O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Przesyłki OLX - zmiana rozmiaru przesyłki i jej anulowanie

Sprzedajesz coś przez serwis OLX i chcesz uzyskać jak najlepsze rezultaty? Może przez przypadek źle ustawiłeś rozmiar przesyłki. Spakowałeś swój produkt i sprawdziłeś, że przekracza rozmiary, które zaznaczyłeś wcześniej w „przesyłkach OLX„. To nie ma znaczenia. I tak warto dowiedzieć się, jak wygląda szybka zmiana rozmiaru przesyłki bądź anulowanie przesyłek OLX.

Wszystkiego dowiesz się w poniższym materiale wideo, więc zapraszam do jego oglądania. Zdobędziesz w ten sposób doświadczenie, które może od razu Ci się przydać sprzedając różne rzeczy przez serwis OLX.

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Wiesz już dobrze, jak włączyć i wyłączyć przesyłki OLX przy swoich ogłoszeniach. I dodatkowo potrafisz dokonać szybkiej zmiany rozmiaru w przesyłkach OLX. Dzięki temu, gdy wybierzesz się do punktu odbioru z paczką(np. paczkomatu InPost czy Poczty Polskiej) to rozmiary przesyłki będą OK i nie musisz nic dopłacić. Powodzenia!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *