O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Recenzja Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

W końcu na poważnie zabrałem się za recenzję mojej książki „Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online„, która niedawno została zaktualizowana. Aktualnie jest dostępna w sprzedaży w wielu księgarniach internetowych. Na przestrzeni ponad roku udało się sprzedaż już sporą ilość tej książki w wersji drukowanej i elektronicznej(pdf, epub i mobi). Natomiast uważam, że to jeszcze za mała ilość osób, która mogłaby na niej wiele skorzystać.

Książka „Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online” jest świetna dla osób, które chcą krok po kroku nauczyć się pracować zdalnie(np. jako Copywriter, Grafik, Programista itp.) i przedsiębiorców, którzy zamierzają rozwijać swój biznes w Internecie!

Najbardziej wymowna okazuje się tutaj recenzja przedstawiona w formie wideo poniżej, więc szczególnie do jej obejrzenia Cię zapraszam.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Dlaczego napisałem książkę o pracy zdalnej i biznesie online?

Pracą zdalną i biznesem online zajmuje się od 2006 roku, czyli zacząłem w wieku 16 lat. Najpierw wieloletnia przygoda jako Copywriter, Pozycjoner, a następnie kilka lat własnej działalności. W tym czasie poznanie wszelkich tajników freelancingu w Polsce i za granicą.

To wszystko sprawiło, że udało mi się przygotować kurs online „Jak zostać Freelancerem – praca zdalna i biznes online„. Skorzystało z niego już setki zadowolonych studentów, którzy mogą nadal liczyć na moje wsparcie.

Zauważyłem jednak, że spora ilość osób uwielbia się uczyć także na podstawie czytania książek drukowanych i e-booków. Właśnie to zachęciło mnie do tego, aby wydać książkę, która stanowi pewnego rodzaju poradnik na temat pracy zdalnej i rozwijania biznesu online.

Gdzie zakupisz książkę „Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online”?

Książkę wydałem za pomocą Ridero i dodatkowo sam prowadzę jej sprzedaż. Dzięki temu jest aktualnie dostępna w ponad kilkuset popularnych księgarniach internetowych. Przez cały czas jest wprowadzana do dalszej dystrybucji, więc będzie dostępna także w innych miejscach.

Oto szczególne miejsca, gdzie warto ją zakupić:

To książka, która przeniesie Cię w świat pracy zdalnej, nauczy Cię wszystkiego krok po kroku. A zarazem ukaże Ci, jak możesz skutecznie promować w Internecie każdy biznes. Zapraszam do składania zamówień. Zakup ją sobie bądź na prezent dla kogoś innego. Polecam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *