji przez internet bądź po prostu bardziej odpowiadają nam filmy, to w ramach tej promocji mamy możliwość zdecydować się na Pakiet Film w Canal+.

Jak założyć Konto za zero PKO BP i otrzymać nagrodę?

Jak założyć Konto za zero PKO BP i otrzymać nagrodę czyli PKO BP Promocje 2020
  1. Wystarczy być uprawnionym do otrzymania nagrody
  2. Wypełniamy wniosek na stronie Promocji o otwarcie Konta wraz z Kartą skutkujący zawarciem Umowy o otwarcie i prowadzenie konta oraz udziałem w Promocji. Wtedy wybieramy opcję otworzenia konta indywidualnego bądź wspólnego(np. małżeństwo). I wybieramy również Konto z Kartą – można wybrać za 0 zł bądź ze specjalną Kartą wspierającą pewien klub ekstraklasy za 14,90 zł.
  3. Musimy zgodzić się na otrzymanie od Banku informacji o charakterze marketingowych(także informacje handlowe) i nie można się od nich odwołać do momentu wydania Nagrody.
  4. W czasie Promocji nie możemy odstąpić od Umowy o otwarcie i prowadzenie Konta w terminie 14 dni od momentu jej zawarcia.
  5. Musimy wykonać w czasie 30 dni od momentu zawarcia Umowy o otwarcie i prowadzenie Konta chociaż 3 transakcje bezgotówkowe Kartą wydaną do rachunku głównego.

Promocje PKO BP – otrzymanie nagrody za konto zero

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy nagrodę poprzez wiadomość SMS na numer telefonu, który podaliśmy wypełniając wniosek o otwarcie i prowadzenie Konta. W innym wypadku Bank przekaże nam nagrodę na nasz adres e-mail.

Taka nagroda zostanie przekazana w czasie miesiąca od momentu spełnienia warunków otrzymania Nagrody. Musimy wtedy tą nagrodę zrealizować do 30 czerwca 2021 roku, w oficjalnym serwisie Canal+ OTT.

PKO Konto za Zero to m.in.:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach za granicą1
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM we wszystkich bankomatach w kraju
  • 0 zł za wydanie podstawowej karty do konta bądź jednorazowo 14,90 zł za wydanie karty z wizerunkiem klubu Ekstraklasy.

Wypełnijmy więc wniosek w przeciągu kilku minut a umowę dostarczy nam kurier. Już po kilku dniach będziemy mogli korzystać z nowo otwartego konta zero PKO BP, a później otrzymamy voucher na 6 miesięcy telewizji Canal+. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.