Promocja na 3 kursy online - Ogarnij Pozycjonowanie i WordPress oraz Zostań Freelancerem

Promocja na 3 kursy online - Ogarnij Pozycjonowanie i WordPress oraz Zostań Freelancerem

Promocja noworoczna na moje wszystkie kursy online. Co się stało? Zmiana zasad. Wcześniej ta niższa cena była tylko dostępna dla subskrybentów bloga. A teraz współpracuje z Udemy na innych zasadach. Oni zapewniają mi reklamę moich kursów i dzięki temu sprzedaż jest znacznie wyższa.

Ale jest jedno ale tej promocji...

Jeśli kupicie moje kurs online wchodząc przez linki dostępne w tym artykule bądź widoczne na blogu w prawej kolumnie to zgarnę 93% z zakupu. W przeciwnym razie otrzymam tylko 50%. Będzie więc miło, jeśli skorzystasz z moich linków do tych kursów online.

Promocja ta sama, więc płacisz tyle samo, a ja po prostu na tym więcej zarabiam. To tym bardziej mnie zachęca do tworzenia nowych kursów online. Kup więc jeden lub kilka tych kursów z poniższych linków promocyjnych, a dodatkowo mnie wesprzesz i zachęcisz do dalszej pracy 🙂

Moje 3 kursy online za 69,99 zł Lutego 2019:

Oferta aktualna do uzbierania po 250 uczestników dla każdego kursu online (przynajmniej na razie są takie założenia). Później będzie o wiele drożej, więc tym bardziej zachęcam 😉

Rozwijaj siebie i drugich przez te 3 kursy online w roku 2019.

A jeśli Cię one nie interesują, to kup je na przyszłość lub dla kogoś w prezencie. A nawet udostępnij ten artykuł i daj znać swoim znajomym na FB, Twitterze, Insta czy w innych Social Media.

Promocja na 3 kursy online – Ogarnij Pozycjonowanie i WordPress oraz Zostań Freelancerem
5 (100%) 7 votes

Dodaj komentarz :)