Promocja bankowa BNP Paribas „książkobranie” dla nowych klientów

Promocja bankowa BNP Paribas książkobranie dla nowych klientów

Jeśli uwielbiasz czytać książki, ebooki i audiobooki, to tym bardziej zainteresuje Cię promocja bankowa przeznaczona dla nowych klientów banku BNP Paribas. Wystarczy otworzyć darmowe konto bankowe BNP Paribas i dzięki temu uzyskasz dostęp do 60 000 e-booków i audiobooków w Legimi na okres 7 miesięcy. I co ważne, dostęp do konta Legimi będziesz miał na 4 różnych urządzeniach, więc i Twoi krewni czy znajomi będą mogli skorzystać. Promocja jest ograniczona do 3000 rejestracji, więc warto jak najszybciej z niej skorzystać!

Jeśli potwierdzasz słowa Wisławy Szymborskiej: „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”, to tym bardziej zdecyduj się na wykorzystanie tej promocji.

Jak spełnić warunki promocji bankowej?

Ważne: W promocji mogą wziąć udział tylko osoby fizyczne pełnoletnie, ukończyły 18 lat i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP PARIBAS Bank Polska S.A.

Jak otrzymać 7 miesięcy dostępu do serwisu Legimi?

  • Po założeniu konta osobistego wystarczy w styczniu 2021 wykonać minimum 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej i otrzymać wpływ na łączną kwotę minimum 500 zł. Dzięki temu otrzymasz e-kod do serwisu Legimi w lutym 2021 roku.
  • W następnych miesiącach czyli od lutego-lipca 2021 roku musisz wykonać minimum 4 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej i otrzymać Wpływ na łączną kwotę minimum 500 zł. Dzięki temu e-kod do serwisu Legimi otrzymasz w każdym następnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś te warunki.

Warto posiadać konto osobiste otwarte wraz z kartą do dnia 31 sierpnia 2021 roku. Dzięki temu dodatkowo otrzymasz e-kod do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł we wrześniu 2021 roku.

Wiadomości o przyznanych Ci nagrodach otrzymasz z adresu ksiazkobranie@bnpparibasplus.pl i będą one przesyłane do 20 dnia następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki Promocji. Powodzenia w wyłapaniu tej promocji bankowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.