O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Kurs online "Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów"

Podstawowa obsługa komputera / laptopa to dla pewnych osób wyzwanie. Może być im trudno zrozumieć, jak działa komputer, jak powinno się z niego korzystać, z jego pewnych funkcji, programów, Windows 10 czy z narzędzi Google. Wyzwaniem może być dla nich odpowiedni zakup komputera / laptopa, podłączenie i ustawienie drukarki, routera i innych urządzeń. Na szczęście powstał prosty kurs online Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. Każdy może do niego dołączyć i dzięki temu opanować wszelkie podstawy związane z komputerem. Poniżej obejrzyj wideo promocyjne na temat tego kursu. Tylko na tym blogu dostępne jest w najlepszej cenie!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Chcesz lepiej opanować obsługę komputera, laptopa, Windows 10 i wielu przydatnych urządzeń oraz narzędzi? Dołącz do kursu „Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki, które tylko na tym blogu są dostępne w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *