Sprzedaż na Amazon – ebooki i książki – Moje opinie i Rady!

Sprzedaż na Amazon w Polsce to pewne wyzwanie. Ale na pewno takie, z którym warto się zmierzyć. Nawet, jeśli nie masz dużego doświadczenia z językiem angielskim. I także wtedy, gdy nie sprzedajesz jeszcze ebooków i książek w języku polskim. Ale, jeśli jesteś już w takiej sytuacji, to tym bardziej musisz dowiedzieć się, dlaczego warto sprzedawać na Amazonie produkty elektroniczne i papierowe. I dodatkowo ukażę Ci w uproszczeniu, jak to robić!

Sprzedaż na Amazon to otwarcie się na cały świat

Film z kanału #JakSieRozwijac ukazujący opinie i rady na temat sprzedaży na Amazonie w Polsce:

Mam nadzieję, że przekonałem Cię do tego, że warto sprzedawać na Amazonie. Jeśli masz już pewne produkty elektroniczne czy papierowe(ebooki, książki, zeszyty, planery), to tym bardziej musisz spróbować. A gdy dopiero zaczynasz, to i tak poważnie się nad tym zastanów. Przychody ze sprzedaży takich produktów na Amazonie mogą stanowić ciekawy dodatek do Twojej wypłaty, a nawet stanowić główne źródło dochodu.

Ja na tą chwilę(25.07.2019 r.) sprzedaję na Amazonie 5 ebooków i 5 książek drukowanych. W najbliższych miesiącach zobaczę, jakie przynoszą mi dochody.

Dodatkowo poważnie myślę o stworzeniu prostego kursu w języku polski na temat tego, "Jak sprzedawać produkty ebooki i książki na Amazonie?". Może jesteś zainteresowany?! Daj mi znać, a będę miał więcej motywacji do jego ukończenia!

Mogą Cię także zainteresować moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online. Korzysta z nich już tysiące zadowolonych studentów / czytelników. Serdecznie Zapraszam!

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.