wychowanie i szkolenie psa online strona kursu

Opanuj podstawowe wychowanie i szkolenie szczeniaka i dorosłego psa. Naucz komend, zabaw i nawiąż z nim dobre relacje. Poznasz sposób psiego myślenia i zobaczysz, jak poprzez różne ćwiczenia nauczyć psa wielu przydatnych komend, czystości i odpowiedniego zachowania.

Wskazówka dla Ciebie: Zapoznaj się z ofertą tego kursu, kliknij w promocję(zielony przycisk), a następnie przejdziesz do sklepu na Udemy, gdzie możesz dokonać zakupu. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny, zanim wygaśnie!

Kurs „Podstawowe wychowanie i szkolenie psa” pomoże Ci, jeśli:

 • interesuje Cię nauka w zaciszu domowym bądź w innym miejscu(wystarczy Ci dostęp do kursu poprzez komputer, tablet czy telefon)

 • krępujesz się innych osób

 • chcesz przerobić teorię, a zarazem praktyczne ćwiczenia

 • nie masz możliwości regularnego spotykania się z behawiorystą

 • lubisz wracać do ciekawych tematów związanych ze szkoleniem psa

 • mieszkasz w Polsce bądź za granicą

 • lubisz się uczyć bądź chętnie się do tego zmotywujesz, aby skutecznie wychować swojego psa

Jeśli pewne powyższe kwestie dotyczą Ciebie, to ten kurs na pewno Ci pomoże.

Kim jestem i dlaczego mam Cię uczyć?

Od 2018 roku jesteśmy właścicielami psa rasy Samoyed, który zwie się „Laki”. To nasz ukochany pies, o którego razem z moją żoną codziennie dbamy. Udało się nam go bardzo dobrze wychować i wyszkolić, dzięki czemu życie z nim to dla nas czysta przyjemność. Poza tym regularnie mamy styczność z innymi psami, dzięki czemu na bieżąco udaje mi się dbać o zachowanie z nimi jak najlepszych relacji. 

Dostrzegliśmy, że dla wielu osób wychowanie psa, nauczenie go podstawowych komend i odpowiednia tresura to duże wyzwanie. Dlatego stworzyliśmy ten kurs, który ma okazać się dla nich świetną pomocą. Jeśli jesteś tym zainteresowany, to możesz z niego skorzystać. 

Jestem autorem wielu kursów online, z których aktualnie korzysta ponad 10 000 zadowolonych uczestników(sumujących tych na platformie Udemy i Eduj). W tworzeniu moich kursów wkładam całe serce. Zawsze staram się wszystko wyjaśnić w najprostszy możliwy sposób. Jestem pewien, że moje kursy pomogą Ci w wielu kierunkach rozwoju. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące moich kursów online, nie wahaj się zapytać.

Czy ten kurs pomoże w wyszkoleniu psa?

Tak, ale tylko wtedy, gdy będziesz zaangażowany w to szkolenie. Dlatego najlepiej, jeśli na praktyczne ćwiczenia ze swoim psem poświęcasz minimum 2-3 dni w tygodniu od 5-15 minut. Oczywiście, jeśli możesz częściej, na przykład raz dziennie, to jeszcze lepiej. W kursie poznasz konkretne polecenia i komendy i następnie to Ty będziesz mógł te wskazówki w praktyczny sposób wykorzystać. Zawsze, gdy wybierasz się na spacer bądź jesteś w domu i nie pamiętasz wszystkiego, to wracasz sobie do konkretnej lekcji, ponownie oglądasz i uczysz psa. Uwaga: nie myśl, że kurs ten pomoże Ci nauczyć psa wszystkiego w przeciągu kilku dni czy 2 tygodni. Potrzeba czasu i zaangażowania, aby pies zapamiętał komendy i odpowiednie zachowania. Do tresury psa podejść więc, jak do nauki języka obcego. Im więcej będziesz ćwiczył, tym efekty będą znacznie lepsze.

Czy dzieci mogą szkolić szczeniaka?

Tak, ale warto być czujnym i kontrolować kontakty psa z dzieckiem. Najlepiej, gdy osoba dorosła znajduje się w pobliżu i kontroluje takie szkolenie.

W jakim wieku musi być mój pies, aby rozpocząć szkolenie?

Najlepiej, jeśli Twój pies, szczeniak, ma minimum 8 tygodni. Wcześniej nie ma takiej potrzeby, najlepiej, aby do 8 tygodnia szczeniak mógł przebywać i rozwijać się pod okiem swojej mamy.

Jeśli mój pies jest dorosły, to czy mogę skorzystać z tego kursu?

W kursie są przedstawione lekcje, komendy, wskazówki dotyczące jego wychowania, pielęgnacji czy zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt. Tak więc i dorosłe psy mogą skorzystać z tego kursu. Oczywiście nauczenie ich podstawowych komend może zająć więcej czasu, niż ma to miejsce w przypadku szczeniaka.

Jeśli mój pies jest agresywny, to ten kurs mu pomoże?

NIE. Kurs ten przygotowany jest dla właścicieli szczeniaków i dorosłych spokojnych psów. Jeśli Twój pies jest już wieloletni i od dłuższego czasu stwarza poważne problemy, to najlepiej jeśli w takiej sytuacji skorzystasz z pomocy behawiorysty bądź dobrego instruktora psów. Specjalista taki pomoże ustalić powód zachowania psa i sposób na jego wyeliminowanie takich zachowań. Każde takie szkolenie jest dopasowywane indywidualnie.

Jakimi metodami szkolimy psa podczas kursu?

Wykorzystujemy bezpieczne metody tresury psa, czyli: smakołyki, zabawa itp. Nie stosujemy i nie zalecamy: przemocy, obroży elektrycznych, kolczatek, łańcuszków zaciskowych itp.

Czy kurs pasuje tylko dla wybranych ras psów?

Kurs ten może przydać się właścicielom każdej rasy psiaka. Każdy pies, duży, mały, rasowy, kundelek, jest w stanie wiele się nauczyć, jeśli go tylko dobrze pokierujemy.

Kurs ten sprawi, opanujesz wychowanie psa, jego tresurę i nawiążesz z nim dobre relacje. Nie wierzysz? Spróbuj. Masz 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Najlepsza oferta tylko tutaj. Wykorzystają ją, kiedy jest jeszcze dostępna. Z tego kursu korzysta już ponad 100 zadowolonych uczestników!

Przejdź do oferty, a poznasz zaproszenie wideo do kursu i kilka darmowych lekcji!

Wychowanie i szkolenie psa online

Jak wychować psa(szczeniaka)? Jak szkolić / tresować psa? Jak zrozumieć psa? Jak nauczyć psa podstawowych komend? Jak opanować kontrolowane spacery? Jak zadbać o psa(czego unikać, zabawki, sprzęt do tresury, jedzenie itp.)? Jak utrzymywać dobre relacje z psem?

Odpowiedzi na te i inne pytania otrzymasz w tym kursie!

W treści kursu

Prawie 2 godziny filmów wideo(a będzie jeszcze więcej), 16 artykułów i 23 pliki PDF do pobrania. Zobacz, jak wiele się nauczysz:

 • Podstawowe wychowanie pieska / szczeniaka;
 • Utrzymywanie dobrych relacji z psem;
 • Korzystania z przydatnych narzędzi do wychowania i tresury psa;
 • Nauka podstawowych komend od A do Z;
 • Kontrolowane spacery z psem na zewnątrz;
 • Nauka czystości;
 • Wyeliminowanie problemów wychowawczych;
 • Wskazówki dotyczące opieki nad psem.

Wsparcie i kontakty

Podczas kursu możesz liczyć na wsparcie prowadzącego. Możesz mu zadawać pytania, propozycje nowych materiałów itp. W ramach kursu korzystasz także ze wsparcia innych uczestników zadających różne pytania do konkretnych lekcji(masz dostęp do moich odpowiedzi na te pytania). W ten sposób wzajemnie się motywujemy i radzimy.

Nowa wiedza

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności. I pamiętaj, że zawsze masz stały dostęp do wszystkich materiałów w tym kursie online i jego wszelkich aktualizacji.

Kurs dla właścicieli psów

...Opinie o moich kursach i książkach...

Opinie klientów!

"Pewnie, że kurs zainteresował. Chłonę go jak gąbka. Krótkie, zazwyczaj maksymalnie 10 minutowe lekcje i super materiały PDF sprawiają, że łatwiej mi od razu otrzymane wskazówki wdrożyć w życie. Polecam!"
Adrian
"Świetnie przygotowany kurs, zawierający przydatne informacje, linki, wskazówki. Przyjemny głos i doświadczenie prowadzącego pozwala na szybkie przysposobienie treści wykładów."
Agnieszka Wrońska
„Bardzo szczegółowe szkolenie, dużo przydatnych informacji i miłe zaskoczenie- kilka ciekawych info ponad program. Fajnie, że są również materiały do pobrania. Polecam!”
Przemysław Bogdan
„Ten kurs WordPress to kombajn przydatnej wiedzy. Polecam jak najbardziej dla osób stawiających pierwsze kroki w WordPress, jak i dla osób które już poznały ten system CMS. Nawet jak wiesz już wiele, to zawsze znajdzie się coś nowego, dzięki czemu można doszlifować wiedzę o WordPress. Duży plus za bazę wiedzy o pozycjonowaniu, na pewno się przyda. Ze wszystkich kursów o WordPressie, śmiało mogę polecić ten kurs, bo jest w nim omówione wszystko to, co przydatne i w prostym języku. Polecam!”
Ewelina Mackiewicz
„Kurs jest bardzo dobry. Informacje uzyskane uważam za przydatne. Zachęca do pracy i rozwoju. Polecam.”
Krzysztof Sobkowiak
„Świetny kurs o Amazon KDP, który napisany jest w prosty sposób. Udało mi się dzięki niemu stworzyć własne konto, produkty i zacząć na nich zarabiać. I zawsze mogę liczyć na wsparcie autora, bezcenne.”
Migota
„SUPER KURS!”
Artur
„Rzetelna wiedza przekazana w przyjazny i prosty sposób.”
Konrad Wróblewski
„Kurs doskonale przygotowany! Wiele można się z niego nauczyć, bardzo przydatne będą materiały z większości lekcji! Z pewnością będę do nich wracać, aby powtórzyć sobie ważne pojęcia i zagadnienia, polecam!”
Bartosz Galiński
„Pan Szymon Owedyk przekazał sporą dawkę wiedzy z zakresu SEO w sposób rzetelny i jednocześnie ciekawy. Nie musiałam parzyć kolejnych kaw, aby ukończyć kurs, ponieważ był on bardzo ciekawy! Jestem usatysfakcjonowana.”
Karolina Michalska
„Uważam, że kurs jest bardzo treściwy i wyczerpujący. Jestem zadowolona z kursu i będę z niego czerpać na bieżąco próbując swoich sił w copywritingu. Dziękuję.”
Małgorzata Mikstal
„Świetny, bardzo treściwy kurs. Super tłumaczy, widać sporą wiedzę prowadzącego. Na pewno będę polecać ten kurs wśród znajomych.”
Marta Szulc
„Bardzo dużo praktycznych informacji, które mogę wykorzystać w przyszłości oraz możliwość kontaktu i pomocy od właściciela kursu :)”
Tomasz Kostrzyński
„Bardzo ciekawe i przydatne informacje, ponadto przekazane w sposób logiczny i zrozumiały. Niezbędna dawka wiedzy, którą z pewnością wykorzystam. Kurs jak najbardziej godny polecenia.”
Aneta Ścibor
„Ciekawie prezentowany kurs. Dużo porad i trików związanych z WordPressem. Polecam.”
Wojciech Zielonka
„Fantastyczny kurs.”
Agnieszka Iżycka
„Kurs jest interesujący i zawiera praktyczne informacje.”
Zoja Żak
„Wiele ciekawych informacji na temat pracy z domu. Część z nich bardzo chętnie wykorzystam na co dzień. Widać, że prowadzący ma dużą wiedzę w tym temacie i chętnie dzieli się doświadczeniem. Bardzo fajnie przygotowane listy i pliki do pobrania, które ułatwiają dostęp do potrzebnych informacji..”
Monika
„Dla mnie osobiście DUŻO wiedzy i narzędzi o których wcześniej nie miałem pojęcia, część rzeczy można wychwycić za darmo z internetu ale w tym kursie jest cała podstawowa esencja bez szukania i tracenia czasu rozsianych treści po internecie. Żałuje jednego że nie trafiłem na ten kurs wcześniej i straciłem sporo czasu błądząc po internecie. BARDZO POLECAM!!!”
Piotr
„Polecam wszystkim początkującym z Wixem ten kurs. Pomimo, że Wix oferuję informacje, to są one nie po kolei i ciężko świeżaką zrozumieć krok po kroku. Może za niedługo uda mi się pochwalić moją stroną. Dzięki Szymon za poświęcony nam czas. Pozdrawiam”
Anna
 

metody płatności za kursy online na Udemy o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online

 
 

Udemy obecnie obsługuje różne metody płatności, w zależności od Twojej lokalizacji i kraju, w którym masz konto. Poniżej ukazuję, jak to wygląda, jeśli mieszkasz w Polsce. Choć i za granicą są podobne opcje płatności:

 1. Za pomocą linków na na moim blogu przechodzisz do oferty kursu(wszystkie są dostępne w sklepie), z którego chcesz skorzystać. Kliknij tam w „Kup teraz” lub „Dodaj do koszyka„.
 2. Dalej klikając w „Przejdź do koszyka” czy „Kup teraz” musisz się zalogować do Udemy bądź utworzyć swoje nowe konto(zajmie Ci to 1-2 minuty.
 3. Po zalogowaniu się przejdź na stronę kasy zawierającą różne metody płatności, które możesz wykorzystać. Oto one:
 • kartą płatniczą(wystarczy wprowadzić dane z karty bankomatowej bądź karty kredytowej. Jest to potężny serwis z kursami online, który zadbał o bezpieczeństwo Twoich danych, więc nie ma się, co obawiać).
 • za pomocą DotPaybankowości elektronicznej i Przelewy24(tutajmożesz wybrać bank z listy rozwijanej, aby kontynuować realizację płatności: bank nowy BFG SA, Banki Spółdzielcze, BNP Paribas, Credit Agricole, EnveloBank, Getin Bank, Idea Cloud, Kasa Stefczyka, Millennium, mTransfer, Noble Pay, Pay Way Toyota Bank, Pekao24Przelew, Pocztowy24, Przelew24, City Handlowy, ING, Inteligo, iPKO, BOŚ, T-mobile usługi bankowe, Paylink Idea Bank, Volkswagen Bank direct itp.). Poniżej przykład, jak to wygląda.

płatność za kurs online Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów

 
 
 • PayPal – tutaj musisz posiadać założone konto w serwisie PayPal i tam podpiętą swoją kartę kredytową bądź bankomatową bądź posiadać pewne środki na swoim koncie, co pozwoli na sfinalizowanie transakcji.
 • Apple App Store i Google Play – za kursy możesz także zapłacić w aplikacji mobilnej Udemy, która korzysta z systemu płatności Google bądź Apple(zależnie od urządzenia), często w lokalnej walucie. Jako że aplikacja mobilna używa systemów płatności firm Apple i Google, mogą być dostępne dodatkowe formy płatności.

WażneZa zakup moich kursów online na Udemy możesz otrzymać również fakturę, jeśli prowadzisz firmę. Dzięki temu wliczysz ten zakup w swoje koszty firmowe. Jak to uczynić? Po dokonaniu zakupu moich kursów wystarczy napisać maila do supportu Udemy w tej sprawie na adres support@udemy.com Po krótkim czasie odpiszą i prześlą Ci odpowiednią fakturę. Już przetestowane(nie tylko przeze mnie).