Recenzja książki „Ogarnij Pozycjonowanie, SEO i WordPress”?

Recenzja książki Ogarnij Pozycjonowanie, SEO i WordPress

Mój drogi czytelniku, zapewne wiesz, że na blogu pojawiają się często artykuły o tematyce SEO i Pozycjonowania stron www w Google i promocji kanałów Social Media(Facebook, Instagram, YouTube) w Internecie. To nie przez przypadek, ponieważ to tematy, wokół których obracam się od wielu lat. To sprawiło, że ponad rok temu wydałem książkę „Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www„, która niedawno została zaktualizowana.

Skorzystało z niej już sporo osób, na przykład: właściciele firm, którzy postanowili samodzielnie promować swój biznes w Internecie; Ci, którzy chcieli dowiedzieć się, na czym polega proste pozycjonowanie stron www, blogów i sklepów, aby później pracować jako specjaliści SEO; i zdarzało się, że na jej zakup decydowały się również przedsiębiorcy, którzy korzystali z usług pewnych firm seo i agencji reklamowych, natomiast chcieli poznać podstawy o SEO i dzięki temu ocenić czy współpracują z odpowiednimi osobami. Szczególnie te 3 grupy osób decydowały się na zakup tej książki.

Książka ta jest dostępna w wersji drukowanej i elektronicznej(pdf, epub i mobi). Uważam, że posiada ona spory potencjał i może się przydać jeszcze większej ilości osób, w tym także Tobie! Dlatego postanowiłem ją niedawno zaktualizować i przygotować recenzję na jej temat. Oto i wyniki tych prac!

Książka „Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www” prosto i na temat uczy Cię pozycjonować strony www w Google i Social Media, a zarazem pomaga w tworzeniu i zarządzaniu stron WordPress.

Najbardziej wymowna okazuje się tutaj recenzja przedstawiona w formie wideo poniżej, więc szczególnie do jej obejrzenia Cię zapraszam.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Dlaczego napisałem książkę o SEO i WordPress?

W tematyce SEO i WordPress obracam się już od 2006 roku. Właśnie wtedy udało mi się szkolić, przechodzić różne kursy i czytać zagraniczne blogi. To sprawiło, że wkrótce tworzyłem własne blogi i strony WordPress. Z czasem zająłem się pozycjonowaniem stron firmowych moich znajomych i coraz to nowych Klientów. To wszystko zachęcało mnie do dalszego rozwoju w temacie pozycjonowania stron i WordPressa. Dzięki temu ze swoich zleceń udało mi wywiązać się jak najlepiej. Po kilku latach takiej działalności postanowiłem stworzyć coś przydatnego dla sporej ilości społeczeństwa. Mowa o szkoleniu, dzięki któremu inni mogliby w prosty sposób dowiedzieć się, jak samemu pozycjonować swoje strony www.

To wszystko sprawiło, że udało mi się przygotować kurs online „Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www„. Skorzystało z niego już setki zadowolonych studentów, którzy mogą nadal liczyć na moje wsparcie. Także i Ty możesz skorzystać z takiego szkolenia online!

Zauważyłem jednak, że spora ilość osób uwielbia się uczyć także na podstawie czytania książek drukowanych i e-booków. Właśnie to zachęciło mnie do tego, aby wydać książkę, która stanowi pewnego rodzaju poradnik na temat pracy zdalnej i rozwijania biznesu online.

Gdzie zakupisz książkę „Ogarnij Pozycjonowanie, SEO i WordPress „?

Książkę wydałem za pomocą Ridero i dodatkowo sam prowadzę jej sprzedaż. Dzięki temu jest aktualnie dostępna w ponad kilkuset popularnych księgarniach internetowych. Przez cały czas jest wprowadzana do dalszej dystrybucji, więc będzie dostępna także w innych miejscach.

Szczególne miejsca, gdzie warto zakupić tę książkę::

To książka, która w prosty sposób, za pomocą ciekawych przykładów i dostępnych narzędzi pomoże Ci opanować pozycjonowanie stron www, w tym także blogów i sklepów online. Dzięki niej poznasz również możliwości stron WordPress i ich optymalizacji SEO. Zapraszam do składania zamówień dla siebie bądź bliskiej Ci osoby!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.