Author Central w Amazon KDP – zmiana nazwy autora + narzędzia

Author Central w Amazon KDP - zmiana nazwy autora + narzędzia

Czy poznaliśmy już kurs Amazon KDP. Pewnymi materiałami z tego kursu podzieliłem się na swoim kanale YouTube w playliście Amazon KDP Kurs. To już blisko 10 różnych materiałów wideo. W tym zwracam uwagę na to, jak działa Author Central na Amazon, gdzie tworzy się strony autorów. Dzięki temu ktoś widząc nasz produkt na Amazon będzie mógł przejść do danej strony autora i zapoznać się z jego biografią i pozostałymi produktami.

Czasami może chcemy zmienić nazwę autora w Author Central. A może zależy nam na poznaniu narzędzi, dzięki którym szybko poprawimy swoją sprzedaż na Amazon KDP? Na to wszystko zwraca uwagę poniższy materiał wideo. Zapraszam do oglądania!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Teraz to wyjątkowy moment na stworzenie nowych produktów i opublikowanie ich na Amazon(np. proste zeszyty, kalendarze, kolorowanki, activity book, ebooki, książki i wiele innych). Dzięki nim jesteśmy w stanie sprzedawać swoje produkty na cały świat, a nie jest to takie trudne. Życzę powodzenia.

A tym, którzy chcieliby uzyskać moje wsparcie, gotowe produkty do wstawienia na Amazon KDP, wyjątkowe materiały wideo i PDF + wsparcie grupy na FB, to zapraszam by dołączyć na pokład kursu Amazon KDP.

2 Comments

  1. Mateusz

    Fajnie że taki duży gracz jak Amazon udostepnia taki kurs !

    1. Szymon Owedyk

      Udostępnia i sam z niego korzystałem i nadal uwzględniam nowości przedstawiane przez Amazon. Natomiast sam stworzyłem kurs w wersji Polskiej i dostosowany do naszej rzeczywistości. Poza tym w swoim kursie udostępniam także gotowe szablony różnych produktów i wyjaśniam, jak korzystać z nowoczesnych narzędzi, które mogą poprawić sprzedaż na Amazon KDP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *