O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Genially – jak publikować projekty i udostępniać je innym

Na platformie Genially udaje się tworzyć interaktywne prezentacje, gry, quizy, sudoku i inne materiały, które można wykorzystać by skutecznie uczyć dzieci zdalnie. Nauczyciele w Genially mogą także stworzyć ciekawe plany lekcji. Zobacz więc, jak publikować projekty w Genially, czyli wszelkie interaktywne prezentacje. Jak łatwo udostępniać je później innym. Lekcja ta pochodzi z mojego kursu o Genially, do którego możesz dołączyć.

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Już potrafisz publikować projekty w Genially? Ale chcesz wiedzieć znacznie więcej? Jak tworzyć quizy, sudoku, escape roomy czy jak planować lekcje dla dzieci? Tego wszystkiego dowiesz się w kursie o Genially, którego oferta jest poniżej:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *